Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی رای گیری تغییر مکان به عنوان نظرسنجی کارگران ترک

با توجه به ناکافی نیروی انسانی و 15 رای گیری مکان تغییر کرده در تلاش برای تحکیم برای ریاست جمهوری, اولویت اصلی در انتخابات روز سه شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

به عنوان coronavirus موارد کوه در فلوریدا و محلی حدود 10 درصد از نظرسنجی کارگران در ساراسوتا کانتی باید ترک خود نظرسنجی شغل منتهی به جمعه انتخابات ریاست جمهوری اولویت اولیه و این تعداد تنها انتظار می رود به رشد گفت: انتخابات سرپرست ران ترنر گفت شنبه.

با توجه به ناکافی نیروی انسانی ترنر تصمیم به تحکیم رای گیری مکان اواخر جمعه باعث 15 سایت تغییر برای روز سه شنبه رای گیری.

“ما چپ با تعداد بسیار کمی تصمیم گیری در اینجا قادر به نگه داشتن همه حوزه باز و رای گیری در مکان های باز به عنوان ما توسط قانون ملزم به انجام” ترنر گفت. “من عذر خواهی به مردم اما ما از دست داده اند و تعدادی از نظرسنجی کارگران است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ترنر گفت: حدود 60 600 نظرسنجی کارگران استخدام برای کارکنان حوزه های رأی گیری تصمیم به کار به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

گاو دریایی شهرستان انتخابات سرپرست مایک بنت اعلام کرده بود در هفته گذشته تثبیت حوزه های رأی گیری به دلیل از دست دادن نظرسنجی کارگران است.

اواخر شب جمعه فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 25 جدید کروناویروس موارد از جمله مورد دوم در ساراسوتا بیمارستان یادبود و یک مورد در گاو دریایی شهرستان. یکی دیگر ساکن فلوریدا بود که در حال درمان در کالیفرنیا درگذشت از بیماری های دولت در بخش بهداشت و درمان ،

ترنر گفت که در روز انتخابات در رای گیری مکان هایی که تغییر یافته اند وجود خواهد داشت علائم و کارگران کارگردانی رای دهندگان به اورژانس رای گیری ، زمانی که او تصمیم جمعه, آن را خیلی دیر شده برای ارسال نامه از طریق پست به اطلاع رای دهندگان از تغییرات.

“من امیدوارم که آن را بیش از حد گیج کننده برای رای دهندگان. که هرگز آنچه ما می خواهیم انجام دهیم” ترنر گفت. “من یک وظیفه در اینجا به رای دهندگان و من در تلاش برای کمک به آنها را حق قانونی خود برای رای دادن و من می دانم که دشوار است.”

با وجود رشد تعداد coronavirus موارد در فلوریدا تمام استان ها هنوز در حال برنامه ریزی برای رای دادن سهشنبه, مارس 17 — چیزی است که رژیم صهیونیستی. ران Desantis تاکید کرد.

“ما قطعا رای گیری” DeSantis به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “آنها رای دادند و در طول جنگ داخلی. ما در حال رفتن برای رای دادن.”

ترنر است که مردم را تشویق به عمل اجتماعی فاصله در انتخابات روز سه شنبه و نه نزدیک به یکدیگر اگر خطوط فرم. وجود خواهد داشت ضد عفونی کننده دست در دسترس برای نظرسنجی کارگران, اما نه برای رای دهندگان.

“ما هیچ تفاوتی ندارد از هر چیز دیگری در خارج وجود دارد — ما به Publix و نگاه در قفسه در حال حاضر. هیچ ویژه گرز سحر و جادو که من موج با این” ترنر گفت. “ما تلاش کرده اند و تلاش برای انجام ما بهترین را برای رای دهندگان کار در سراسر ساعت برای دریافت از طریق این انتخابات به آن را بهداشتی و آن را به بهترین تجربه ای که ما می توانیم برای آنها است.”

مکان سنجی تغییرات

اگر حوزه در این لیست نیست آن باقی خواهد ماند همان محل.

حوزه 213 پلیموت بندر 700 جان Ringling Blvd. ساراسوتا در حال حرکت است به سنت Armands کلید کلیسای لوتری 40 N. Adams درایو ساراسوتا.

حوزه 215, St. Paul Lutheran Church, 2256 باهیا ویستا سنت, ساراسوتا و حوزه 217, لارگو وزارت پارک 3375 فرویتویلل جاده ساراسوتا در حال حرکت به ساراسوتا جامعه کلیسا 4041 باهیا ویستا سنت, ساراسوتا.

حوزه 321 استعماری کلیسای باپتیست 2400 تیلور در مرتع پرورش احشام دنباله ونیز در حال حرکت است به کلیسای زندگی جدید, 5800 S. تمیمی دنباله ونیز.

حوزه 415 سنت اندرو ایالات کلیسا 6908 Beneva جاده ساراسوتا; حوزه 417 عهد و پیمان زندگی کلیسای پروتستان 8490 مک اینتاش جاده ساراسوتا; حوزه 423 ایمان کلیسای لوتری 7750 Beneva جاده ساراسوتا; حوزه 425 عهد و پیمان زندگی کلیسای پروتستان 8490 مک اینتاش جاده ساراسوتا; حوزه 429 ونیزی پارک شهرکهای 8885 S. تمیمی دنباله ساراسوتا; و حوزه 501, کلیسای روح القدس 129 S. تمیمی دنباله, عقاب در حال حرکت به ساراسوتا مربع مرکز 8201 S. تمیمی دنباله ساراسوتا.

حوزه 525 بلند, کلیسا, 695 مرکز جاده ونیز; حوزه 531 ونیز گاردنز مدنی مرکز 406 رنگ سبز شبدری Blvd. ونیز; حوزه 533 جنوبی ونیز کلیسای باپتیست 3167 انگلوود جاده ونیز; حوزه 537 ترینیتی پروتستان, 4365 دولت جاده 776 ونیز; و حوزه 539 ترینیتی پروتستان, 4365 دولت جاده 776 ونیز در حال حرکت به فورت والتون بیچ پارک 3951 وودمیر پارک بلوار ونیز.

قبلا اعلام مکان سنجی تغییرات عبارتند از حوزه 106, درخشان, نور, کلیسا, 8500 فرویتویلل Rd. ساراسوتا در حال حرکت به زندگی جدید کلیسای لوتری 8010 فرویتویلل Rd.

حوزه 421, لاک پشت, ساحل, تفریح و سرگرمی, ساختمان 8918 نیمه شب عبور Rd. ساراسوتا در حال حرکت به سنت بونیفاس اسقفی کلیسا 5615 نیمه شب عبور Rd. ساراسوتا.

رای گیری در محل تغییر نام تنها: حوزه 133, Grace Community Church, 8000 زنبور عسل Ridge Rd., ساراسوتا (که قبلا Grace Baptist Church, آدرس بدون تغییر).

بازدید sarasotavotes.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>