Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان بسته شدن سواحل

مقامات نگران هجوم بازدید کنندگان به عنوان دیگر سواحل فلوریدا ،

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان تمام سواحل عمومی از فراوانی از احتیاط نگرانی در مورد coronavirus, مقامات اعلام کرد در روز شنبه در کنفرانس خبری برگزار شده در ساراسوتا کانتی اورژانس مرکز عملیات.

ساراسوتا کانتی بسته خواهد شد سواحل آن شروع و در ساعت 6 صبح روز شنبه در حالی که گاو دریایی شهرستان تصمیم گرفتند به تمام سواحل عمومی موثر 6 صبح جمعه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حالی که نمایندگان از هر دو شهرستان می گفت که آنها احساس ساکنان اکثرا پیوستن به دستورالعمل به تجاوز نمی کند گروه 10 نفر در گردهمایی های اجتماعی در حالی که فاصله به سرعت گسترش COVID-19 آنها گفت: آنها نگران بودند مورد هجوم مردم به سواحل در حالی که سایر سواحل در سراسر کشور در حال بسته شده است.

“ما همچنان به کارکنان در خارج وجود دارد به نگه داشتن چشم در همه چیز در علاوه بر این به کلانتر و تیم خود را. این مهم است که ما حفظ بهداشت عمومی از نظر شرایط بهداشتی و همچنین, بنابراین ما باید مناسب کارکنان در خارج وجود دارد به مراقبت از این موضوع به عنوان ما گفت:” ساراسوتا کانتی دولت مدیر Jonathan Lewis در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری.

ساحل بسته شدن علائم و موانع — برخی در جاده های منتهی به ساحل — هشدار رانندگان به تعطیلی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“هر روز به عنوان محلی ما وضعیت تغییر کرده است و جدید مشاوره شده اند فرستاده گاو دریایی شهرستان ساکنان باید توجه هشدارهای گرفته و رسمی مشاوره به طور جدی گفت:” گاو دریایی شهرستان مدیر Cheri Coryea در انتشار اخبار. “ما امیدواریم که برای بیشتر از همان با ما اعلام ساحل. پارکینگ بسته خواهد شد و نشانه های قرار داده شده برای هشدار به رانندگان و ما انتظار داریم که اکثر مردم خواهد شد توجه است که مشاوره.”

گاو دریایی شهرستان نجات غریق باقی خواهد ماند و در انجام وظیفه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه برای اطمینان از ایمنی از کسانی که بی اعتنایی به بسته شدن. دو پرچم قرمز نشان می دهد هیچ خواهد پرواز از نجات غریق می ایستد.

Coryea در انتشار اخبار گفت که این تصمیم به بستن گاو دریایی شهرستان سواحل با دقت ورودی از شهرداران در جزیره ماریا آنا و پس از صحبت با ساراسوتا کانتی مقامات به منظور ادامه همکاری نزدیک این دو کشور در طول شیوع کروناویروس.

“این یک گام ما را به آرامی به ما نزدیک سواحل اما همراه با مشاوره از مقامات بهداشت عمومی اعتقاد ما آن است که یک مرحله که در آن بهترین بهره” Coryea گفت. “نگرانی اصلی ما این است که سلامت و ایمنی ما ساکنان و بازدید کنندگان و مردم آنها بازگشت به خانه. رهبری جزیره شهرهای برادنتون ساحل هولمز ساحل این شهرستان از آنا ماریا و شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید جمعی brainstormed این تصمیم خواهد شد و باید از این قدرت برای مدیریت اثرات خود را در جامعه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

مدیر Coryea همراه با گاو دریایی کلانتر ریک چاه وزارت بهداشت افسر دکتر جنیفر Bencie و امنیت عمومی مدیر یعقوب ثور را ارائه جزئیات بیشتر در محلی پاسخ در یک کنفرانس خبری در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه. اخبار کنفرانس برگزار خواهد شد در محترم Patricia M. شیشه ای اتاق های شهرستان اجرایی ساختمان 1112 گاو دریایی Ave. W. برادنتون.

گاو دریایی شهرستان کد مأموران کمک خواهد کرد جزیره جوامع اجرای ساحل بسته شدن.

این تعطیلی تاثیر نیست سواحل خصوصی.

