Coronavirus فلوریدا: سالن صاحبان و ناخن هنرمندان احساس درد

ساراسوتا-گاو دریایی منطقه مو سالن ناخن سالن ماساژ و استودیو در نظر گرفته نشده است “ضروری” تحت دستورالعمل های جدید از ایالت فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

درک و الکساندرا داناون نمی دانم چه باید بکنید.

زن و شوهر, صاحبان درک سالن در ساراسوتا در سوختگی دادگاه رنجدیده به مدت دو هفته در مورد بهترین راه برای رسیدگی به COVID-19 وضعیت در استودیو که در آن مستقیم تماس انسان میباشد به انجام کسب و کار.

کسب و کار خوبی بود در اوایل ماه مارس به دلیل مشتریان تحت فشار قرار دادند تا خدمات خود را در پیش بینی از احتمال بسته شدن Derek داناون گفت. اما پس از آن هفته مارس 16 خرید و فروش شد کاهش بیش از 50 درصد در طول یک زمان از سال زمانی که سالن به طور منظم به 10000 $در روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من شروع به فکر می کنم” این است که قصد ندارم به طور معجزه آسایی درمان خود را “” Derek داناون گفت. “من یک نجیب زاده است که برای من کار می کند که 77 سال است. او انجام شده است برای بیشتر از 60 سال است. او 90 – 100-سال-مشتریان قدیمی. فقط برای ایمنی از آنها و برای ما حدود سه هفته پیش شروع کردم به گرفتن واقعا جدی در مورد آن.”

در ابتدا داناون گفت: او سعی در محدود کردن مقدار از مردم اجازه داخل سالن در یک بار, اما این است که واقعا کار می کنند. آنها در نهایت تصمیم به بستن در سهشنبه, مارس 24.

این یک تصمیم دردناک, Derek داناون گفت: — او و الکساندرا رنجدیده در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار خود را از 15 کارمند. اما آن را به نقطه که در آن آنها احساس کردند که آنها تا به حال هیچ انتخاب است.

“در این مورد من فکر نمی کنم آن را قابل تحسین بود و یکی از آخرین ایستاده,” او گفت:.

سالن مو ناخن سالن چشمه های معدنی و مژه و ماساژ studios در حال ذکر نشده در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ روز شنبه اجرایی منظور از “ضروری” کسب و کار است که اجازه می دهد تا اشخاص مانند رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های گلف و خشک پاک کننده ها را باز باقی می ماند اما تعطیل همه چیز “غیر ضروری است.”

اما حتی قبل از اینکه هر دولتی ارشاد صادر شد بسیاری از مراقبت های شخصی کسب و کار تصمیم به نزدیک خود را.

در Gordon کافمن 10 Massage Envy حق رای دادن مکان در فلوریدا یک روز معمولی در این زمان از سال بازده حدود 100 ماساژ. قبل از آخرین فروشگاه به طور موقت بسته اوایل هفته گذشته آنها انجام شد حدود 20 ماساژ در روز است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

کافمن صاحب مجموع 13 کسب و کار — 10 ماساژ حسادت مکان و سه شلاق استودیو سالن در ساراسوتا و ناپل. او گفت که او برنامه ریزی شده خود را به فروش دو ساراسوتا شلاق studios, این سال, اما آن را به وضوح قصد ندارم به اتفاق می افتد در حال حاضر.

“من می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک یا دو سال (بدون کسب و کار). اما قصد ندارم به گذشته که طولانی,” او گفت:. “اگر آن را ندارد, همه خواهد بود از کسب و کار.”

در سال 2018 آبگرم صنعت در ایالات متحده به ارزش $18.3 میلیارد دلار با توجه به یک مطالعه بین المللی آبگرم انجمن و PricewaterhouseCoopers بین المللی بررسی واحد.

بسیاری از چشمه های معدنی در ایالات متحده آمریکا — 79.4% — روز چشمه های معدنی 8.9% در هتل رفت و آمد مکرر و 8.2 درصد در نظر گرفته شده پزشکی چشمه های معدنی.

در مارس 2019, 25,840 مردم کار می کرد به عنوان آرایشگری, مدل مو و زیبایی در فلوریدا با سالانه ميانگين دستمزد $30,410 با توجه به شغلی اشتغال و دستمزد برآورد از آمریکا اداره آمار نیروی کار.

