Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی میله بریس به مدت 30 روز بدون کسب و کار

ساراسوتا-گاو دریایی میله در حال دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که آنها دستور داده شده است تا بسته به مدت 30 روز با شروع در 5 p. m. روز شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

آن آغاز شده و حدود 7 بعد از ظهر روز جمعه از 13th.

این زمانی بود که درک اندرسون صاحب Shamrock میخانه در Ringling بلوار متوجه شده که چیزی خاموش بود.

به طور معمول 7 بعد از ظهر جمعه قبل از روز سنت پاتریک است gangbusters زمان از سال برای ساراسوتا میخانه ایرلندی. اما در آن نقطه همه چیز شروع به روشن کردن. مردم شروع به ترک و کسب و کار بود به طرز مرموزی آرام.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بقیه تعطیلات آخر هفته نبود خیلی بهتر است. دوازده ساعت موسیقی رزرو شد برای انتشارات در شنبه اما تمام اجراهای زنده بودند لغو شد. این بار تا به حال به لغو سالانه خود را روز سنت پاتریک بلوک که معمولا به ارمغان می آورد یک زن و شوهر از هزار نفر از طریق بیش از این دوره از روز. کسب و کار شد و حدود یک سوم از آنچه در آن می شده اند در غیر این صورت در شنبه اندرسون گفت.

اما پس از آن در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام کافه ها و کاباره ها بسته به 5 p. m. برای جلوگیری از گسترش coronavirus. که به معنی رنگ سبز شبدری تنها بود باز به مدت سه ساعت در روز سنت پاتریک.

“من صادقانه نمی دانم چه می گویند به غیر از ما فقط در حال سقوط در خط و دیدن جایی که همه از این می رود” اندرسون گفت. “که را تمام کردم. این روزها دیوانه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

DeSantis پس از دستور مشابه از فرمانداران در کشورهای مختلف در سراسر کشور در روز سه شنبه دستور داد که تمام کافه ها و کاباره ها در فلوریدا باید در 5 p. m. و این که همه رستوران ها باید شروع عملیاتی در 50 درصد ظرفیت است.

DeSantis’ حرکت تحسین توسط کارول دوور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط, که گفت که او خوشحال است فرماندار در ادامه به اجازه می دهد تا رستوران را باز باقی می ماند.

“[فرماندار است] نشان داده شده پشتیبانی عالی برای فلوریدا رستوران. اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند باز خواهد شد اجازه می دهد تا کسب و کارهای محلی برای ادامه به کار و اشتغال در حالی که همچنین ارائه یک منبع اضافی برای مصرف کننده تقاضا” دوور گفت.

اما برای کاباره ها و کافه ها 30 روز است و چندی به رفتن بدون هر گونه فروش گفت: آن Rollings از Gecko نوازی, گروه که دارای قرمز انبار بار در بی ریج جاده ها است. بخشی از برآورد 45,500 اوقات فراغت و مهمان نوازی کارکنان در نورث پورت-ساراسوتا-برادنتون در برزخ است.

Gecko رستوران باز باقی می ماند در کاهش ظرفیت تا 9 بعد از ظهر Rollings گفت: اما به دلیل سفارش انبار قرمز نیاز به نزدیک است.

“این دشوار است. سی روز است مدت زمان طولانی” Rollings گفت. “به عنوان یک کسب و کار کوچک ما کارمندان به نظر ما باید زنجیره تامین و موجودی را در نظر بگیرید اما ما تحت هیچ تصور که این یک” چه می شود اگر.’ این اتفاق می افتد, بنابراین ما در حال رفتن به مراقبت از کارکنان بهترین ما می توانیم و ما در حال رفتن به نگاه به جلو به روز ما می تواند بازگشایی شده است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

برای کمک به کسب و کارهای کوچک DeSantis روز دوشنبه اعلام کرد که فلوریدا کسب و کار کوچک اضطراری وام پل برنامه می تواند فعال, برنامه ای است که اجازه می دهد تا فلوریدا کسب و کارهای کوچک با دو به 100 نفر از کارکنان که دچار یک ضرر اقتصادی برای درخواست به $50,000, وام های بدون بهره با یک سال مدت است.

