Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا کانتی را در نظر بگیرید بازگشایی سواحل

کمیسیون این موضوع را مورد بحث هفته آینده. در ضمن شهرستان رهبران “قویا” توصیه شما به پوشیدن یک ماسک

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی جهان-سواحل معروف شده اند خالی برای نزدیک به یک ماه است می تواند تغییر در روز چهارشنبه.

در یک Facebook ارسال در جمعه ساراسوتا کانتی کمیسر مسیحی زیگلر گفت که او می خواهد این کمیسیون به بحث در مورد امکان باز کردن این شهرستان را شکر سواحل شن و ماسه.

یک سناریو می تواند اجازه می دهد تا ساکنان به استفاده از خط ساحلی برای پیاده روی و دویدن اما اجازه نمی دهد جمعیت به جمع در صندلی ساحل و یا در زیر سایبان. دیگری می تواند اجازه می دهد تا سواحل برای باز کردن به طور کامل و بدون محدودیت.

با استناد به ترس بیش از coronavirus بحران شهرستان تصمیم گرفت در ماه مارس به نزدیک سواحل عمومی و پارکینگ همراه شهرستان را 35 مایل از شن و ماسه.

دولت های محلی در سراسر کشور مشابه داشته اند بحث در مورد چگونگی و زمانی که برای باز کردن سواحل بدون یک دوم سنبله در COVID-19.

ونیز مقامات نزدیک شهرستان در مورد بازگشایی سواحل به صورت محدود. شهرستان رهبران را مورد بحث بازگشایی سواحل در چهار شهرستان جلسه کمیسیون.

این شهر پیام به شهرستان “است که این بحث و تصمیم گیری باید با هدایت متخصصان پزشکی و سلامت در منطقه ما” گفت: شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin.

ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ گفت که او می خواهم برای دیدن یک رویکرد هماهنگ بین ساراسوتا و شهرستانهای اطراف.

کمیسیون در نزدیکی شهرستان Pinellas سعی کردم و شکست خورده به سهولت ساحل محدودیت انتخاب در روز پنج شنبه به نگه داشتن آنها را بسته تا coronavirus همه گیر کاهش می یابد.

زیگلر پیشنهاد آمد و مدت کوتاهی قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه به چراغ سبز برای برخی از سواحل و پارک ها به بازگشایی اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت.

Duval County, در شمال فلوریدا بازگشایی سواحل آن در روز جمعه برای پیاده روی, دوچرخه سواری, ماهیگیری, شنا و دیگر فعالیت های.

هنوز هم تنها 1% از ساراسوتا کانتی جمعیت شده و تست شده برای COVID-19. در اوایل این هفته مقامات بهداشتی بسته Twin Lakes درایو از طریق تست سایت به دلیل چند تا قرار ملاقات ساخته شده بودند. شهرستان, افتتاح, جدید, کوچکتر, تست سایت در شمال ساراسوتا جمعه.

در ضمن شهرستان ساراسوتا رهبران “قویا” توصیه که مردم ماسک زمانی که آنها در مکان های فرح برای پتانسیل های فدرال و ایالتی دستورات را به انجام این کار.

“زمانی که بهداشت عمومی اورژانس محدودیت شروع به برداشته شود در هفته های آینده شهروندان هنوز هم باید آماده به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی برای کمک به جلوگیری از موج دوم COVID-19 در منطقه” Barwin گفت.

این گزارش شامل اطلاعات از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>