بخش خصوصی متعلق به باغ وحش که در خانه های متروکه مورد آزار قرار گرفته تسلیم و یا سازمان ملل متحد-releasable حیوانات, بسته, درهای خود را به بازدید کنندگان در اوایل ماه مارس و درخواست کمک برای شناور ماندن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ساراسوتا جنگل باغ جاذبه های برجسته برای بیش از 80 سال است که به درخواست برای جامعه و کمک به زنده ماندن مشکلات مالی از COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش خصوصی متعلق به باغ وحش که در خانه های متروکه مورد آزار قرار گرفته تسلیم و یا سازمان ملل متحد-releasable حیوانات, بسته, درهای خود را به بازدید کنندگان در اوایل ماه مارس با توجه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

اگر چه مردم دیگر نمی تواند خرید بلیط برای بازدید از حیوانات این باغ وحش کارکنان هنوز هم کار می کند هر روز برای تغذیه در مراقبت و برقراری ارتباط با حیوانات است.

“ما کسب و کار ما به یک جزء اصلی در ساراسوتا و ما مشتاقانه منتظر استقبال مردم — اما آن را آسان نیست و ما نیاز به کمک” صاحب نانسی Lavick گفت. “حتی اگر ما نمی هر گونه درآمد ما هنوز هزینه های عملیاتی.”

این باغ وحش تا به حال به غیر روحانی کردن تعدادی از کارکنان و Lavick و مدیر کل مشغول به کار هستند و بدون پرداخت. Lavick گفت: باغ وحش است که هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن در مورد وام کسب و کار کوچک.

“ما تا به حال برای تبدیل شدن به بسیار خلاق و را در انجام وظایف خارج از ما کار عادی توصیف” Lavick گفت. “نگهبانان که هنوز هم در اینجا در حال کار بسیار سخت به نگه داشتن حیوانات درگیر و در برنامه های خود را.”

این اولین مانع ساراسوتا جنگل باغ مواجه شده است. در سال 2017, باغ وحش بسته شد برای شش هفته پس از طوفان ایرما خرد شده درختان و محوطه در 10 هکتار از جاذبه های.

اما آنها آمدند قوی تر پس از ایرما و آنها امید آنها می تواند این زمان بیش از حد.

“ما شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی و ما می خواهم به اینجا برای حتی دیگر زمان” Lavick گفت. “ما لازم نیست یقین اما ما به دنبال در راه ما می تواند همچنان به ارائه عالی خدمات به مشتریان ما است.”

این باغ وحش ایجاد کرده GoFundMe کمپین با هدف بالا بردن $60,000 برای کمک به پوشش برخی از هزینه های عملیاتی برای سه ماه.

این باغ وحش همچنین ایجاد یک آمازون لیست آرزو با موارد برای حیوانات و 18 ماه تصویب به خرید و یک گزینه به “اتخاذ” حیوانی است که می آید با قدرت پردازش.

“ما بسیاری از امید چون ما در فضای تاسیسات” Levick گفت. “ما امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای تمرین امن اجتماعی فاصله و قادر به باز کردن دوباره به زودی.”

ساراسوتا جنگل باغ شروع سفر خود را 80 سال پیش به عنوان یک باغ گیاه شناسی که دیوید نژاد لیندسی خرید 10 هکتار از زمین های غرب ایالات متحده 41 بود که تعیین شده به عنوان یک “غیر قابل نفوذ باتلاق.” همسایه پیرسون کنراد متعلق به مهد کودک و دو رسم کردن رودخانه ها و دریاچه ها در اموال. آنها کاشته عجیب و غریب گیاهان گرمسیری وارداتی از سراسر جهان است. این پارک برای اولین بار به روی عموم باز است در شب سال نو در سال 1939 شارژ 35 سنت برای بزرگسالان و 10 سنت برای کودکان.

جاذبه در حال حاضر به تمساح, تمساح, tortoises مارها, طوطی, lemurs آفریقایی جوجه تیغی و Muntjac گوزن و مشهورترین این فلامینگو که بازدید کنندگان می توانند خوراک با دست.

یک باغ وحش منظم است که برنامه ریزی برای بازدید برای تولد او نا امید شده بود او نمی خواهد بود قادر به دیدن فلامینگو. بنابراین شوهر او را به خارج از باغ وحش به صورت یک ویدیو از پرندگان و فریاد به همسر خود.

“تعامل ما با گذشته بازدید کنندگان شده اند واقعا افسانه” Lavick گفت. “من به دنبال به جلو به اینکه قادر به قرار دادن یک لبخند بر روی 7 ساله را به عنوان به خوبی به عنوان 77 ساله ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im