Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا سایت های انتخاباتی برود را برای حفاظت از رای دهندگان

ساراسوتا کانتی ناظر انتخابات نیز ساخته شده و ضد عفونی کننده دست در دسترس در تمام پنج رای گیری اولیه سایت.

ساراسوتا کانتی — با ظهور نگرانی های بیش از coronavirus گسترش در سراسر فلوریدا ساراسوتا کانتی سرپرست دفتر انتخابات دستور نظرسنجی کارگران برای پاک کردن سطوح و تجهیزات.

سرپرست ران ترنر گفت: ضد عفونی کننده دست نیز موجود است به صورت عمومی و انتخابات کارگران در تمام پنج رای گیری اولیه سایت.

رای گیری اولیه همچنان تا روز شنبه تا 4:30 p.m در هر یک از پنج رای گیری مکان در سراسر ساراسوتا. برای جزئیات بیشتر به SarasotaVotes.com.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اگر چه آن را خیلی دیر به درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی انتخابات فلوریدا وزیر امور خارجه لورل M. Lee یادآوری رای دهندگان در روز سه شنبه صبح که افراد خود quarantining هنوز هم می توانید رای توسط پست ارائه شده آنها با پر کردن گواهی حسن است که می تواند به صورت آنلاین برای تعیین کسی برای خود را انتخاب کنید تا رای گیری برای آنها.

ماریا ماتیوز مدیر بخش انتخابات در مارس 3 مشترک CDC راهنمای حوزه های رأی گیری با تمام ناظران انتخابات. چنین راهنمایی شامل تشویق اولیه رای گیری, رای گیری, در پیک بار و رای-با-ایمیل برای جلوگیری از جمعیت بزرگتر در مارس 17 روز انتخابات. همچنین شامل یک لیست از محصولات با سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده ادعا می کند برای ضد عفونی COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

فلوریدا وزارت امور خارجه صادر انتشار اخبار در روز دوشنبه حاکی از آن است که کار به اطمینان حاصل شود که ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس هستند در مکان های رای گیری.

“این گروه همچنان به نظارت بر وضعیت ما با فدرال و ایالتی و محلی شرکای” آزادی گفت. “فلوریدا رای دهندگان نگران COVID-19 باید خود را آگاه از راه هایی برای محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض و باید در نظر آرا-توسط-Mail گزینه است.”

در ساراسوتا کانتی شما می توانید خود را رها رای دادند رای به امن رای-با-جعبه پست الکترونیکی در تمام رأی گیری مکان.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>