Coronavirus فلوریدا: بهداشت عمومی کارشناس خواستار ایالت مستند

علی Mokdad کمک یک مدل توسعه دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که پیش بینی فلوریدا می تواند هزاران نفر از COVID-19 مرگ و میر. او می خواهد فلوریدا به پیاده سازی یک ایالت مستند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پس از انتشار یک تحلیل است که پیش بینی فلوریدا می تواند هزاران نفر از COVID-19 کشته و کمبود بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه تخت یک کارشناس بهداشت با دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی خواستار رژیم صهیونیستی. ران DeSantis موضوع به یک ایالت مستند.

علی Mokdad استاد بهداشت متریک علوم گفت: میامی هرالد که او توصیه فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees به پیاده سازی یک مستند. DeSantis است در برابر چنین حرکت می کند.

Mokdad بخشی از یک تیم است که توسعه یک مدل پیش بینی COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور و در هر دولت است. این مدل همچنین به نظر می رسد پتانسیل فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی.

دکتر دبورا Birx که هماهنگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار اشاره کرد IHME بینی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید روز شنبه گفت: آنها آینه داخلی پیش بینی توسعه یافته توسط نیروی کار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این IHME هوا تنظیم شده است روزانه بر اساس داده های جدید. در روز دوشنبه آن را پیش بینی 6,766 مرگ و میر در فلوریدا توسط Aug. 4. که تعداد ميانگين در محدوده از پیش بینی مرگ و میر.

روز سه شنبه این مدل نشان داده شد بین 1,672 و 10,886 مرگ و میر توسط Aug. 4 و یا یک معنی از 5,568 مرگ و میر.

اما این مدل فرض می شود که هر دولت را پیاده سازی یک ایالت مستند در روز دوشنبه.

“ما در حال انتظار همه برای انجام این کار به دلیل آن را یک صدا تصمیم” Mokdad گفت میامی هرالد.

آمده است که آیا پیاده سازی یک مستند می تواند مرگ و میر بیشتر و دیدن یک بار بیشتر در سیستم های مراقبت های بهداشتی خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“این برآورد ها بر اساس [انتظار است که] فلوریدا را پیاده سازی stay-at-home اقدامات در عرض یک هفته از هم اکنون. ما با فرض دوشنبه آینده این خواهد بود که در محل” Mokdad گفت میامی هرالد. “اگر آنها نمی, با این شماره ها بالا خواهد رفت.”

در روز سه شنبه IHME مدل پیش بینی فلوریدا را اوج کمبود 297 تخت ICU در مارس 3, از روز دوشنبه پیش بینی اوج کمبود 843 تخت.

Mokdad گفت میامی هرالد که او صحبت می کرد با Rivkees دوشنبه و دولت “ارائه به روز اطلاعات در مورد آن در بیمارستان و یک ظرفیت است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای به روز رسانی مدل بینی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Birx گفت: IHME مدل “به پایان رسید تا در همان شماره” به عنوان مدل توسعه یافته توسط کاخ سفید گروه ضربت.

در روز سه شنبه IHME مدل پيشبينی بین 36,614 و 152,582 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور توسط Aug. 4 و یا یک معنی از 83,967 مرگ و میر. فرض بر این است که زمان اجتماعی فاصله اقدامات در محل اقامت و هر دولت پیاده سازی یک ایالت مستند.

DeSantis امضا اقامت در خانه سفارش دوشنبه به مدت چهار شهرستان در جنوب شرقی فلوریدا و همچنین صادر کرده است یک مشاوره بهداشت گفتن افراد 65 ساله و مسن تر و یا با شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند.

اما فرماندار را رد کرده است این ایده از یک ایالت مستند گفت: این امر هزینه شغل در بخش هایی از دولت با چند coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>