ساراسوتا کانتی

ساراسوتا کلانتر دفتر سخنگوی Kaitlyn پرز گفت که این گروه دارای مقدار مناسب از روی وظیفه پرسنل به مدیریت ساحل و آموزش بالقوه beachgoers به عنوان مورد نیاز است. کلانتر را در حال انتظار برای زبان از شهرستان — اضطراری مدیریت ارائه — اساسنامه فلوریدا به اجرا نرسیده است.

لوئیس گفت که ساراسوتا کانتی خدمات اورژانس مشغول به کار بوده است با اجرای قانون محلی همکاران “بسیار نزدیک” در سراسر coronavirus رویداد. او گفت که سازمان های اجرای قانون در هر دو شهر و شهرستان ادامه خواهد داد به ارائه و اجرای از جمله ساحل اجرای.

لوئیس اشاره کرد که تعطیلی یک “جامعه توسط, جامعه, شهرستان, شهرستان” انتخاب و دقیق در هماهنگی با آنچه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواسته است در مورد سواحل است.

“قطعا در این لحظه ما فکر می کنیم که مناسب گام برای جامعه ما دوباره از آنجا که ما نگران افزایش از جنوب فلوریدا به عنوان نگاه مردم به مهاجرت به خصوص خود گردشگران را از جوامع خود” لوئیس گفت.

این شهرستان در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست کمیسیون روز سه شنبه پس از آن هیئت مدیره می تواند یک مکالمه در مورد آنچه که در جامعه و مراقبت از کسب و کار عادی.

ساراسوتا کانتی خدمات اورژانس مدیر غنی کالینز گفت: سازمان آتش نشانی اضافه شده است دو پاسخ سریع وسایل نقلیه به ناوگان خود را به طور خاص برای پاسخ به موارد COVID-19 بيمار که نمی نیاز به مراقبت ويژه است. این کامیون های جدید حمل یک امدادگر و آتش نشان و ارائه حمایت از زندگی پیشرفته تجهیزات نیست و برای حمل و نقل بیماران.

اورژانس مرکز عملیات عامل 24 ساعت شبانه روز و در طول این رویداد.

“هر کس در این جامعه نقش مهمی در نگه داشتن همه ما امن” کالینز گفت. “اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند. محافظت از خود و محافظت از دیگران است. اگر شما بیرون بروید مطمئن شوید که شما در حال شستن دست های خود را و تمرین بهداشت خوب تمام کسانی که چیزهای اساسی ما آموخته بودند به عنوان کودکان. … شما باید نقش مهمی در بهداشت عمومی و امنیت عمومی.”

شهر ساراسوتا

شهر ساراسوتا در روز پنج شنبه به طور موقت متوقف فروش آبجو و شراب و الکل در رستوران هر روز بعد از 9 p. m. به عنوان بخشی از اورژانس سفارشات مربوط به COVID-19 گیر با توجه به آزادی مطبوعات.

منظور امر به تمام رستوران ها و باشگاه ها و موسسات کسب و کار که در خدمت مواد غذایی برای مصرف در محل در محدوده شهرستان. آن موثر است آغاز 9 p. m. روز شنبه, مارس 21 خواهد شد و از طریق مارس 27 اما ممکن است تمدید شود اگر موجه باشد.

تنظیم می آید در نور از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ سفارش قبلی بسته شدن کافه ها و کاباره ها در سراسر کشور. آن نیز ساخته شد زیر ساراسوتا کانتی بسته شدن تمام سواحل شهرستان از جمله میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, آغاز و در ساعت 6 صبح روز شنبه.

“این اندازه گیری اضافی است که گرفته شده به حداکثر رساندن ساراسوتا در انطباق با بخشنامه از دولت ملی و مقامات بهداشت دلسرد گردهمایی های اجتماعی و ترویج اجتماعی فاصله” شهر مدیر تام Barwin گفت: در آزادی مطبوعات. “همانطور که ما در ارتفاع توریستی و رخصتی بهار فصل این دستورالعمل کمک خواهد کرد که اطمینان از سلامت همه ما شهروندان است.”

Barwin در مشورت با شهردار جن Ahearn-کخ در حال حاضر تمدید محلی اضطراری برای بهداشت عمومی از طریق جمعه, مارس 27. اضطراری اعلام محافظت از سلامت و ایمنی جامعه و موقعیت شهرستان به واجد شرایط ممکن است دولت یا بودجه فدرال برای زیان های مرتبط با COVID-19.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>