Coronavirus فلوریدا: شهرستان ساراسوتا کمیسیون مذاکرات بی خانمان کمک رسانی و محاسن حکومت نظامی

شهرستان مقامات هنوز در حال بررسی گزینه های خود را قبل از رسم نمودار بعدی خود را حرکت می کند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — شهرستان ساراسوتا در کمیسیون مورد بحث COVID-19-موضوعات مرتبط اعم از در دسترس بودن از coronavirus آزمون در شمال ساراسوتا و سهام از تجهیزات حفاظت شخصی برای اول-پاسخ به اینکه آیا آنها باید راه اندازی امکانات برای بی خانمان در Sarasota County Fairgrounds و یا تصویب مقررات منع رفت و آمد شبیه به گاو دریایی شهرستان به عنوان آنها ملاقات telephonically برای یک بعد از ظهر دوشنبه در کارگاه.

شهرستان مدیر تام Barwin یکی از این مقامات که با حضور با تلفن و با اشاره به نقشه های آنلاین که دنبال COVID-19 موارد با کد پستی به اشاره است که وجود دارد محلی نقاط داغ در خواب نیمروز کلید قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و 34236 کد پستی که هم مرز است در سرزمین اصلی ایالات متحده 301 به شرق خیابان 17 به شمال و Bahia ویستا خیابان به سمت جنوب و همچنین از جمله سنت Armands و لیدو کلید.

“این تنها بالاترین غلظت که ما به دنبال در” Barwin گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به عنوان یک مقابل کمیسر ویلی چارلز شاو اشاره کرد که بسیاری از مهمان نوازی و مراقبت های بهداشتی کارگران زندگی می کردند در شمال ساراسوتا است و ممکن است تا به حال دسترسی کافی به تست.

او در ادامه سوال که آیا شهر شد تلاش برای بدست آوردن کلمه را به بالقوه کارگران ثبت نشده است که می تواند بیمار می شود اما ترس از آینده رو به جلو است.

چگونه ما این گفتگو در این بخش از جامعه” شاو گفت. “چگونه ما دریافت کنید که مکالمه به افراد در این زمینه ؟

“مطبوعات است نه انجام آن رادیو است و نه انجام آن و تلویزیون است و نه انجام آن.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Barwin گفت: او را بیاورید تا در کنفرانس بعدی تماس با بخش اورژانس مرکز عملیات و بعد از آن اضافه شده است که تلاش شده به اعلامیه های در دسترس در زبان های متعدد.

شاو — چه کسانی اشاره کرد که او را دیده می شود حداقل 37 نفر بی خانمان کمپینگ بین 6 و 9 خیابان در نزدیکی نجات ارتش — بعد آورده تا چشم انداز باز کردن یک تلفن همراه آشپزخانه و بهداشتی ایستگاه برای بی خانمان در نزدیکی fairgrounds.

افزایش حضور در شمال ساراسوتا او گفت: ساخته شده آن را مشکل تر برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله پروتکل های.

Krystal فریزر شهر ارشد مدیر مورد اشاره کرد که حدود 80 نفر بی خانمان وارد در ساراسوتا به قصد کار در ساراسوتا کانتی نمایشگاه که لغو شد مارس 13.

“وقتی که لغو آنها گیر کرده اینجا” Frazier گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Barwin گفت که اصلی گفتگو در مورد باز کردن یک مرکز در fairgrounds نیست آغوش شهرستان عملیات اضطراری, اما این موضوع خواهد آورد تا دوباره به خصوص پس از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل شامل یک پتانسیل گرانت به ساراسوتا کانتی برای تا $508,541 اختصاص داده شده برای بی خانمان امداد.

در حال حاضر مقامات شهرستان در حال ارائه مشاوره به بی خانمان به خوردن و دوش در ارتش رستگاری.

بعضی از آنها آگاه نیست که در حالی که شهرستان پارک ها بسته شد این حمام هنوز باز برای استفاده Barwin گفت.

کمیسر هاگن برودی آورده تا هر دو پتانسیل ذخایر از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان شهرستان در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

Barwin اشاره کرد که این شهر در روند دریافت یک محموله تجهیزات حفاظتی — به ویژه فولاد ماسک با برخی از n95 ماسک برای پاسخ اول — که اجازه می دهد برای تقریبا 30 روز عرضه است.

Barwin همچنین اشاره کرد که نتایج آزمون در کل در حال حاضر به آینده را در حدود 48 ساعت و در شهرستان به زودی ممکن است دریافت برخی از سریع آزمون است که به احتمال زیاد خواهد بود اختصاص داده شده برای اولین پاسخ دهندگان به طوری که آنها می تواند به سرعت بازگشت به میدان است.

برودی نیز آورده این سوال که آیا شهر باید به دنبال رهبری گاو دریایی شهرستان به تصویب یک حکومت نظامی — فقط آن را به عنوان تا به حال در اختتامیه شهرستان رمپ قایق پس از گاو دریایی شهرستان خود را بسته رمپ.

وقتی پرسید که توسط برودی برای چشم انداز خود را در یک حکومت نظامی, ساراسوتا رئیس پلیس برنادت DiPino گفت: پلیس به دنبال مسیر از شهر اما همچنین ابراز نگرانی در مورد افسر ایمنی.

پس از اقامت در محل منظور تصویب رسید ساراسوتا پلیس را در پاسخ به 59 گزارش از موارد نقض. بدون استناد نوشته شده بود و یا دستگیری ساخته شده او اشاره کرد با ماموران پس از عمل آموزش و تشویق و اجرا در صورت لزوم.

ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ تنها انتخاب رسمی در حال حاضر در کمیسیون مجلس به همراه معاون شهرستان, مدیر, Marlon قهوه ای و شهرستان حسابرس و منشی Shayla Griggs.

چهار دیگر کمیسیون و کارکنان chimed در از طریق تلفن.

این شهر هنوز در حال کار کردن تدارکات در مورد اینکه آیا آن را باید یک جلسه یا کارگاه در مارس 20.

در بخش فناوری اطلاعات در حال کار بر روی ایجاد یک روش از طریق Cisco Webex برای هیئت مدیره برای دیدار با. این شهرستان نیز حل و فصل در یک روش به قبول نظر عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>