Coronavirus فلوریدا: بیش از نیمی از دولت امکانات مراقبت از کودک بسته هستند

چگونه بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را بازگشایی زمانی که COVID-19 همه گیر اجرا می شود در آن دوره و بازگشت پدر و مادر به کار می کند ؟

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا, مراقبت از کودک, صنعت متشکل بیشتر از کسب و کارهای کوچک تلاش شد از نظر مالی مدتها قبل از COVID-19 همه گیر جاروب ملت است.

در اواخر مارس 16 درصد از ارائه دهندگان در فلوریدا به حال تعطیل با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

به عنوان چهارشنبه 57 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بسته شد با توجه به بخش بسیاری از افراد به دلیل کم ثبت نام و در نتیجه کم درآمد است.

“حرفه ای رسیده است یک نقطه شکستن” گفت: جولیا Musella یک ماهی پامپانو ساحل داوطلبانه Prekindergarten (VPK) ارائه دهنده و سخنگوی “من آماده هستم” که در اوایل یادگیری وکالت ، “وجود خواهد داشت کمبود بسیار زیادی در طرف دیگر هنگامی که ما آمده است.”

زمانی که این بیماری همه گیر آن دوره اجرا شده است و پدر و مادر و بازگشت به کار یک مرتبه وجود خواهد داشت به اندازه کافی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان?

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در ساراسوتا کانتی حدود 70 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بسته شد که از روز شنبه با توجه به جانت کان مدیر اجرایی اوایل یادگیری ائتلاف ساراسوتا کانتی. ساراسوتا کانتی از دست داد بین 50-75 ارائه دهندگان روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت اقامت در خانه سفارش کان گفت.

“بسیاری از ارائه دهندگان بازگشایی خواهد اما ما از دست دادن برخی از” کان گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک دوره که در آن ما باید کمتر از ظرفیت جامعه ما نیاز دارد.”

مشکل در وسط

تیفانی رومرو صاحب دو فرزند امکانات مراقبت در Broward شهرستان تعطیل یکی از امکانات جمعه گذشته هنگام ثبت نام به پایین بود تنها دو فرزند است اما برنامه ای برای بازگشایی در دو هفته.

او با اعتماد به نفس است که امکانات را هنوز هم در حال اجرا هنگامی که پدر و مادر به بازگشت به کار پس از همه گیر خود را اجرا می کند اما او می داند که بسیاری از دیگران نیست.

“یارانه مراقبت از صرفه جویی در ما. بدون که من نمی بینم که چگونه من می خواهم به انجام این کار” رومرو گفت. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به بسیاری از امکانات مراقبت از کودک است که نمی خواهد بود قادر به بازگشایی مگر اینکه آنها دریافت کمک از دولت فدرال با اجاره و یا وام مسکن. در غیر این صورت من نمی بینم که چگونه آن را ممکن است.”

بودجه برای VPK دولت حق برنامه در دسترس برای همه کودکان و مدرسه آمادگی کمک می کند که روز پرداخت هزینه های مراقبت برای خانواده های کم درآمد خواهد پرداخت به ارائه دهندگان صرف نظر از حضور یا مدرسه بسته شدن. اما بسیاری از ارائه دهندگان علاوه بر تکیه بر خصوصی پرداخت از اواسط یا بالا-درآمد خانواده ها و برخی از همین حالا دریافت هر گونه یارانه های دولتی.

این ارائه دهندگان مراقبت از کودکان که در خدمت طبقه متوسط جوامع می تواند بیشترین شدت تحت تاثیر قرار.

“سایت هایی که بیشتر در خدمت خانواده های با درآمد بالاتر خواهد بود قادر به کار کردن چیزها و سایت های که در درجه اول در خدمت خانواده هایی که یارانه دریافت می کنند هنوز هم می شود پرداخت می شود” خان گفت. “بنابراین آنهایی هستند که بیشتر در وسط آنها قطعا آمار گرفتن.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ضروری کارگران

به کمک برخی از پدر و مادر که در حال ضروری کارگران فلوریدا از یادگیری اولیه (OEL) منتشر شد یک برنامه جدید برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی با مراقبت از کودکان. این برنامه را پوشش هزینه های مراقبت از صورت موقت تا سه ماه و در دسترس خواهد بود به بحرانی اولین پاسخ دهندگان بدون در نظر گرفتن درآمد.

در ساراسوتا چارلز & Margery Barancik بنیاد و ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی (SMH) رهبری یک ابتکار عمل برای باز کردن کودک مراقبت از فضاهای کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

یک نظرسنجی از SMH کارکنان گزارش بیش از 1,400 کودکان نیاز به جایی برای رفتن در حالی که مدارس خصوصی و امکانات مراقبت از کودک بسته هستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“بدون مراقبت از کودک, ما نمی باید مراقبت های بهداشتی کارگران” گفت: Carol Ann Kalish رئیس امور حقوقی از SMH در یک بیانیه آماده. “ما در تلاش هستیم تا پیش از این موضوع قبل از ضروری کارکنان نیاز به تماس از کار به اولویت بندی ایمنی کودکان خود را.”

ضروری در مراقبت های بهداشتی و ایمنی کارکنان در ساراسوتا کانتی می توانید با ثبت نام فرزندان خود به صورت رایگان در فلوریدا مرکز ستاره دریایی آکادمی, Boys & Girls Clubs of Sarasota County, آسمان Family YMCA و سایت های طرف قرارداد با آموزش های اولیه ائتلاف ساراسوتا کانتی به عنوان فضای در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>