Coronavirus فلوریدا: Publix نیاز به ماسک در تمام فروشگاه های خود را شروع جولای 21

با استناد به رشد COVID-19 موارد Publix اعلام کرد: “ما اعتقاد داریم که نیاز به (ماسک) … یکی دیگر از راه های ما می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به حفاظت از جوامع ما”

بدون کفش بدون شرت, ماسک خدمات ؟

Publix نیاز مشتریان به پوشیدن علائم در تمام فروشگاه های خود را موثر جولای 21.

“با تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به رشد و زمان CDC ارشاد نشان می دهد پوشش صورت می تواند کمک کند گسترش COVID-19 ما معتقدیم که نیاز به پوشش صورت در فروشگاه ما راه دیگری ما می توانیم انجام بخشی خود را برای کمک به حفاظت از جوامع ما” ماریا Brous, Publix مدیر ارتباطات گفت: در انتشار اخبار.

برای کمک به یادآوری مشتریان در مورد سیاست جدید این فروشگاه را نشانه ارسال شده در ورودی و استفاده از سیستم آدرس عمومی برای اطلاعیه ها. Publix انتشار اخبار متحده ماسک شرط صدق نمی کند و به کودکان و افراد با شرایط پزشکی که می تواند پوشیدن یک ماسک صورت. Publix تحویل و یا منظقه وانت باقی می ماند گزینه های.

در روز پنج شنبه فلوریدا گزارش دوم آن-کمترین تک-بعد سنبله در مورد (13,965) در مجموع از 315,775 موارد پس از همه گیر آغاز شد. پنج شنبه نیز مشخص شده 23 روز متوالی دولت گزارش داد بیش از 5000 موارد است.

اعلام این خبر از لکلند مبتنی بر مواد غذایی و زنجیره ای به شرح زیر مشابه دستور ساخته شده توسط Walmart و باشگاه سام. مشتریان خرید در فروشگاه های وال مارت در سراسر کشور را مجبور به پوشیدن ماسک شروع جولای 20.

این داستان در اصل منتشر شده به naplesnews.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>