گاو دریایی شهرستان دارای 13 COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از جوامع

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دو از بدترین نقاط داغ در فلوریدا برای COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از جوامع منجر به تماس برای تهاجمی تر تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در این امکانات.

“ما در خانه های پرستاری در حال گرفتن خارج از کنترل” گاو دریایی شهرستان کمیسر ونسا Baugh روز دوشنبه گفت:.

شده اند وجود دارد 14 COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از جوامع در گاو دریایی شهرستان و 10 در ساراسوتا کانتی که گزارش چهار مرگ و میر بیشتر در این امکانات در روز دوشنبه. گاو دریایی را COVID-19 سالمند-مراقبت مرگ و میر است جایگاه چهارم در میان فلوریدا 67 شهرستان و ساراسوتا در پنجمین بالاترین.

گاو دریایی شهرستان نیز دارای جایگاه چهارم تعداد کل coronavirus موارد گره خورده است به خانه های سالمندان زندگی کمک و امکانات دیگر در دراز مدت مراقبت از جوامع با 127 خارج از شهرستان 433 موارد است. شده اند وجود دارد شده است 42 coronavirus موارد به ساراسوتا کانتی در دراز مدت مراقبت از جوامع از 291 مورد countywide.

مرگ به این خانه ها برای شکننده سالمندان حساب 42 درصد از 31 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در گاو دریایی و 36 درصد در ساراسوتا کانتی.

Baugh گفت: او قصد دارد برای افزایش نگرانی ها در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون در مورد آنچه که او به عنوان “مسائل عمده با ما خانه های سالمندان.”

“من چند سوال,” او گفت:. “ما نیاز به تخلیه برخی از این خانه های پرستاری را امتحان کنید و مطمئن شوید که مردم بیشتر و بیشتر آلوده نمی شوند? چه اقداماتی می تواند ما را در حال حاضر برای جلوگیری از این از ما پرستاری در خانه؟”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پس از مقاومت برای هفته Gov. ران DeSantis دستور فلوریدا وزارت بهداشت به انتشار اسامی صدها نفر از تسهیلات مراقبت دراز مدت با COVID-19 موارد است. وجود هشت سالمند-مراقبت از جوامع در گاو دریایی شهرستان با کروناویروس موارد و 11 در ساراسوتا کانتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دولت را منتشر کرده است اطلاعات در مورد مرگ و میر در فردی تسهیلات بنابراین روشن نیست که سالمند-مراقبت از جوامع به حال COVID-19 مرگ و میر و آن را تجربه کرده اند شدید ترین شیوع است.

Baugh گفت: اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در هر مراقبت دراز مدت تسهیلات باید عمومی شود.

“من فکر می کنم آن را واقعی مهم شهروندان در این شهرستان نیاز به دانستن چه مناطقی در شهرستان در حال نقاط داغ آن را به عنوان شد; من خواسته این اطلاعات در همه زمان ها” Baugh گفت.

با وجود تلاش های اولیه برای محافظت از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک محرومیت بازدید کنندگان غربالگری و اعضای هیات coronavirus به سرعت در حال گسترش در این جوامع بیش از دو هفته گذشته. در مارس 5 وجود دارد فقط 258 coronavirus موارد به مراقبت طولانی مدت جوامع در فلوریدا. توسط شنبه شب افزایش یافت که تعداد بیش از sevenfold.

ایالت وجود دارد در حال حاضر 1,928 ساکنان و یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت که قرارداد coronavirus و 204 فوت کرده اند.

DeSantis اذعان کرد این مشکل رو به رشد در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک و فرستاده گارد ملی تیم برای کمک به تست.

Baugh گفت آزمایش باید همچنان به سطح شیب دار بالا به ویژه در میان خانه سالمندان کارکنان.

“بدیهی است که بسیاری از این کارکنان پس از آزمایش های بیشتری باید انجام شود بنابراین ما می توانید یک ایده بهتر از کسی که آلوده است و چگونه ما می کند که عفونت رای از گسترش سریع تر,” او گفت:.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر ندارد مکان های عمومی که در آن افراد می توانند از طریق رانندگی و تست شده است. Baugh می خواهد حداقل دو مکان است. او گفت: این شهرستان همچنین باید نگاه به خرید خود را تست کیت.

