Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا شهر و شهرستان متفاوت است بیش از اینکه به رمپ قایق به استناد

ساراسوتا کانتی رهبران نیز خواستار مختصر پیام بین دولت های محلی در حالی که شهر ساراسوتا و شهرستان همچنان در جداگانه جهت در مسائل مختلف — اخیرا در مورد اینکه آیا برای نزدیک منطقه رمپ قایق

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی — در مقایسه با سایر استان ها و شهرداری ها سفارش عصری فلوریدا به ماندن در خانه برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 ساراسوتا کانتی همچنان ثابت قدم در تصمیم خود را به شماره “امن تر در خانه” سفارش.

شهرستان رهبران نیز خواستار مختصر پیام بین دولت های محلی در حالی که شهر ساراسوتا و شهرستان همچنان در جداگانه جهت در مسائل مختلف — اخیرا در مورد اینکه آیا برای نزدیک منطقه رمپ قایق.

گاو دریایی شهرستان بسته شده و همه از آن رمپ قایق هفته گذشته به عنوان بخشی از جریان پاسخ به این رمان coronavirus. شهر ساراسوتا به دنبال آخرین آخر هفته و بسته 10 خیابان و شهر جزیره قایق رمپ و همچنین پرنده های کلیدی پارک پارکینگ.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما ساراسوتا کانتی?

“ما در امریکا زندگی می کنند; مردم باید از حقوق اساسی گفت:” کلانتر تام شوالیه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “در حال حاضر ما احساس اعتماد به نفس در آنچه ما در حال انجام است و مردم خواهد بود خود سازگار است.”

شهرستان مدیر Jonathan Lewis گفت که انتظار جهت از فلوریدا وزارت بهداشت این شهرستان را حفظ خواهد کرد آن رمپ قایق باز است.

در محل بازرسی بیش از آخر هفته شهرستان کارکنان و ساراسوتا اداره پلیس گشت دریایی واحد مشاهده شده برخی از boaters نه پیوستن به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل های اجتماعی فاصله و فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش کمیسیون جهت است که نیاز به boaters به ماندن حداقل 50 فوت از هم جدا در حالی که در آب است.

راه حل این شهرستان سخنگوی Jan Thornburg گفت که به رمپ قایق تفریحی, قایق رانی.

لوئیس و کلانتر مخالفت کرد. آنها گفتند که در حالی که برخی نمی پایبند به اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته بیشتر سازگار شد که با نزدیک شدن به اجرای قانون است.

“کلانتر قصد ندارم به نقض کسی متمم چهارم حقوق با درخواست آنها را به ما نشان می دهد خود را, مقالات و درخواست اگر آنها تجاری ماهیگیر یا نه” شوالیه گفت: از مداخله.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

هیچ محلی امن در خانه’ سفارش

شهرستان وکیل فردریک Elbrecht گفت: کمیسیون هفته گذشته که ساراسوتا تا به حال هیچ قدرت به سفارش مردم به ماندن در خانه و گفت که این رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis’ تصمیم به اجازه یک مستند.

DeSantis روز دوشنبه تبدیل به امن تر در خانه مشاوره به منظور اما فقط برای باد از جنوب فلوریدا. سفارش خود را تکرار آنچه بسیاری از فلوریدای جنوبی جوامع در حال حاضر انجام می شود برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

استان ها مانند لی و گاو دریایی تا به حال متخصصان پزشکی اصرار برای امن تر-در-خانه سفارش.

حداقل هشت شهرستان از جمله نزدیکی پاینلاس و Hillsborough, در حال حاضر انجام شده است. ساراسوتا ادامه خواهد داد و به صبر در فرماندار لوئیس گفت.

“ما ساکنان هوشمند افراد صالح و آنها در حال ساخت انتخاب خوب هر روز … ما نمی دانیم که با اضافه کردن یک امن تر-در-خانه منظور لازم است” لوئیس گفت.

در ضمن شهر ساراسوتا تشویق شهرستان ادارات بهداشت در امتداد سواحل خلیج فارس به کار در یک صدایی برای پیاده سازی امن در خانه سفارش دهید. اما وکیل باب فورنیر به بیان برخی از رزرو به شهرستان کمیسیون گفت: این خطر وجود دارد در آینده اقدام قانونی.

حتی اگر شهر ساراسوتا تا به حال قدرت به عمل اضطراری دولت قانون مدیریت اماکن تعهد شهرداری به منظور هماهنگ کردن خود پاسخ اضطراری با استانداری فورنیر گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

همه Sarsota شهرستان اعضای کمیسیون موافق: این شهرستان باید به دنبال جهت از فدرال و مقامات وزارت امور خارجه گفت: رئیس مایکل موران.

“وجود دارد یک زنجیره فرماندهی در اینجا; برای من مهم نیست اگر آن را یک طوفان یا گردباد و یا سیل و یا ویروس” گفت: موران. “این ضروری است که همان پیام و هر چیزی که انحراف از آن می تواند ایجاد برخی تنش با همکاری جوامع است.”

شهر ساراسوتا در روز جمعه اعلام کرد که موضوع استناد برای گردهمایی 10 یا بیشتر مردم آن را یک درجه دوم بزه. نایت نمی گویند که آیا او از مشابه اندازه گیری.

شهرستان کمیسیون به نظر می رسد تمایلی به اضافه کردن بیشتر و محدودیت در آن جلسه به طور منظم در هفته گذشته.

“من برای حداقل محدود کننده محیط زیست است که ما با خیال راحت می تواند داشته باشد گفت:” کمیسیون نانسی Detert و اضافه کرد که آن را “بسیار غم انگیز” که رخصتی بهار, رفتار لازم بسته شدن سواحل در سراسر کشور از جمله سه مایل از خط ساحلی در ساراسوتا کانتی.

“در حال حاضر کسانی که بچه ها احتمالا از بین رفته” Detert گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>