Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا ناوگان تجمع برای حمایت از “را امریکا باز دوباره’

حداقل 30 صاحبان قایق در حال نصب و راه اندازی یک ناوگان برای یک رویداد در روز شنبه به نام “امریکا باز دوباره.”

ساراسوتا — در یک نمایش نمادین برای حمایت از مقامات منتخب و تلاش برای سهولت عمومی-جمع آوری و محدودیت های ناشی از کوروناویروس حداقل 30 صاحبان قایق در حال نصب و راه اندازی یک ناوگان برای یک رویداد در روز شنبه به نام “امریکا باز دوباره.”

عروق تشکیل خواهد شد در ساراسوتا خلیج در 10:30 صبح در مارینا جک سپس جنوب سر در 11 ساخت راه برای Evie را در نقطه رستوران و نوار ماورا برای زیر بشکهای carryout ناهار.

“صحبت کردم به چند از ما رهبران سیاسی و آنها واقعا نگران است که باز کردن اقتصاد در حال رفتن به طور بالقوه باعث یک موج دیگر (عفونت) است که می تواند گسترش و معنی زندگی” گفت: ناوگان سازمان جسی گازگیر که به شما نشان می دهد تا در Donzi 38 دریایی مرکز کنسول.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من نمی خواهم به در کفش های خود را در حال حاضر. اما سواحل در حال حاضر شروع به باز دوباره, و من فقط می خواهم برای نشان دادن حمایت برای این ایده وجود دارد که باید فشار به باز کردن همه چیز.”

میلیونر ساراسوتا کارآفرین افتتاح شد PropLogix — کمک می کند که به عنوان عوامل و عوامل املاک و مستغلات نزدیک معاملات املاک — با 200 نفر پرسنل در ماه فوریه است. کمتر از یک ماه بعد گازگیر می گوید: او تا به حال به ارسال هر خانه و تماشای فعالیت مشتری رها کردن 50٪.

“چه جالب است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از املاک و مستغلات معاملات آن است و نه فقط آنچه در آن بود و ما به نوعی کنجکاو در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که اقتصاد بازگشایی,” او گفت:. “هر چه وجود دارد بسیاری از کسب و کار که در حال رفتن هرگز برای بهبود یافتن از این است.”

گازگیر شروع به ترویج این ناوگان در Facebook صفحه در روز یکشنبه که در آن حداقل یک منتقد به چالش کشیده این تجمع را “اپتیک” و حکمت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“من کاملا مطمئن هستم این است که رفتن به بسیار خشمگین مراقبت های بهداشتی کارگران, معلمان, پلیس, آتش نشانی و شهروندان با همدلی برای این افراد است. شما اساسا گفت: شما نمی مراقبت در مورد ایمنی خود را — و از آن زمان به باز کردن” او نوشت. “آیا شما نگران این است که رفتن به صدمه زدن به خود را به فروش در آینده؟”

“اگر شما فکر می کنم 25,000,000 مردم بیکار سالم است,” او نوشت: “سپس شما به وضوح درک نمی کنند مشکل است.”

Evie را صاحب رستوران مایکل Evanoff نیز وزن در در ارز. “در 2-3 هفته آنها می گویند باز کردن اقتصاد در هر شهرستان و متحده است. مگر اینکه دولت قصد دارد به نگه داشتن بودجه همه چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟,” او نوشت. “نیاز به پرداخت صورتحساب.”

گازگیر گفت که او می خواهد ناوگان boaters به بیش از 10 نفر هیئت مدیره هر رگ. او همچنین از “هوشمند” بازگشایی فلوریدا کسب و کار و مکان های عمومی, اصرار افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و یا کسانی که بی میل در اصل به ماندن در خانه.

“وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم ما نباید باز تا زمانی که وجود دارد یک درمان یا واکسن. اما کارشناسان می گویند که اتفاق نمی افتد تا 2021,” گازگیر گفت. “اما نیز وجود دارد که کسانی از ما که احساس می کنیم در حال آماده به انتخاب اگر ما می خواهید به بیرون بروید یا نه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“من 43 ساله هستم و در شکل بزرگ اگر من آنفولانزا من شانس مرگ ناشی از آن بسیار پایین اضافه شده” پدر چهار “پس من راحت مصرف آن خطر و رفتن به یک رستوران که احساس می کند راحت باز بودن. من را دست عفونی و من الکل دستمال مرطوب برای پاک کردن اطراف فنجان – من انجام شده بود که قبل از همه چیز تعطیل.

“وجود دو انتخاب بد در اینجا. اما این پیام را به سیاستمداران است که ما از باز کردن اقتصاد حتی اگر ما می دانیم آن را باعث خواهد شد اضافی گسترش یافته است. شما شروع به شنیدن داستان در حال حاضر از سراسر کشور و در سراسر جهان از خشونت بالا رفتن از مردم به فروشگاه ها و رستوران ها و سرقت و غارت.

“پس از آن سخت است تماس بگیرید. اما من اعتقاد دارم که شما می توانید این کار را با خیال راحت.”

ساراسوتا آب و هوا برای شنبه – 40% باران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>