همانطور که از صبح روز دوشنبه coronavirus موارد گزارش شده بود در 307 مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر فلوریدا.

تنها نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade شهرستان باید بیشتر COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از جوامع از گاو دریایی و ساراسوتا.

تعداد بالایی از مرگ و میر در این امکانات ممکن است کمک به افزایش کلی COVID-19 نرخ مرگ و میر در گاو دریایی و ساراسوتا. از 433 مثبت coronavirus مورد در گاو دریایی شهرستان 7.6% منجر به مرگ و میر.

عدم تست در شهرستان و یک کلی جمعیت نیز ممکن است هل دادن گاو دریایی را COVID-19 مرگ و میر است. ساراسوتا کانتی — که همچنین دارای یک جمعیت است و حتی بالاتر مرگ و میر در 9.6 درصد از کسانی که تست مثبت است.

این برادنتون هرالد گزارش داد که یکی از محلی COVID-19 خانه سالمندان مرگ و میر کارول “دوروتی” دیوید 80 ساله ساکن برادن رودخانه مرکز توانبخشی. هرالد تریبیون گزارش داد اوایل این ماه که برادن رودخانه توانبخشی متعدد coronavirus موارد است.

یک چهارم از تمام COVID-19 مرگ و میر در فلوریدا مرتبط سالمند-مراقبت از جوامع است.

روز جمعه مقامات فلوریدا به حالت تعلیق مجوز از دو خانه سالمندان مدیران در مانتیسلو به دلیل شکست به اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت در برابر coronavirus.

انتشار اسامی امکانات با این ویروس می تواند فشار بیشتری را بر روی آنها برای افزایش بهداشت غربالگری و اقدامات دیگر است که می تواند به محدود کردن انتقال ویروس. برخی از مراقبت دراز مدت تسهیلات اپراتورهای استقبال افزایش شفافیت.

“ما اعتقاد داریم که تصمیم به انتشار اسامی برخی از این امکانات را حق مطلق تماس با فرماندار برای همه از جمله ارائه دهندگان مراقبت های ساکنان و خانواده ها و کارکنان گفت:” جوئل اندرسون مدیر روستا در این جزیره جامعه در ونیز. “انتشار اسامی در نظر گرفته شده است به نقطه انگشت در هر خاص ارائه دهنده مراقبت به دلیل coronavirus نمی جست و خیز بیش از هر خانواده محل کسب و کار یا عبادت و دیگر فضاهای عمومی بدون خطر از کسی که آلوده است.”

این گاو دریایی شهرستان سالمند-مراقبت از جوامع با کروناویروس موارد شامل شش خانه های پرستاری و دو امکانات زندگی کمک. امکانات با موارد هستند: وست پوینت پلزنت خانه سالمندان Riviera کف دست مرکز توانبخشی پرستاری در خانه, گاو دریایی چشمه توانبخشی و پرستاری مرکز Casa مرا احیا و گسترش پرستاری مراقبت در خانه برادنتون بهداشت پرستاری مراقبت در خانه, همجنس رودخانه مرکز توانبخشی پرستاری صفحه اصلی بروکدل برادنتون باغ تسهیلات زندگی کمک و اقامت در خلیج Vue تسهیلات زندگی کمک.

ساراسوتا کانتی تسهیلات مراقبت دراز مدت با کروناویروس موارد انجیر هندی اقامت خلیج نسیم بهداشت و درمان و توانبخشی, مرکز Beneva دریاچه بهداشت و درمان و توانبخشی, مرکز بروکدل Deer Creek ساراسوتا کنسولگری مراقبت های بهداشتی از ساراسوتا Glenridge در پالمر انزال, ماگنولیا هکتار ماگنولیا بهداشت و درمان و توانبخشی, مرکز سنبه از ساراسوتا ساراسوتا نقطه مرکز توانبخشی و چشمه های آب در دریاچه پوینت جنگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im