Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی به ضربه بزنید اقتصادی صندوق توسعه برای وام کسب و کار

هدف از این برنامه است که به سرعت در مسیر کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک که اعمال می شود برای فدرال چک برنامه حفاظت از امداد.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — ساراسوتا کانتی را با استفاده از $4.3 میلیون دلار در توسعه اقتصادی بودجه برای ایجاد یک برنامه وام برای حمایت از کسب و کارهای کوچک رنج می برد به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله پروتکل های.

روند تصویب و در تاریخ 4-1 رای ساراسوتا کانتی کمیسیون جمعه که دل کسانی که منابع مالی از طریق وام تا $25,000 در هر خواهد بود که هر دو بهره و پرداخت رایگان برای سال اول و پس از آن بازپرداخت در نرخ بهره از 3.5 درصد در طول سه سال آینده.

صاحبان کسب و کارهای کوچک در عمل با یک county مجوز کسب و کار برای حداقل سه سال که خود نیز اعمال می شود برای امداد رسانی از طریق فدرال چک حفاظت از برنامه خواهد بود واجد شرایط.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

حدود 172 از 15,642 کسب و کارهای کوچک در ساراسوتا کانتی می تواند با کمک این برنامه وام — اگر برخی از اعمال و دریافت کمتر از $25,000 کلاه.

هدف این است که به وام در دست صاحبان کسب و کار محلی 1 مه.

به عنوان بخشی از این طرح به عنوان بسیاری از 35 اسلات خواهد بود این سایت متعلق به مهد کودک ارائه دهندگان.

شهرستان کمیسر مسیحی زیگلر ترین آوازی مدافع از حمایت محلی مهدکودک سیستم, که, گرفته, یک ضربه بزرگ به دلیل coronavirus نگرانی.

حدود نیمی از 80 مجوز مهد کودک ارائه دهندگان در ساراسوتا کانتی بسته شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

زمانی که افرادی که در حال حاضر مشغول به کار در خانه و در نهایت قادر به بازگشت به محل کار آنها می شود به انجام این کار اگر هیچ گزینه های مراقبت از کودک.

که بحث جفت و جور میشد به بحث های اخیر تعهد توسط چارلز & Margery Barancik بنیاد و سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه را به آسمان Family YMCA 50.000 دلار کمک مالی و پسران و دختران باشگاه از ساراسوتا کانتی یک $40,000 اعطای بنابراین این دو سازمان های غیر انتفاعی می تواند مراقبت از خود و مراقبت از کودک ضروری برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

شهرستان کمیسر نانسی Detert می خواستم تا مطمئن شوید که برنامه وام خواهد تکراری نیست و تلاش.

هیچ همپوشانی بین کمک های مالی از دو پایه و پتانسیل وام برنامه Barancik بنیاد نوآوری و تاثیر افسر کلی Romanoff گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

این بار برنامه می تواند به گسترش خصوصی daycares در حالی که پایه و اساس برنامه به طور خاص طراحی شده برای ارائه مراقبت از کودک برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان.

“ما نمی فکر می کنم که ضروری پرسنل باید به پرداخت برای مراقبت از کودک در حال حاضر” Romanoff گفت.

Romanoff توافق با Zielger ارزیابی از اهمیت مراقبت از کودک, بار اجتماعی فاصله پروتکل ها برداشته و اقتصاد محلی می ری استارت.

“ما بهبود اقتصادی است و توجه به یک منبع سالم از کیفیت مراقبت از کودک” گفت: Romanoof که اضافه شده است که در آینده بنیاد COVID-19 ابتکارات ممکن است گسترش فراتر از نیازهای اولین پاسخ دهندگان.

“من فکر می کنم این کمیسیون در مسیر صحیح است,” او اضافه شده است.

مراقبت از کودک تنها نوع کسب و کار است که کمیسیون فکر برای برنامه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

دیوید بولاک موقت مدیر اجرایی توسعه اقتصادی شرکت ساراسوتا کانتی گذاشته انواع گزینه های برای هیئت مدیره.

او را از طریق امن زوم اتصال به طوری شهرستان می تواند تست کردن فن آوری های جدید.

شهرستان کمیسر چارلز Hines می خواستم به واقع یک رای رسمی در مورد اینکه آیا حتی با استفاده از $4.3 میلیون — که در نظریه این سایت متعلق به فریب کسب و کار جدید به این شهرستان برای ایجاد برنامه وام.

پس از آن تلاش Hines به جدول بحث تا جلسه بعدی به خاطر او احساس نمی وجود دارد به اندازه کافی به جزئیات در فرآیند کاهش یافت و در 2-3 رای دادن.

آن را ندارد به اندازه کافی جزئیات را برای من به حمایت و این که آیا آن را یک تفاوت در جامعه ما” Hines گفت.

معاون رئیس آلن میو که seconded Hines حرکت برای به تعویق انداختن, طرفه با او در آن شب اما در نهایت رای با اکثریت در برنامه وام.”

بولاک سابق قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شهر مدیر و معاون شهرستان مدیر گفت: نظر شخصی خود را به استفاده از $4.3 میلیون دلار برای ایجاد برنامه وام.

“است که کسب و حفظ آن در قلب و روح” بولاک گفت. “این بودجه در نظر گرفته شده برای کسب و کار گير.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>