Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی آتش نشان است COVID-19

آتش نشان شروع به احساس بیمار در مارس 22 و ساراسوتا کانتی مقامات آموخته جمعه که او آزمایش مثبت برای COVID-19; آنها در حال بررسی هر تماس او رفت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

یک ساراسوتا کانتی آتش نشان در 30s خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 آتش ارشد مایکل Regnier جمعه اعلام کرد.

Regnier گفت: این نشست با لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا جمعه. او احساس بیمار و در حال حاضر در قرنطینه صفحه اصلی. سه آتش نشان که با او کار می کرد نیز در حال قرنطینه در خانه برای 14 روز اگر چه آنها در حال نشان دادن هر گونه علائم.

“قلب من می رود به او. من بسیار نگران و می خواهید را به مطمئن شوید که او خوب است; او بخشی از خانواده ما” Regnier گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آتش نشان شروع به احساس بیمار در مارس 22, زمانی که او در انجام وظیفه در یک ایستگاه آتش. او تا به حال شده است برای بررسی تب قبل از شروع کار در نگه داشتن با زمان روش های ایمنی. این بود تا بعد از آن در روز است که او شروع به احساس بیمار و توسعه یک تب Regnier گفت.

آتش به خانه رفت آن روز.

“ما نمی دانیم که آیا یا نه آن را فقط آنفولانزا و یا چیزی بیشتر, بنابراین ما در زمان هر احتیاط و آمده اند برای پیدا کردن امروز که او تست مثبت” Regnier روز جمعه گفت.

آتش نشان زندگی نمی کنند در ساراسوتا کانتی.

“ما می دانستیم که چیزی شبیه به این اتفاق قرار بود در ساراسوتا کانتی با ما اولین پاسخ دهندگان” Regnier گفت که گروه او در حال شکل گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از اولین پاسخ دهندگان و جامعه است.

ساراسوتا کانتی آتش مقامات در حال بررسی هر تماس است که بیمار آتش رفت.

“تماس های که او رفت و ما عقب ترسیم همه کسانی که به” Regnier گفت: اضافه کردن وجود ندارد چرا که بسیاری از آتش نشان خاموش بود حدود یک ماه قبل از گزارش به کار در مارس 22.

بیمار آتش نشان نیز پیراپزشک و به طور معمول کار می کند در یک آمبولانس اما در مارس 22 او در خدمت به عنوان ستوان در یک موتور آتش و نه به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با بیماران Regnier گفت.

سه آتش نشان در وظیفه خود بیمار همکار در مارس 22 در حال “خود quarantining در خانه و ما در تماس مداوم با آنها” Regnier گفت.

یکی دیگر از 31 آتش نشان شده است در قرنطینه به دلیل مسافرت و یا “پتانسیل قرار گرفتن در معرض” به coronavirus Regnier گفت. کسانی که در قرنطينه هستند نه مربوط به بیمار آتش نشان است.

“ما در حال ردیابی هر یک از آن و مطمئن شوید که ما آتش نشانان در حال امن خانواده خود را امن هستند و از همه مهمتر جامعه امن است” Regnier گفت.

بیمار آتش نشان مشغول به کار در ایستگاه های آتش نشانی 7 در خیابان 17 در ساراسوتا. ایستگاه و تمام تجهیزات وجود دارد که ضد عفونی.

آتش نشان است که کار در ایستگاه 7 در حال کار کردن از دیگر ایستگاه های نزدیک تا فلوریدا وزارت بهداشت تعیین ایستگاه 7 امن است.

در حال بارگذاری…

دستیار رئیس آتش نشانی کارسون ساندرز گفت که این گروه شده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از آتش نشانان در هفته های اخیر. هر یک از ایستگاه های عمیق است هر روز تمیز به طور معمول در صبح و شب.

آمبولانس و آتش نشانی نیز ضد عفونی هستند. آتش نشانان لباس های خود را بشویید و آنها را در ایستگاه.

زمانی که آنها در تماس آتش نشانان و امدادگران پوشیدن N95 ماسک و عینک ایمنی و حفظ شش پا از فاصله از مردم در حالی که سوال پرسیدن. کسی که دریافت مراقبت داده می شود فولاد ماسک برای پوشیدن دارم.

“و سپس ما را از طریق ما نرمال, مراقبت از” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>