Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا بیمارستان می گوید: قرار گرفتن در معرض بیمار محدود بود

70 سال است که آزمایش “presumptively مثبت” برای coronavirus به خوبی انجام می دهند با توجه به ساراسوتا یادبود پزشکان بیمارستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ساراسوتا — هفته ساراسوتا یادبود کارکنان بیمارستان آماده شده برای یک بیمار بالقوه با COVID-19 مورد نیز به نام coronavirus.

در روز پنج شنبه زمانی که فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد: 17 نفر — بیش از دو برابر این ایالت تعداد در یک روز — اعضای هیات مطلع شدند در اوایل شب که 70 سال در مراقبت از خود را مورد آزمایش قرار “presumptively مثبت” برای رمان تنفسی ویروس. یکی دیگر از فصلی ساراسوتا ساکن در 50s خود را که صرف بخشی از وقت خود را در ماساچوست در بیمارستان بستری شد در شهرستان Broward.

“کارکنان کار بسیار خوبی برای شناسایی تماس فرد در معرض” گفت: SMH رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید Verinder طی یک کنفرانس خبری در بیمارستان. “سیستم ما به خوبی کار می کرد. وجود دارد بسیار ناچیز تغییراتی که رخ داده است. وجود دارد حداقل به هیچ اختلال در آن طبقه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

شانزده کارکنان بیمارستان که در تماس با 70 سال بودند خود قرنطینه و در حال ارزیابی برای قرار گرفتن در معرض. آنها خواهد شد و پس از اطمینان آنها به ویروس.

Verinder گفت: خانواده بیمار و پرسنل پرستاری مطلع شدند مورد بیمار است.

“من خوشحال هستم به گزارش بیمار به خوبی انجام می دهند گفت:” چاک هنری یک افسر بهداشت با فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی. او با اشاره به virus می تواند باعث بیماری های جدی در اکثریت مردم اما است که کارکنان به دنبال پروتکل هایی است که نگهداری کارکنان دیگر را از قرنطینه.

“وجود دارد هیچ دیگر بیماران و یا بازدید کنندگان در بیمارستان ما که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر” Verinder گفت. آن ناشناخته بود اگر ساراسوتا یادبود بیمار تا به حال سفر خارج از کشور.

50 سال از ماساچوست گزارش چپ ساراسوتا در اوایل ماه دسامبر شده است و سفر در سراسر ایالات متحده است.

به طور کلی ساراسوتا یادبود فرستاده است 146 نمونه به سه دولت labs (تمپا جکسون میامی) برای تست — 84 منفی بودند و یکی بود “presumptively مثبت است.”

هنری گفت: مردم بیش از 60 و هر کسی با زمینه مسائل بهداشتی در معرض خطر هستند و توصیه می شود برای جلوگیری از رویدادهای عمومی با جمعیت زیادی. اگر آنها احساس می کنند که علائم آنها باید تماس بگیرید قبل از آمدن به یک مرکز مراقبت های بهداشتی. اگر آنها نیاز به آزمایش می شود ارائه دهنده خود را ترتیب سواب.

اما در اکثر موارد آنها بپرسید که کسانی که با علائم جزئی باقی می ماند خانه و فقط به عنوان با آنفولانزا خود منزوی و بهبود می یابند.

“یکی از نگرانی های بزرگ با همه این است که قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” هنری گفت. “در حالی که ما یک افسانه سیستم در ساراسوتا کانتی آن را هنوز هم می تواند به راحتی غرق در یک زمان مثل این. اگر مردم نمی باید در بیمارستان و یا اصلا نیاز به مراقبت های پزشکی خود را بهترین حرکت این است که خود منزوی. از نظر تست, سوال, بیشتر و بیشتر هر روز ما می بینیم بزرگتر ظرفیت بلندی است.”

تجاری تست امکانات مانند LabCorp و تلاش تشخیص همکاران با ساراسوتا یادبود مجاز به آزمون برای COVID-19. تلاش معرفی جدید آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون برای COVID-19 در مارس 9.

“ما در حال انجام بهترین های ما برای شناسایی افرادی که نیاز به تماس با سیستم مراقبت های بهداشتی برای نظارت بر سلامت خود و یا پذیرفته شود و مطمئن شوید که ما می دانیم وضعیت خود Verinder گفت. “این مهم است که مطمئن شوید که ما برای محافظت سیستم مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از اقامت ما به روی همه باز.”

او در تشویق مردم به بازدید از وزارت بهداشت و CDC وب سایت برای اطلاعات دقیق در مورد COVID-19.

“در برخی از نقطه ما به عنوان دیده می شود در سراسر جهان, جامعه, انتقال شروع به رخ می دهد,” هنری گفت. “این فقط کسانی که سفر کرده اند. … از نگرانی که ما شروع به تغییر جهت به سمت جامعه کنترل است.”

پنج شنبه دیدم مقیاس تعطیلی ملی, رویدادهای ورزشی و فعالیت و همچنین به عنوان محبوب محلی نشانه مانند ساراسوتا کانتی نمایشگاه نشان می دهد در ون Wezel هنرهای نمایشی سالن ساراسوتا جشنواره فیلم و زمستان, آموزش, بازی, برای, Baltimore Orioles, پیتسبورگ دزدان دریایی و آتلانتا بریوز. تمام مدارس ایالت از جمله ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان را نزدیک به دو هفته است.

ساراسوتا یادبود همچنین اعلام کرد این نهاد تغییرات به بازدید کننده سیاست به منظور محافظت از بیماران و بازدید کننده و بیش از 7,200 کارکنان 1,400 پزشکان 600 داوطلب و کل جامعه است.

موثر جمعه, دیدن ساعت به پایان خواهد رسید و در 6 p. m. وجود خواهد داشت یک حد دو بازدید کننده در هر اتاق و هیچ بازدید کننده زیر سن 13 مجاز خواهد بود.

بیماران در انزوا هستند محدود از داشتن بازدید کننده و بیمارستان است که به درخواست خانواده ها برای استفاده از تماس تصویری به جای.

یک برنامه وجود دارد در دست انجام برای اضافه کردن کارکنان در اکثر بیمارستان ورودی که توصیه به شستن دست و که بررسی سلامت از بازدید کنندگان. هر کسی با یک سرفه یا تب نمی شود مجاز به بازدید از یک بیمار در بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>