Coronavirus فلوریدا: ساکن سنبه خانه سالمندان در ساراسوتا تست مثبت

سنبه در بیانیه ای گفت که مقیم به بیمارستان منتقل شد و آزمایش مثبت هفته گذشته است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساکن سنبه از ساراسوتا توانبخشی و مراقبت ارشد جامعه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

سنبه است که هر دو خانه سالمندان و زندگی کمک تخت در بیانیه ای گفت که مقیم به بیمارستان منتقل شد و آزمایش مثبت هفته گذشته است.

“این ساکن نیست نمایش تمام علائم; اما بر اساس پروتکل های ما و رویکرد پیشگیرانه ما قادر به شناسایی علائم در اولین فرصت” با توجه به این بیانیه. “تمام اعضای خانواده اطلاع داده شد که ما پروتکل و همچنین مورد نیاز برای تمام ماهر پرستاری مراکز.”

سنبه غربالگری ساکنان روزانه برای COVID-19 علائم و “کسانی که نشان دادن هر گونه علائم و/یا تست مثبت جدا شده در این مرکز با کارکنان اختصاص داده شده به آن واحد تنها.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

سنبه 71 ساله غیر انتفاعی است که دارای مجوز برای 39 زندگی کمک تخت و 204 خانه سالمندان تخت. سنبه گفت: فردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 “پرستاری مرکز” ساکن.

خانه سالمندان تخت برای ضعیف ترین افراد است.

“ما همچنان فعال باشد و هر احتیاط به اطمینان حاصل شود ما متوقف کردن گسترش COVID-19 در سنبه دستورالعمل زیر را از مراکز کنترل بیماری (CDC) این سازمان برای مدیریت بهداشت و درمان (ahca صحبت) و اقامت در ارتباط نزدیک با محلی و مقامات بهداشتی دولت به تایید ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات مناسب,” سنبه گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش یکشنبه صبح که 415 ساکنان و کارگران در دراز مدت مراقبت از جوامع – که شامل بیشتر از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک – در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله 26 در گاو دریایی شهرستان و 13 در ساراسوتا کانتی.

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی در حال نقاط داغ برای coronavirus موارد به تسهیلات مراقبت دراز مدت. گاو دریایی شهرستان رتبه ششم در سطح ایالت و ساراسوتا کانتی رتبه 10 در میان فلوریدا 67 شهرستانهای ترین coronavirus موارد به این امکانات.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد محدودیت در خانه سالمندان و کمک زندگی می کنند, مرکز بازدید کنندگان در تاریخ 11 مارس و پس از آن ممنوع ملاقات همه با هم در 14 مارس. کارکنان مورد نیاز خود را به درجه حرارت گرفته شده در طول روز و هر کسی نشان دادن نشانه هایی از بیماری باید به خانه فرستاد. آنها همچنین باید از پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با ساکنان.

تسهیلات مراقبت دراز مدت نیز به طور مداوم پاکسازی زمینه های مشترک و بسیاری در حال کار برای ارائه مراقبت های بهداشتی در محل پس ساکنان را مجبور به ترک و خطر مبتلا شدن به ویروس.

اما این ویروس همچنان به تهدید خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در فلوریدا. تعداد coronavirus موارد به تسهیلات مراقبت دراز مدت با افزایش 61 درصد بین پنج شنبه شب و یکشنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>