Coronavirus فلوریدا: قرنطینه در محوطه دانشگاه در کالج جدید

صفحه اصلی حرکت باقی مانده از ترم گزینه نیست برای یک دانشجو که خانه فرودگاه های کشور در حال تعطیل با توجه به COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

مانند دیگر دانشگاه های سراسر ایالات متحده, New کالج خواسته دانش آموزان خود را به ترک دانشگاه با توجه به COVID-19 شیوع و انتقال به آموزش آنلاین. اما برای برخی از دانش آموزان در حال رفتن به خانه یک گزینه نیست.

استیون Keshishian یک تاریخ و اقتصاد عمده از لبنان زندگی در محوطه دانشگاه و نمی تواند به “صفحه اصلی” چون خود را در فرودگاه های کشور در حال تعطیل.

در حال حاضر تنها با تعداد انگشت شماری از دانشجویان چپ در دانشگاه Keshishian, 21, صرف وقت خود را آهسته دویدن در اطراف ترسناک خالی پردیس و لذت بردن از طبیعت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این یک مقدار زیادی از پوچی. من از دست بسیاری از مردم,” او گفت:. “شما نگاه کنید در برخی نقاط و فکر می کنم در مورد ‘آه ما تا به حال این واقعا سرد رویداد وجود دارد.’ ‘من این واقعا سرد فرد در اینجا.’ مثل نگاه کردن به یک عکس قدیمی.”

او شده است پخت و پز بیشتر خوردن و بیشتر و به tweeting, بیشتر, در حالی که همچنین اقامت در تماس با خانواده اش در سراسر جهان است.

او در می یابد آمریکایی’ پاسخ به همه گیر جالب است.

“در لبنان coronavirus است نه یک مسئله سیاسی” او گفت:. “آمریکایی ها سیاسی همه چیز از تغییر آب و هوا به واکسن.”

Keshishian برای اولین بار به ایالات متحده برای چند ماه در طول سال 2006 لبنان و جنگ به عنوان یک پناهنده. او به ساراسوتا در سال 2017 برای حضور در کالج جدید.

“این بسیار جالب است زیرا این بیماری همه گیر را نشان می دهد بدترین جنبه های آمریکایی تقسیم از راست و چپ” او گفت:. “در هیچ کجای دیگر این است که این یک مسئله سیاسی — این یک سیستماتیک موضوع چگونه به پاسخ بیشتر موثر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در لبنان دولت دستور داد یک هفته دو مستند در اواسط ماه مارس بسته شدن آن تنها فرودگاه بین المللی و همچنین بنادر و زمین گذرگاه های مرزی. این مستند به شمار می رود امروز.

لبنان را به وزارت بهداشت گزارش شده 391 تایید coronavirus موارد به عنوان جمعه از جمله 20 بهبود و هفت مرگ و میر با توجه به میانه مانیتور.

Keshishian گفت که او فکر می کند coronavirus همه گیر خواهد شد لحظه ای تعیین کننده برای بسیاری از افراد جوان در آمریکا

“من فکر می کنم اساسی سطح روانی آن را از بین می برد و این ایده از آمریکا عظمت چرا که آمریکایی ها در نگاه به جهان و دیدن درد و رنج در همه جا دیگری تا زمانی که آن را تشخیص وجود دارد در کشور خود,” او گفت:. “آن را می شکند بنابراین بسیاری از سیستم ها وجود دارد که در توهم یک سیستم کار می کند و نشان می دهد ما چقدر فقیر آمریکایی ها چگونه ناکارآمد مراقبت های بهداشتی ما واقعا و چگونه فاسد است.”

این هم یک مسئله است که او می گوید او فکر می کند خواهد تعمیق شکاف بین جوان و پیر.

افراد جوان “در حال رفتن به دیدن پدر و مادر خود را نگران و گذاشته راه همان است که من فکر می کنم وای دیدم در سال 2008 اما به بدتر درجه,” او گفت:. “آنها را دیده ام بدترین احتکار و مردم بسیار خودخواه, اما آنها نیز دیده می شود وحشت و ترس را در چشمان خود.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

او نگرانی در مورد خانواده اش در لبنان که در آن همه گیر است صدمه دیده این کشور در حال حاضر مانع اقتصاد است. دولت تخمین می زند که گزارش در حدود نیمی از لبنان را جمعیت می تواند تا پایان زندگی در زیر سطح فقر با توجه به همه گیر با توجه به آسوشیتد پرس.

به عنوان دانشجو, دولت, رئیس جمهور, Keshishian است که هنوز هم در حال کار برای کمک به بدن دانش آموز انتقال به سال آینده تحصیلی است.

او همچنین مشغول به کار در پردیس ورزشگاه که رو تعطیل با توجه به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فرمان اجرایی. تا او را ندارد که درآمد دیگر اما او کار ساخت آن, او گفت:.

“کل این وضعیت عجیب و غریب است; آن را یک بیماری همه گیر” او گفت:. “من انتظار هر چیزی به غیر از این که عجیب و غریب است.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>