Coronavirus فلوریدا: Sarasota “را امریکا باز دوباره’ قایق تجمع طرفداران برای کسب و کار

ساراسوتا کارآفرین جسی گازگیر سازمان ناوگان تجمع برای نشان دادن حمایت برای مقامات منتخب به بازگشایی کسب و کار.

یک ناوگان از حدود 20 قایق رو از طریق ساراسوتا خلیج در صبح روز شنبه به عنوان بخشی از تظاهرات به “امریکا باز دوباره.” هدف این سازمان گفت: برای نشان دادن حمایت برای مقامات منتخب که می خواهند به سهولت عمومی-جمع آوری و محدودیت های ناشی از کوروناویروس.

پیام تظاهرکنندگان روشن بود: بازگشایی اقتصاد بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر شده اند که موظف به نزدیک است.

“ما در حال نشان دادن است که ما از (مقامات منتخب’) تصمیم گیری و CDC تصمیم به ایجاد این مرحله شروع به ساخت اقتصاد دانستند که این ویروس در حال رفتن به دور” ناوگان سازمان جسی گازگیر گفت. “من فکر می کنم یک راه وجود دارد به هوشمند در مورد اجازه دادن به مردم برای بازگشت به کار اجازه می دهد رستوران ها به مردم اجازه می دهد برای بیرون رفتن انتخاب کنندگان و افرادی که به را انتخاب کنید به ماندن در خانه.”

گازگیر یک ساراسوتا کارآفرین سر PropLogix یک کسب و کار است که کمک می کند تا به عنوان عوامل و عوامل املاک و مستغلات نزدیک معاملات املاک. در روز شنبه او به رهبری گزارش خبرنگار مهر خلبانی Donzi 38 دریایی مرکز کنسول با همسر و خانواده است.

“بسیاری از ما که احساس می کنید که یک سقوط اقتصاد بدتر از داشتن مرگ و میر ناشی از COVID,” Biters گفت. “با توجه به اینکه پیش بینی یک درمان یا واکسن (اتفاق نمی افتد) تا 2021 … وقت آن است برای باز کردن هوشمندانه.”

به گزارش خبرنگار مهر راه اندازی شد از مارینا جک با حدود 15 قایق و برداشت چند در آن راه جنوب به Evie را در نقطه رستوران و نوار ماورا که در آن حدود 50 نفر را برای ملاقات و زیر بشکهای carryout ناهار.

“ما می دانیم که در رستوران در حال صدمه زدن خیلی بد” گفت: boater راب Guzzo. “اگر ما می تواند به حفظ CDC اجتماعی فاصله مورد نیاز و کمک به کسی پس چرا که نه؟”

یکی دیگر از boater تام Kail گفت: رک و پوست کنده: “من فکر می کنم آن را در مورد زمان ما شروع به گرفتن برخی از کسب و کار باز است.”

در طول مسیر boaters بودند ملاقات با پشتیبانی از تماشاچیان, Biters گفت: — فقط چند انگشت وسط.

“ما باید به امریکا بازگشت باز کنید و سعی کنید به همه چیز تبدیل به اطراف گفت:” boater جی Riggs, که همچنین اشاره کرد که کسب و کار باید اجرا اجتماعی فاصله زمانی که آنها بازگشایی شده است.

“من فکر می کنم ما فقط باید برای باز کردن — ما نمی تواند تا ترس گفت:” جویس Colletti که سوار به Evie را برای نشان دادن حمایت. “تا زمانی که استفاده از مردم احتیاط و دورى من فکر می کنم ما باید برای شروع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im