Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی waives آب shutoffs از طریق مارس 13; شهر گسترش اضطراری اعلام

شهر ساراسوتا نیز وعده داده شده به خاموش کردن آب خود را.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی تا به چشم پوشی از آب خدمات بسته آف از طریق مارس 13 برای قبوض آب و برق که بخشی از آن در ادامه در پاسخ به کوروناویروس.

شهر ساراسوتا نیز وعده داده شده به خاموش کردن آب خود را.

زیر امور خارجه هدایت نقلیه موتوری گواهینامه رانندگی و مالیات بر معاملات نیز باید تکمیل شود آنلاین.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مهلت تمدید شده است برای تمدید گواهینامه رانندگی, گواهینامه رانندگی تجاری و کارت های شناسایی که در حال انقضای بین مارس 16 و 15 آوریل است.

مرتبط با: ساراسوتا کانتی بسته شدن همه کتابخانه ها

این مجوز معتبر خواهد بود اضافی 30 روز و تمدید در این دوره نمی خواهد که متخلف هزینه های شارژ. فروش خودرو با توجه صاحب تولد و 2019 پرداخت مالیات مقرر مارس 31st می تواند پرداخت آنلاین و یا از طریق پست الکترونیکی.

ساراسوتا کارمند مدار دادگاه و شهرستان حسابرسی است که خواست جامعه برای ادامه تمرین های اجتماعی فاصله با استفاده از خدمات بر روی خط پرداخت توسط تلفن و یا ایمیل خدمات.

ساراسوتا املاک شهرستان ارزیاب را نیز بسته شدن هر سه اتاق کار, مکان عمومی در مارس 20, اما باقی خواهد ماند کارکنان. خدمات آنلاین تلفن عملیات الکترونیکی و فیزیکی پست باقی خواهد ماند و در دسترس و بررسی توسط ارزیاب اموال کارکنان.

“ما اولویت شماره 1 است که سلامت و رفاه کارکنان شرکت و مشتریان ما و جوامع ما در خدمت” گفت: لایحه Furst ملک ارزیاب.

شهرستان ها نیز راه اندازی کرده است انتخاب کردن در متن سیستم هشدار برای کسب اطلاعات در مورد شهرستان به روز رسانی مربوط به COVID-19.

برای دریافت هشدار در متن “SRQCOVID19” به 888-777.

در جای دیگر در شهرستان, شهر ساراسوتا تمدید آن, اضطراری, اعلام, به منظور ادامه به حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه و موقعیت شهرستان به واجد شرایط ممکن است دولت یا بودجه فدرال برای زیان های مرتبط با COVID-19.

ساکنان توصیه به انجام کسب و کار با شهر در هر زمان ممکن است به صورت آنلاین و از طریق وب سایت شهر, SarasotaFL.gov و یا از طریق تلفن در (941) 263-6000.

این شهر اجازه مصرف لابی در شهرستان سالن ضمیمه بسته خواهد شد حداقل تا مارس 25 به عنوان دیگر اقدامات حفاظتی برای کارکنان و مشتریان در حال نصب هستند. اجازه آنلاین انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (941) 263-6494 یا ایمیل [email protected]

نرم افزار حسابداری دفتر 1761 12th, خیابان بسته است اما در صورتحساب ابزار را می توانید در ادامه به صورت آنلاین پرداخت و یا در این لایحه پرداخت و رها کردن جعبه خارج از ساختمان. دفتر را می توان در 941-263-6260 یا 941-263-6261 یا [email protected] این شهر آب و برق بخش نخواهد بود به انجام هر گونه آب بسته آف برای 30 روز آینده.

مواد زائد جامد, بازیافت و زباله های حیاط مجموعه برنامه نیز ادامه خواهد داد.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>