Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی هنرهای مربیان متحد برای ارائه از راه دور آموزش هنرهای

همکاری هنر و آموزش و پرورش سازمان ارائه خواهد شد پدر و مادر و معلمان دسترسی به آنلاین هنر درس.

بیش از یک دوجین نهادهای محلی را گرد هم می آیند به شکل یک هنر آموزش و پرورش نیروی کار با هدف کمک به پدر و مادر فرزندان خود در مورد هنر در حالی که مدارس تعطیل هستند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این Suncoast هنر رسیدن به نیروی کار شامل هنر آموزش و پرورش و بشردوستانه سازمان های که ارائه رایگان آنلاین هنر منابع آموزش و پرورش و یک منبع آنلاین تقویم روزانه با هنر مبتنی بر فعالیت است.

“ما در حال غرق با قدردانی است که هنر و فرهنگی جامعه گرد هم آمدند و به ارائه چنین معنی دار و جذاب تجربه برای خانواده های ما در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” لورا کینگزلی دستیار سرپرست و رئیس دانشگاهی افسر ساراسوتا کانتی مدارس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

نیروی کار شامل هنر و فرهنگی اتحاد ساراسوتا کانتی Asolo مجموعه تئاتر هنرستان هنرهای سیرک استقبال ما تفاوت های گاو دریایی آموزش هنر شورای ماری سلبی باغ گیاه شناسی, Ringling از ون Wezel بنیاد ون Wezel هنرهای نمایشی سالن ونیز تئاتر اوایل یادگیری ائتلاف ساراسوتا کانتی Manatee County School District و ساراسوتا کانتی مدارس.

هر جمعه سایت را پست جدید فعالیت های روزانه به صورت از راه دور هنر یادگیری است. در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد این طرح گفت: این فعالیت ها می تواند طیف وسیعی از ویدئوها در مورد چگونگی ساخت لباس های موزه, تورهای storytime خواندن حوادث و مجازی درس هنر.

این مواد می شوند نسبت به کودکان در تمام سنین و ابتکار عمل است که بودجه ون Wezel پایه و اساس است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

با مدارس بسته باقی مانده از 2019-20 سال تحصیلی و بیش از نیمی از تمام امکانات مراقبت از کودک تعطیل معلمان مجبور به تغییر برنامه درسی خود را آنلاین. این می تواند به خصوص به چالش کشیدن برای هنر معلمان که در آن بسیاری از آموزش است دست در. وظیفه نیروی دهندگان امیدوارم که این منابع را به خوبی مورد استفاده توسط مدرسان.

جانت کان مدیر اجرایی اوایل یادگیری ائتلاف ساراسوتا کانتی گفت: ابزار آنلاین مفید خواهد بود اما او امیدوار است که آنها نیز زمینه سازی برای بیشتر هنر آموزش و پرورش هنگامی که مدارس و مراکز مراقبت از کودکان را بازگشایی شد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“این هنر ادغام تجارب یک منبع فوق العاده برای معلمان پیش دبستانی به عمد برنامه ریزی فعالیت های هنری با کودکان چه در کلاس درس و یا آنلاین از طریق زوم جلسات” کان گفت. “فعالیت های ساخت یک معلم جعبه ابزار برای استفاده از در حال حاضر در طول این زمان نامشخص و در آینده و کمک به تسهیل مثبت ارتباط با خانواده های آنها خدمت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de