Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا دو زبان منشور باز تاخیر

خیال آکادمی راه اندازی شد برای باز کردن این سقوط. اما شرایط ناشی از COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن برای مدرسه برای باز کردن این سال است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

Dreamers Academy, جدید دو زبان مدرسه منشور که تصویب شد در سال گذشته و در اصل قرار است برای باز کردن در پاییز گذشته با تاخیر در افتتاح آن یک بار دیگر.

پس از ناکامی در پیدا کردن یک محل در سال گذشته در این مدرسه راه اندازی یک آمریکایی برای بازی در آن قرار دارد در YMCA به عنوان بخشی از یک تلاش مشترک برای نجات مالی floundering سازمان است. که معامله را به هم ریخت.

مدرسه در نهایت در بر داشت یک مکان ایده آل برای دانشگاه و معلمان از سراسر جهان در حال آماده شدن برای تدریس در زبان انگلیسی و اسپانیایی-آموزش مدرسه. اما COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن برای مدرسه برای آماده سازی خود را برای افتتاح.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“قربانیان coronavirus هستند و نه فقط مردم — آنها همچنین سازمان های اجتماعی و سازمان های غیر انتفاعی گفت: بنیانگذار جری چافی. “متاسفانه خیال آکادمی به آن دسته می افتد.”

خیال آکادمی تصویب شد ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه در نوامبر سال 2018 با نمرات بالا از منطقه منشور کمیته داوری برای دریافت نمره بالا تقریبا در هر رده.

مدرسه عمل با استفاده از دو رویکرد زبان معنی جمعیت دانشجویی را در حالت ایده آل می شود حتی یک تقسیم بین کودکانی که زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان. مهد کودک آموزش داده می شود در بیشتر اما هر سال بیشتر از زبان انگلیسی استفاده می شود در برنامه درسی تا کلاس سوم زمانی که زبان انگلیسی و اسپانیایی استفاده می شود به همان اندازه.

“در خدمت نیازهای زبان اسپانیایی خانواده ها شده است خیلی بیشتر به چالش کشیدن نه فقط برای ساراسوتا اما برای مدارس در سراسر کشور” چافی گفت. “همه از این مطالعات نشان می دهد که هنگامی که خانواده کار سخت را به مطمئن شوید که فرزندان خود را خود را حفظ زبان اول و افزایش سطح سواد در زبان اول خود را, کسانی که بچه ها را خیلی بهتر در کسب و کامل خود را به زبان دوم است.”

دو زبان برنامه های اجرا شده در سراسر کشور عملیاتی تحت فلسفه است که زمانی که اسپانیایی زبان کودکان هستند در کلاسهای زبان انگلیسی معلمان آنها نه تنها مبارزه برای یادگیری زبان انگلیسی دارند مشکل با محتوا در آن کلاس به عنوان به خوبی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما در نهایت محل مناسب را پیدا و سپس این ویروس آمار” چافی گفت. “این یک کمی دلخراش است.”

چافی گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای حرکت به جلو و باز کردن مدرسه در پاییز امسال با جمع آوری و محدودیت های ناشی از کوروناویروس.

“همه چیز در مورد باز کردن یک مدرسه ویژه مدرسه از جمله ما در مورد همکاری و چهره به چهره تعامل” چافی گفت. “عدم پیش بینی شد بیش از حد مخاطره آمیز برای مقابله با, در این نقطه در زمان.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

منشور مدرسه را خدمت 180 دانش آموزان در پاییز. ثبت نام در حال حاضر در 150 زمانی که مدرسه مدیره تصمیم هفته گذشته به تاخیر باز کردن.

در حال حاضر خیال آکادمی برنامه ریزی شده است برای باز کردن در سقوط 2021.

“ما همه نا امید شده است و اين کار از عشق” چافی گفت. “اما ما در حال رفتن به باز بزرگتر و بهتر و هم به همه هیجان زده را به این به ساراسوتا که فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net