که همان ماه 2,830 مردم کار می کرد به عنوان manicurists و pedicurists و 8,320 مشغول به کار به عنوان درمانگران ماساژ, ساخت دلار به طور متوسط 47,470 در هر سال است.

حالا که همه از این کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است همه از آن اشتغال آویزان در برزخ است. کافمن گفت: او گذاشته او حدود 25 نفر پرسنل در ساراسوتا شگفت انگیز مژه Studio locations.

درک داناون گفت: او حتی توصیه سبک در برابر رفتن به مشتریان خانه به انجام خدمات است.

“من به آنها گفتم:” من می خواهم و نه شما و نه رفتن به خانه های خود را از آنجا که من نمی خواهم شما را بیمار,’,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

علامت و میشل Schlossberg بنیانگذاران و صاحبان رنگ ناخن بار آغاز شده است که در اولین خیابان در ساراسوتا در سال 2015 گفت: کارکنان خود شده است با استفاده از این خرابی برای اتصال تقریبا.

رنگ یک حق رای دادن مفهوم با 14 مکان در سراسر کشور اما Schlossbergs گفت: آنها هنوز هم به شدت درگیر با صاحبان آنها و حدود 200 رنگ و کارکنان در سراسر کشور است.

پس quarantining آغاز شد این شرکت با ارائه آموزش های مجازی در مورد طرز فکر کارآفرینی بازاریابی کسب و کار خود را به مشتری خود را پایه و آموزش مهارتهای بنابراین ناخن تکنسین می تواند همچنان به کار بر روی هنر خود را در طول خرابی.

رنگ نیز راه اندازی GoFundMe صفحه برای هر یک از مکان های خود را با هدف از 50.000 دلار برای 25 نفر پرسنل در ساراسوتا سالن. یک چهارم از تمام کارت هدیه فروش ساخته شده در طول این زمان نیز به طور مستقیم به جیب کارکنان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

COVID-19 بوده است مخل اما آن را نمی پرتاب بیش از حد از یک آچار به رنگ رشد برنامه به عنوان یک کل را علامت Schlossberg گفت.

برخی از حق رای دادن دهانه به تعویق خواهد افتاد و راه اندازی سالن ناخن محصولات خط نیز تحت فشار قرار دادند. فورت مایرز سالن شد و با توجه به باز قبل از COVID-19 اتفاق افتاد و دیگری در آماریلو تگزاس که باز شد فقط قبل از گسترش و تشدید در آمریکا

اما دیگر علاقه مند به صاحبان هنوز هم در حال حرکت رو به جلو خود را با حق رای موافقت نامه های خوانده شده را علامت Schlossberg گفت.

“من فرستاده شریک ما در نپا کالیفرنیا یک موافقتنامه و ضمیمه و من نام او را در روز دوشنبه و گفت:” آیا شما می خواهید برای خنک برای یک بیت ؟ شما لازم نیست که به عجله بسر می رسانید,’,” او گفت:. “اما او گفت:” هیچ دلیلی وجود ندارد به امضای این توافقنامه است.'”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

تا آنجا که بازمانده اقتصادی فعلی آب و هوای داناون گفت: او را در میان آنهایی که خوش شانس.

خود را صاحبخانه نیست, نیاز به اجاره, و او هیچ منابع در آینده به طوری که او گفت احساس می کند او را به تمام حق — “خدا,” او گفت:.

او مانند هر کس دیگری نمی دانم وقتی که او دوباره باز خواهد شد و یا چه چیزهایی را مانند وقتی که روز می آید. آنچه او می داند و مطمئن است که مردم قادر به ترک خانه های خود دوباره او را برای رفتن به پیدا کردن برخی از راه برای جشن — و آن را قطعا شامل مشتریان خود را.

“من و زیبا مشتریان و یک تیم شگفت انگیز. ما قصد داریم برای انجام کاری در زمانی که ما به عقب به ارمغان بیاورد کسب و کار فقط برای نشان دادن نوعی از عشق چون ما بسیار خوش شانس,” او گفت:. “مشتریان که آمده به من سالن واقعا شگفت انگیز مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>