Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی کسب و کار می تواند به دنبال فاجعه وام

وام های پل در حال پردازش از طریق SBDC در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

کسب و کارهای کوچک در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان است که در حال رنج و زیان های اقتصادی از coronavirus همه گیر می تواند درخواست برای وام اضطراری از طریق مرکز توسعه کسب و کار در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

این SBDC تعیین شده به منظور تسهیل در فرآیند وام فلوریدا کسب و کار کوچک اضطراری پل برنامه وام برای 10 شهرستان در خلیج تمپا منطقه است.

تعدادی از رستوران ها و دیگر کسب و کار را محدود و یا به حالت تعلیق عملیات در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه قطع جریان درآمد خود را در آنچه که به طور سنتی یکی از شلوغ ترین زمان از سال است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

U. S. اداره کسب و کار کوچک ارائه می دهد بزرگتر فاجعه وام برای کسب و کار در حال اجرا پایین در, نقدی, اما آنها می توانند دیگر به روند.

وام پل طراحی شده برای کمک به پوشش موقت کاهش در درآمد و یا هزینه های غیر منتظره ناشی از یک فاجعه است. وام گیرندگان باید نشان دهد آنها توانایی بازپرداخت وام.

برای واجد شرایط بودن متقاضیان باید برای سود بخش خصوصی برگزار شد کسب و کارهای کوچک است که حفظ یک محل کسب و کار در فلوریدا و استخدام و 100 نفر است.

وام بدون بهره برای یک سال. کسب و کار می تواند واجد شرایط برای تا $50,000 در اکثر موارد. وام تا 100.000 دلار ممکن است در موارد خاص.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

برنامه های کاربردی هستند که پذیرفته شده از طریق ممکن است 8.

کسب و کار می تواند شروع روند آنلاین در SBDCTampaBay.com/coronavirus/.

“ما درک ضرورت اطراف فلوریدا کسب و کار کوچک اضطراری وام پل برنامه” گفت آیلین رودریگز مدیر منطقه فلوریدا SBDC در USF. “ما در اینجا به کمک و همکاری با صاحبان کسب و کار کوچک به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است که ما در حال تجربه یک حجم بالایی از سوالات در حال حاضر.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فعال وام برنامه در روز دوشنبه و اختصاص 50 میلیون دلار است.

این SBDC در USF نیز پذیرش برنامه های کاربردی از دسوتو, Hardee, هرناندو, ارتفاعات, Hillsborough, Pasco, Pinellas و پولک شهرستانهای استان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تصمیم گیری در این وام های ساخته شده توسط یک کمیته مستقل از توسعه اقتصادی و امور مالی حرفه ای از درون منطقه و با توجه به SBDC. تامین مالی ارائه شده توسط دولت با بودجه عمومی است.

این وام نیز می تواند شکاف تا بزرگتر دراز مدت اقتصادی آسیب فاجعه وام پردازش از طریق SBA. کسانی که وام را ارائه می دهند تا 2 میلیون دلار در کمک برای تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک.

کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا و در سراسر کشور باید با استفاده از این وام در سال های گذشته برای بهبود یافتن از طوفان خسارت.

این هفته SBA تجدید نظر در معیارهای آن را آسان تر و سریع تر برای دولت ها به دنبال کمک به فاجعه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صحبت از تخصیص تا 50 میلیارد دلار به صورت وام SBA برای کمک به کسب و کار شناور ماندن در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>