Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی نمایشگاه لغو شد تحت فشار

بسته به شرح زیر ساراسوتا کانتی کلانتر تام شوالیه اعلام کرد که نمایندگان نمی خواهد کار این رویداد است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ساراسوتا کانتی — پس از سیل انتقاد ساراسوتا کانتی نمایشگاه لغو شد — کمتر از یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن.

ساکن جیمز رابرتز گفت که او تا به حال انتظار در خط برای بیش از یک ساعت. زمانی که به او گفته شد این نمایشگاه لغو شد به دلیل coronavirus او شوکه شده بود. او تا به حال به نام چند ساعت جلوتر از زمان را به مطمئن شوید که آن را هنوز هم در.

“من قصد ندارم به ویروس” رابرتز گفت. “من را لمس نمی کند هیچ کس.”

به عنوان از 1 p. m. روز شنبه هیئت مدیره اجرا می شود که این نمایشگاه گفت که هنوز هم در, با وجود توصیه های فرماندار وزارت بهداشت مقامات آبشار بزرگ دیگر-رویداد تعطیلی تعدادی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که در مورد پتانسیل گسترش coronavirus در جمعیت های بزرگ و عضو هیئت مدیره است که در یک شهرستان کمیسر استعفا در اعتراض.

ساراسوتا کانتی رهبران دولت همچنین گفت: در یک صبح در کنفرانس خبری آنها نمی خواهد اجازه می دهد county کارکنان به کارکنان این رویداد و این که اورژانس کارگران خواهد بود مستقر در خارج از محل به جای داخل به عنوان معمول است. در نهایت پس از این نمایشگاه هیئت مدیره گفت: این رویداد هنوز در کلانتر تام شوالیه اعلام کرد که او نمی خواهد اجازه می دهد نمایندگان به کار در این رویداد است.

مدت کوتاهی پس از آن اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه به نام این رویداد است. کلانتر دفتر توییتی که اخبار.

“ما عمیقا متأسف است که ما تا به حال برای انجام این کار گفت:” روری مارتین, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ساراسوتا نمایشگاه کشاورزی انجمن غیر انتفاعی است که در عمل این رویداد است. “این بیش از یک عادلانه است.”

مارتین مخالفت با کلانتر تصمیم که مجبور دست خود را. او اصرار داشت که آن را امن هر چند رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هشدار داده است در برابر اجتماعات بزرگ و تاکید fairgrounds’ اهمیت به جامعه است.

“ما بزرگترین سرگرمی چیزی که برای کنسرت در داخل خانه فارغ التحصیلی و ما با ارائه خوب خدمات اجتماعی به جامعه با فروشندگان ما بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان” او گفت:.

مارتین گفت که او در حال کار برای پیدا کردن جایگزین به دلیل لغو خواهد شد “واقعا صدمه دیده است” عادلانه منابع مالی.

ساراسوتا نمایشگاه کشاورزی انجمن در ابتدا رای دادند 14-4 اواخر روز پنجشنبه به حفظ این نمایشگاه باز از طریق مارس 22.

عضو هیئت مدیره مایکل موران, که همچنین یک ساراسوتا کانتی کمیسر استعفا در اعتراض.

مرتبط با: ساراسوتا جشنواره به تعویق افتاد

“من شماره 1 کار به عنوان یک ساراسوتا کانتی کمیساریای ایمنی عمومی” مورن گفت: هرالد تریبون. “من به شدت اعتراض و ابراز ترس من این است که این قرار داده خواهد شد هزاران نفر از ساراسوتا ساکنان در معرض خطر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیو Oswatt نمایشگاه معاون رئیس گفت که کودکان و نوجوانان در FFA سازمان جوانان تهیه شده است حیوانات خود را برای یک سال یا بیشتر طول بکشد و آنها deservec این فرصت به نمایش گذاشتن آنها.

“آنها بالا بردن آن و پرورش آن و این همه بر اساس آن به نمایشگاه در این زمان که در آن هدف نخست بیماری” Oswatt گفت.

بعد از ظهر جمعه در مدت کوتاهی پس از این نمایشگاه را افتتاح fairgrounds یک شهر متروک با استثنا از کارناوال کارگران در نظر گرفتن سواری آنها فقط در حال راه اندازی است.

ران کامرون, مدیر Shenanigans نمایش کمدی بود و مصرف کردن مرحله خود را بعد از ظهر جمعه. آن مواجه ردیف خالی و سفید. بعد او به شش پرچم در آتلانتا. او گفت که او را نگران coronavirus مؤثر دیگر خود را نشان می دهد در سراسر کشور.

در حالی که مارتین جواب نداد سوال در مورد استرداد فروشندگان کامرون گفت: آنها “کار بر روی آن است.”

“این همه اتفاق” کامرون گفت. “ما در برزخ در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>