Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کسب و کار ممکن است ببینید $4.4 میلیون امدادی از شهرستان

ساراسوتا کانتی کمیسیون با توجه به دادن $4.4 میلیون دلار برای کمک به نگه داشتن کسب و کار باز و همچنین محدود دامنه coronavirus آمار در اقتصاد محلی

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی — گلوریا جونز ترس است. او مطمئن است اگر جامائیکا آمریکایی غذای روح او صاحب رستوران در دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور راه زنده خواهد ماند coronavirus بیماری همه گیر.

با کارکنان به وضع و تعداد کمی از مشتریان به trickling در را خارج و دستور حرکت تند و سریع مرغ و برگ کلم برگ در ناف-زرد ساختمان در شمال ساراسوتا او می تواند از دست دادن او نزدیک به دهه کسب و کار.

جونز چهره او باید در حدود 4000 دلار در ماه به شناور باقی می ماند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“اجاره و لوایح در حال رفتن به می آیند و من لازم نیست که هر چیزی را به پرداخت آن با” جونز گفت: “صدای او quavering. “من فقط نیاز به برخی از کمک.”

برخی از کمک جونز و هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر در ساراسوتا کانتی به زودی می تواند در راه خود را.

چرا که ساراسوتا کانتی کمیسیون با توجه به دادن حدود 4.4 میلیون دلار برای کمک به نگه داشتن کسب و کار باز و همچنین بلانت ویروس ” آمار در اقتصاد محلی.

که می تواند از یک گلدان از پول خود را کنار بگذارند برای کمک به تنوع بخشیدن به اقتصاد در طول رکود اقتصادی ،

“امیدوارم این را به عنوان یک استروئید شات برای اقتصاد محلی و کمک به کسب و کار باز بماند و حفظ کارکنان گفت:” کمیسر مسیحی زیگلر که به پیشنهاد این ایده.

توسعه اقتصادی Corp. از ساراسوتا کانتی را به بازگشت به شهرستان کمیسیون با توصیه ها و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد اندازه و دامنه این حرکت. آن را نیز نیاز به تعیین اینکه آیا این بودجه بهتر خواهد بود صرف در پاسخ یا در طی فرآیند بازیابی.

“ما به وضوح در راه ما را به سوی اقتصادی قابل توجهی استرس پس از آن مناسب طبیعی گفت:” دیو بولاک موقت مدیر عامل EDC. “در این طرح از چیزهایی که آن را بسیار بزرگ صندوق و ما باید به شکل از چگونه به بهترین بهینه سازی آن است.”

ساراسوتا کانتی دارای بیش از 35000 کسب و کار. برخی بزرگ هستند اما اکثر آنها تحت استخدام 500 نفر است. این $4.4 میلیون تنها کشش تا کنون بولاک گفت. خواهد شد که بزرگترین چالش است.

مربوط به: صدها نفر گذاشته به عنوان دو گاو دریایی کارفرمایان تعطیل عملیات

بولاک گفت که پول به طور بالقوه می تواند نورد با تریلیون دلار coronavirus نجات بسته پیشنهادی توسط قانونگذاران فدرال و همچنین پتانسیل کمک از قانونگذاران ایالتی مانند $50 میلیون کسب و کار کوچک اضطراری پل برنامه وام. این برنامه اجازه می دهد تا شرکت ها با هر نقطه از دو تا 100 نفر از کارکنان به درخواست برای وام های کوتاه مدت از آنجا که $50,000.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

این ویروس است که در حال حاضر تعطیل دولت به گردشگری وابسته به اقتصاد می تواند هزینه دولت میلیاردها دلار در فروش درآمد مالیاتی است که به احتمال زیاد نیروی قانونگذاران به سر به عقب به تالاهاسی به تعمیرات اساسی $93.2 میلیارد بودجه آنها گذشت در روز پنج شنبه.

این ویروس است که انتظار می رود همچنین تاثیر در این شهرستان روند بودجه نیز که قرار بود به شروع هفته گذشته در برنامه ریزی برای سال مالی آینده اما لغو شد برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“اولین گام این است که سلامت و ایمنی تحت این ویروس تهدید گفت:” کمیسر نانسی Detert. “گام دوم این است که سلامت و اقتصاد است که می تواند فقط به عنوان پر هزینه اگر نه بیشتر از برخورد با ویروس.”

مرتبط: کمک های غذایی سازمان های غیر انتفاعی مبارزه با کاهش داوطلبان کمک های مالی

اخبار بالقوه امداد شد به انجمن خوش آمدید چندین صاحبان کسب و کار محلی.

“هر چیزی که کمک خواهد کرد را بار ما خرس بر روی شانه های ما کمک خواهد کرد” گفت: کارن اتوود که صاحب و عمل دلپذیر پیتزا قارچ رستوران حق رای در ایالات متحده درایو.

اتوود به صحبت کرد هرالد تریبون از ماشین فقط قبل از ساخت تحویل پیتزا یکی از بسیاری از تغییرات ناگهانی او را پس از اینکه مجبور به اخراج کارکنان. او حق رای بوده و عامل 80 درصد زیر ظرفیت کمتر از یک چهارم از آن عادی کارکنان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ابزار لایحه بخشش برنامه نیز کمک اتوود گفت. به طوری که یک برنامه پرداخت برای مالیات رستوران پرداخت هزینه برای تجهیزات.

با بسیاری از مردم به طور ناگهانی در پریشانی مالی به دلیل اثرات ناشی از کروناویروس در اقتصاد اتوود و دیگر صاحبان ملک مورد قریب الوقوع ملک مهلت مالیات.

فلوریدا املاک مالیات به علت بعد از 31 مارس است. اگر پرداخت نمی شود و صاحبان املاک می تواند تبدیل به قانونی متخلف در تاریخ 1 آوریل. فرماندار نشده دستور تمدید هفته آینده مهلت.

در حالی که آن را خیلی زود به ویروس’ تاثیر بر اقتصاد بسیاری از آنها نیروبخش برای بدترین.

DeSantis گفت: روزانه ادعا می کند که دولت reemployment سیستم کمک شروع به پریدن کرد از چه چیزی می تواند 250, 500 یا 1000 در روز بین 18,000 و 21,000 در روز است.

معاون رئیس آلن میو گفت که او صحبت کرده است به ده ها تن از رستوران و هتل داران “و آنها فقط در حال شتاب گیری روند رشد.” میو همچنین گفت که بسیاری از این کسب و کار در زمان اعتبار در طول ویرانگر red tide شیوع تقریبا دو سال پیش.

“زمان است که از ذات” میو گفت.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>