و کاخ سفید پیشنهاد دلار 850 میلیارد بسته محرک برای کمک به اقتصاد آب و هوا coronavirus طوفان با توجه به آسوشیتد پرس از جمله امکان ارسال 1000 دلار برای هر آمریکایی است.

اما تا زمانی که جزئیات چکش از کافه ها و کاباره ها در ساراسوتا در سمت چپ غیر قابل تصور در یک برزخ است.

برخی از صاحبان کسب و کار گفت: آنها احساس آنها هیچ انتخاب دیگری به هر حال. توماس Stynes شرکت مالک McCabe میخانه ایرلندی در مرکز شهر برادنتون گفت که DeSantis’ تصمیم اجتناب ناپذیر بود.

“چه کاری می توانید انجام دهید ؟ آن را برای خوب بیشتر. این به نفع همه عموم و مردم سلامت و ایمنی” Stynes گفت. “مردم ممکن است گریه در مورد آن, اما در پایان روز, ما در حال صحبت کردن در مورد زندگی مردم در اینجا.”

Stynes گفت: دیگر کسب و کار, تام Bad Ass نوار و جلو پنجره باز باقی خواهد ماند در خط با DeSantis’ قوانین کاهش ظرفیت 50٪.

مانند بسیاری از کسب و کار Stynes گفت: باید کمی از یک تور ایمنی برای رفتن نگه دارید. اما در چند ماه گذشته همه چیز شروع به نگاه بسیار تیره و تار.

“اگر آن را می رود در دو یا سه یا چهار ماه بسیاری از مردم در حال رفتن به صدمه زدن به. که در آن نقطه شما در حال امیدوار است که دولت به پا زدن و کمک به صاحبان کسب و کار کوچک به عقب بر گردیم روی پای خود را,” او گفت:.

Gary Kompothecras صاحب هلال احمر باشگاه در خواب نیمروز کلید گفت: صبح روز سه شنبه که او در روند بدانند او چگونه می تواند کمک به او 12 نفر در طول اجباری 30 روز بسته شدن. فراتر از آن, او گفت که او نگران در مورد آنچه coronavirus در حال انجام است به اقتصاد به عنوان یک کل — به خصوص در طول اوج فصل گردشگری در فلوریدا.

“این کاملا بدترین زمان برای این اتفاق می افتد,” Kompothecras گفت. “من نمی توانم تصور کنید که تاثیر اقتصادی این است برای رفتن به. مردم به ماندن در اینجا به دلیل سواحل اما جایی که آنها در حال رفتن به خوردن؟”

Gecko Grill & میخانه, رستوران بسته است در اوایل Rollings گفت. به عنوان یک روش به دست آوردن کسب و کار رستوران است همچنین بازگرداندن آن به فروش کارت هدیه این هفته چیزی است که آنها معمولا تنها در Christmastime, او گفت:. مشتریان می توانند خرید 50 دلار ارزش کارت های هدیه و دریافت $10 به عنوان یک جایزه.

“[این] یکی از راه های ما در حال تلاش برای محافظت از مشاغل ماندن درگیر با مهمانان ما و ماندن در طوفان” Rollings گفت.

در Shamrock, اندرسون گفت: او گفت: کارکنان خود را از شش نفر به نگرانی نیست. از آنجا که آنها یک خدمه او گفت که او احتمالا قادر خواهید بود برای کمک به مردم بیش از میله های با گفتن 100 نفر است.

“من نمی دانم آنچه در آن به معنی در جزئیات اما اگر آن را به معنی پرداخت کسی اجاره, مطمئن, من, که,” او گفت:.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>