Coronavirus فلوریدا: Plymouth بندر آماده

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ساراسوتا — در بندر پلیموث در ساراسوتا خلیج ساکنان نمایش به طور منظم برای سرماخوردگی و آنفولانزا مانند علائم آنها به عنوان حرکت از آپارتمان خود را به سالن ناهار خوری این مرکز سلامتی و به عنوان آنها در داخل و خارج از جامعه بازنشستگی در جان Ringling بلوار.

فعالیت های گروه مواد غذایی سفر و دیگر اجتماعات بزرگ — چیزهایی که یک بار ساخته شده 360 مقیم مرکز پر جنب و جوش — نیز معلق شده است.

پلیموث بندر طول می کشد بازدیدکنندگان درجه حرارت و می پرسد سوال در مورد مخاطبین خود را و سفر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ملاقات در پرستاری ماهر و کمک امکانات زندگی در محوطه دانشگاه به عنوان آن را در هزاران ارشد-مراقبت از امکانات در سراسر فلوریدا نیز محدود به بلانت پتانسیل گسترش coronavirus در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

“این امنیت احساس مانند شما امن” گفت: Connie ساندرز رئيس جمهور از بندر پلیموث ساکنان انجمن. “ما بسیاری از مردم آسیب پذیر در اینجا. آنها به خوبی آگاه است که آنها باید به دنبال جهت اگر آنها در حال رفتن به امن است.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته با صدور یک فرمان اجرایی جلوگیری از یک آرایه وسیعی از مردم را از مراجعه به خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و سایت های مشابه در فلوریدا.

مرتبط با: Coronavirus سنبله را ترک بيمارستان بدون به اندازه کافی تخت

امکانات زندگی کمک و مراقبت مستمر جوامع بازنشستگی هستند به خصوص به چالش کشیدن برای محدود کردن گسترش ویروس گفت: Steve Bahmer رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge فلوریدا یک انجمن است که نشان دهنده صدها نفر از خانه های سالمندان به کمک امکانات زندگی و جوامع بازنشستگی در سراسر کشور.

به کمک امکانات زندگی که وجود دارد 87 در ساراسوتا کانتی نیست به شدت تنظیم شده به عنوان خانه های سالمندان و همچنین اجازه می دهد تا ساکنان به آزادانه می آیند و بروید.

آنها نه به عنوان مجهز به رسیدگی بزرگ اضطراری پزشکی.

“زندگی کمک امکانات زندگی مستقل و سالمندان که در جامعه زندگی می کنند در بالاترین خطر از آنجا که آنها مجبور به نگاه کردن برای خود” دکتر گفت: Linsey پترسون استادیار در دانشکده پیری مطالعات در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

خانه های سالمندان که 29 در ساراسوتا کانتی نیز در حال حاضر چالش های خود را.

مرتبط: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ از ساراسوتا و گاو دریایی را coronavirus احتیاطی

“پیام واقعی است که coronavirus بسیار متفاوت مورد نیاز برای کنترل عفونت,” دکتر گفت: کتی Hier, مدیر فلوریدا سیاست ارز در مرکز پیری در USF.

“این چیزی نیست که به خانه های پرستاری انتظار می رود شده است و یا ساخته شده برای مقابله با” Hier گفت.

بیماری های عفونی پزشکان نمی رفتن به خانه های سالمندان. این امکانات نیز ندارد و با فشار منفی در اتاق و لازم نیست که همان استاندارد مراقبت به بیمارستان. N95 ماسک صورت ماسک نیز در کوتاه مدت تامین و نصب می شود. کارکنان نیز آموزش داده می شود چگونه به ماسک مناسب.

مغز لی, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر ارشد مراقبت های حمایتی گفت که فلوریدا امکانات معمولا “ضعیف سابقه” جلوگیری و شامل عفونت. آخرین اطلاعات فدرال نشان می دهد که بیش از 460 از تقریبا 700 خانه های پرستاری در دولت بودند ذکر شده برای کنترل عفونت مسائل در سه سال گذشته است.

“آنها در حال انجام یک کار بسیار خوب و دقیق عمل نمی کند و از لحاظ تاریخی” لی گفت. “اما هر زمان که یک مشکل وجود دارد و یا بحران که در آن آنها می توانید تنظیم خود را جهت پرستاری خانه ها مجهز تر از هر کس دیگری.”

“آنها در حال تلاش برای بدست آوردن سلاح های خود را در اطراف این و من آنها را به یک بیت از فضل” لی گفت.

مرکز مدیکر و مدیکید خدمات آژانس فدرال که تنظیم خانه های پرستاری و مراقبت های بهداشتی با امکانات متوقف ترین بازرسی از خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی در مارس 4. این را قادر می سازد آنها را به صفر در موسسات که در آن ساکنان در معرض بیشترین خطر ابتلا به ویروس — به تمرکز بر بیشتر مشکلات معمولی مانند زخم فشار و شرایط غیر بهداشتی, مقامات گفت.

کوچکتر خانه های سالمندان نیز خواهد بود یک چالش لی گفت.

“بسیاری از مادر و پاپ مغازه ها در حال رفتن به یک زمان سخت گرفتن سلاح های خود را در اطراف وضعیت و پاسخ به طور موثر” گفت: Lee.

هرالد تریبون رسیده به بیش از یک دوجین کوچکتر پرستاری صفحه اصلی امکانات در ساراسوتا کانتی و نمی شنوند.

G. استیو houston press, اطلاعات عمومی افسر فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی گفت که مقامات بهداشت سفر کرده اند هر مراقبت دراز مدت امکانات در این شهرستان برای اطمینان از آنها با پیروی از CDC و دولتی راهنمایی.

بسیاری از منطقه بزرگتر امکانات مانند بندر پلیموث و روستا در این جزایر باید با هم متحد شده و ایجاد یک کنسرسیوم های مختلف در دراز مدت مراقبت ارشد امکانات. آنها آمده ام تا به حمایت از یکدیگر و به اشتراک گذاری بهترین شیوه گفت: هری E. روی ناچاری رئیس/مدیر عامل بندر پلیموث.

روی ناچاری نیز آغاز شده است برای رسیدن به جوامع خارج از فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>