Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا جماعت آماده برای مجازی عید فصح Seder

معبد Emanuel خاخام ایلین Glickman اشاره کرد که عید فصح برگزار شده است در طول زمان وخیم سختی و خطر از جمله هولوکاست و دیگر بیماری های همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — وقتی که عید فصح آغاز می شود در غروب روز شنبه اعضای معبد Emanuel در ساراسوتا را جشن می گیرند Seder تقریبا.

از لحاظ تاریخی به عنوان بسیاری از 250 نفر خواهد شریک شدن در Seder در شام catered.

در این سال تقریبا که بسیاری از صف تا در معبد بعد از ظهر سه شنبه به انتخاب کنید تا Seder کیت از ملزومات مورد نیاز برای خدمات از جمله Seder ورق Haggadah یا کتاب نماز و تشریفاتی مواد غذایی مانند نان فطیر گیاه جعفری و Haroset شیرین خمیر ساخته شده از میوه و آجیل — در دست داشته باشد در حالی که آنها را تماشا livestream Seder خدمات در www.sarasotatemple.org.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این سخت است برای دریافت تمام این موارد اگر شما به اقامت در محل” خاخام برنر Glickman گفت. “بنابراین ما قادر به ارائه خدمات به مردم با همه این موارد به همراه یک لایو استریم پخش از خانه ما Seder در اطراف ما Glickman خانواده جدول.”

کاربران می توانند شرکت خود را در جدول برای هر دو جشن و تعهد به رعایت تعطیلات Glickman اضافه شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

امسال عید فصح — بزرگداشت از آزادی بنی اسرائیل از بردگی در مصر — اجرا می شود از طریق شب از 16 آوریل این سال است.

روز چهارشنبه Glickmans برگزار خواهد شد به طور منظم Seder خدمات و در روز پنج شنبه آنها میزبان یک خانواده Seder. هر دو خدمات باید شروع در 6 p. m.

اعضای preregistered برای کیت و وارد معبد به آنها را انتخاب کنید تا در یک تماس-انتقال رایگان به طور معمول توسط گردانندگان سایت تنه بنابراین این کیت می تواند قرار داده شده وجود دارد.

معبد بوده است livestreaming خدمات در حالی که برای. تمام خدمات مجازی برای چهار هفته گذشته به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله پروتکل Glickman گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

خاخام ایلین Glickman اشاره کرد که عید فصح برگزار شده است در طول زمان وخیم سختی و خطر از جمله هولوکاست و دیگر بیماری های همه گیر.

ایلین Glickman صحبت در مورد داستان موشه پرل زندانی در Vaihingen اردوگاه کار اجباری بود که قادر به مخفی کردن بیت از آرد مورد استفاده در کار خود را به عنوان نشانه ای نقاش به نان فطیر.

او همچنین به یاد می آورد که چگونه کسانی که زندانی در برگن-بلزن در سال 1944 گفت: یک دعا درخواست آمرزش از آنجا که آنها می خوردند نمک ترشی نان در عید فصح چرا که خود را تنها ديد.

در طول سال 1831 وبا همه گیر یکی از خاخام تجمعات محدود به 15 نفر است.

تلمود — کتاب یهودی تشریفاتی و قانون مدنی — دارای بخش هوازدگی بار از طاعون.

در آن زمان مردم توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و با دقت در شستن هر دو دست و پای خود را.

“است که بسیار شبیه به هدایت ما در حال دریافت در حال حاضر برای مقابله با این طاعون در زمان ما” ایلین Glickman اضافه شده است.

اعضای جماعت شده اند رواقی در مورد به دنبال یاران در حالی که تمرین امن اجتماعی فاصله.

“این خواهد بود چرا که مردم باید وعده های غذایی خود را و آنها را به ورود به وب به livestream آن خاخام فقط برای انجام خدمات از Haggadah و هر یک از ما باید از آن گفت:” ماریان Raupp رئیس معبد آیین کمیته.

“شما فقط می خواهید انجام دهید که در خانه خود را,” او اضافه شده است. بدیهی است آن متفاوت خواهد بود, اما شما هنوز هم باید خوب حس جامعه بودن با مردم و بودن با هم.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>