Coronavirus فلوریدا: امن تر خرید مواد غذایی در ساراسوتا-گاو دریایی

Detwiler را بازار کشاورز جدید درایو از طریق مواد غذایی خدمات در نخل باد بزنی به مشتریان در داخل و خارج در کمتر از 15 دقیقه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قبل از مرکز شهر ساراسوتا Publix افتتاح شد درهای خود را صبح روز شنبه ده نفر به صف شدند تا در خارج از درب.

Sheilla کانلی با پوشیدن یک ماسک و دستکش و گفت: او در حال شکل گرفتن هر احتیاط او می تواند. او اقدام به خرید بسیاری از چیزها را در آمازون و مغازه تنها در Publix زمانی که او نیاز به محصولات تازه.

به عنوان درب باز و در ساعت 8 صبح مشتریان با عجله راه می رفت داخل در یک فایل خط به خرید حوله کاغذی مرطوب دستمال مرطوب و بلیط بخت آزمایی.

ویلی واتسون که وجود دارد به خرید سفید کننده قبل از آن اجرا می شود گفت که او فقط در حال انتظار برای این که به بیش از.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در ضمن در Detwilers در نخل باد بزنی مشتریان ماند در اتومبیل های خود را در حالی که خود را از مواد غذایی بسته بندی شده بودند به تنه خود را به عنوان بخشی از Detwiler جدید درایو از طریق مواد غذایی سرویس خلبان.

مشتریان نورد چک کردن جعبه در لیست روزانه بالای 100 آیتم در فروشگاه و سوار را با مواد غذایی خود کمتر از 15 دقیقه بعد.

لایحه Phost سوار یک ساعت و نیم برای رسیدن به فروشگاه در پلمتو شنبه صبح از خانه اش در Nokomis.

“ما خود پیوند از فراوانی احتیاط” Phost گفت: او به عنوان منتظر در ماشین خود را برای مواد غذایی. “ما در حال تلاش نیست که می شود واقعا عجیب و غریب در مورد همه این اما ما تمام مراحل را به درستی از هم جدا شوند.”

Phost طول می کشد پزشکی است که باعث می شود او را به ضعف سيستم ايمنی و همسرش, آسم, به طوری که آنها به اقامت در داخل خانه خود را به جز برای خرید مواد غذایی.

هنگامی که تامی و جوآن Lovett سوار به Detwiler شنبه صبح آن را اولین بار خود را از خروج از خانه از سه شنبه — و که فقط به یک درایو در اطراف محله.

“این فوق العاده است ما حتی نمی باید به خارج شدن از خودرو” تامی Lovett گفت.

قبل از درایو-از طریق گزینه در Detwiler را آغاز کرد و روز چهارشنبه Phosts مورد استفاده انتخاب گزینه خارج شده و به حال خود مواد غذایی را به خانه خود را.

“همه نیاز به (خود منزوی) بنابراین ما می توانیم نگه داشتن این چیز تحت کنترل” تامی Lovett گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>