Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا می افزاید: بهداشت ایستگاه برای بی خانمان

این یکی از اولین رویت تلاش دولت های محلی ساخته شده اند برای کمک به این منطقه بی خانمان پس از coronavirus همه گیر توقیف بسیاری از سالن های آنها با استفاده از هر روز.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — پس از هفته ها تاخیر ساراسوتا مقامات در نهایت قرار دادن توالت های قابل حمل و مکمل بهداشت ایستگاه های این شهر در مرکز شهر.

مقامات قرار داده اند سه مکمل بهداشت ایستگاه های با توالت های قابل حمل در مرکز شهر سایت ها که بی خانمان شده اند خوشه بندی — نزدیکی گم شدن, اتوبوس, ایستگاه, نجات ارتش و بسته قیامت خانه در منطقه رزماری.

این یکی از اولین رویت تلاش دولت های محلی ساخته شده اند برای کمک به این منطقه بی خانمان پس از coronavirus همه گیر توقیف بسیاری از سالن های آنها به طور معمول استفاده می شود هر روز. کتابخانه پارک ها و شهر روز سرپناه بسته یک ماه پیش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من هرگز خواب من خواهد بود بسیار خوشحال به دیدن” قابل حمل توالت و دست شویی ایستگاه گفت: ژاکلین بیوان با PASE بی خانمان ابتکار از وودلند جامعه کلیسا در گاو دریایی شهرستان. “این یک گام رو به جلو وجود دارد و کار زیادی هنوز باید انجام شود.”

بی خانمان ساکنان و مدافعان را خواستار شده است در شهر و مسئولان شهرستان به عمل در یک طرح احتمالی برای این منطقه بی خانمان برای حداقل یک ماه.

نهفته ناکامی به یک نقطه جوش در روز دوشنبه هنگامی که ده ها تن از بی خانمان ساراسوتا ساکنان ایستاده در مرکز شهر گوشه و کنار خیابان و خواستار آن است که مقامات در وعده خود را خوب به ایجاد تسهیلات ویژه برای بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این بیش از یک ماه و ما فقط در حال حاضر گرفتن دست شویی ایستگاه” گفت: گرگ کروز بنیانگذار خیابان بهشت. “اما هنوز هم وجود دارد هیچ جامد طرح در محل.”

دولت های محلی در حال ساخت پیشرفت آهسته به سمت تسهیلات ویژه برای بی خانمان پس از وقوع آغاز شد.

شهرستان مدیر تام Barwin دوباره ابراز نا امیدی بیش از این وضعیت است. به طور فزاینده سرخوردگی خود را با ساراسوتا کانتی.

“ما یک شهر کوچک غرق یک مشکل بزرگ” Barwin گفت. “ما امیدوار بودیم که (شهرستان) خواهد بود پرداختن به مسئله بهداشت عمومی وقتی که می آید به ما آسیب پذیر, اما آنها نه.”

که شامل افتتاح 15 یا 20 اضافی تشک خواب در مرکز شهر نجات ارتش و کارگردانی بی خانمان تیم توسعه برای توزیع ماسک محافظ و همچنین به داوطلبان توزیع وعده های غذایی. علاوه بر این بیشتر ضد عفونی کننده دست توزیع شد در روز پنج شنبه.

ساراسوتا کانتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Wayne Applebee ساراسوتا کانتی مدیر خدمات انسانی است گفت: این شهرستان شده است پرداختن به نیازهای بی خانمان با میزبانی دو هفته teleconferences با همه شرکای اجتماعی کار با خانمان تیم توسعه محلی و سازمان های خدمات تاکید بر اجتماعی فاصله و در حال توسعه یک محل برای منزوی کردن هر کسی که بیمار می شود.

این شهرستان نیز توسعه یک countywide بی خانمان و بهداشت بهداشت برنامه ریزی شده است اما تا کنون نه آن تلقی لازم برای پیاده سازی آن.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل شامل یک پتانسیل گرانت به ساراسوتا کانتی برای تا $508,541 اختصاص داده شده برای بی خانمان امداد. شهرستان هنوز موفق به دریافت کمک های مالی.

شهرستان است که هنوز هم کار با وزارت بهداشت برای شناسایی چگونه این بودجه می توان به “کمک به عنوان بسیاری از جمعیت های آسیب پذیر که ممکن است” گفت: Richard Collins مدیر خدمات اورژانس در یک ایمیل به کمیسیون این هفته است. او نداد.

ساراسوتا اداره پلیس است که به طور منظم بازدید از تمام مناطق که در آن افراد بی خانمان به طور معمول جمع آوری در شهرستان. هدف این است که برای اتصال افراد بی خانمان به خدمات و آموزش آنها در مورد مراکز کنترل بیماری دستورالعمل.

که باعث شده است که در حال حاضر نزدیک به 200 نفر بی خانمان در مرکز شهر برای متفرق کردن به گروه های کوچکتر گفت: کروز که تا به حال برای انطباق با تغذیه بی خانمان در هفت مکان های پراکنده در سراسر شهر.

مقامات بهداشتی دولت در اواخر ماه مارس دستور داد تمام افراد بالای 65 سال و افراد با خطر بالا شرایط بهداشتی برای باقی می ماند در داخل و اقدامات برای محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. که ارشاد نیز محدود تفریحی تجمع بیش از 10 نفر.

Barwin و دیگر بی خانمان طرفداران خواست مقامات شهرستان به ارائه سرپناه موقت در اتاق های هتل ها در شهر های آسیب پذیر. این شهرستان هنوز به تحقق این درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im