Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی کلیساها برای مشاهده خدمات عید پاک آنلاین

منطقه کلیساها سرمایه گذاری در فن آوری برای رسیدن به محله های کشیش نشین در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله در طول هفته مقدس.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — منطقه کلیساها شده است رعایت مجازی جشن هفته مقدس که اوج خواهد با آنلاین و تلویزیونی جشن عید پاک یکشنبه.

ترین Rev. Frank J.. Dewane اسقف اسقف نشین از ونیز اشاره کرد که یک تلویزیونی پنج شنبه و خدمات بوده است به طور منظم ارائه شده به صورت بسته-ins اما هنگامی که COVID-19-مربوط به اجتماعی فاصله هنجار آنلاین ارائه شده رشد قابل توجهی.

“خارج از آن یکشنبه جمعی ما واقعا تا به حال رفته آنلاین تا زمانی که این بیماری همه گیر آمد و پس از آن ما به نوعی بالا برده بازی چون مردم نمی تواند به کلیسای” گفت: Dewane. اسقف نشین از ونیز در خدمت 10 استان ها: شارلوت, Collier, دسوتو ، Glades ، Hardee, Hendry, ارتفاعات, Lee, گاو دریایی و ساراسوتا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اصلی عید پاک یکشنبه خدمات انجام شده توسط اسقف در ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع در شهر ونیز, باید در دسترس در 9:30 am.در وابسته به قلمرو اسقف وب سایت www.dioceseofvenice.com و Facebook صفحه و در دسترس در همان ایستگاه های تلویزیونی که حمل یکشنبه منظم خدمات.

این شب زنده داری عید پاک, برنامه ریزی برای 8:30 p. m. روز شنبه بر روی سایت و یا از طریق Facebook شد مدرج بازگشت. به ویژه خدمات آغاز خواهد شد با محله های کشیش نشین روشنایی یک شمع را از یک آتش سوزی بزرگ در خارج از کلیسا و هیچ تعمید انجام خواهد شد در جمعی..

“آن را تا حدودی تغییر مراسم انجام آنچه ما می توانیم بدون داشتن هر یک از مؤمنان وجود دارد” Dewane گفت.

در ساراسوتا توده ها livestreamed در ویتنامی, اسپانیایی, لهستانی و انگلیسی.

“من فکر می کنم که کشیش باید واقعا در آغوش فن آوری” Dewane گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

برگرد. دکتر تام Pfaff رئیس جمهور از ساراسوتا وزرا ارتباط گفت: اعضای کلیساها در حال برنامه ریزی خدمات مجازی در دسترس بر روی وب سایت و یا Facebook صفحات به عنوان به خوبی.

“هر کس در حال انجام یک مجازی خدمات از طلوع آفتاب سرویس در 7 صبح به طور منظم خدمات روزانه.

در ضمن یکی مسیح برنده شهر یک اتحاد بیش از سه ده کلیساها در ونیز بندر شمالی و جنوبی ساراسوتا کانتی در حال برنامه ریزی یک مجازی طلوع سرویس “ونیز افزایش” در 7:14 صبح یکشنبه.

دوربین برای این سرویس به صورت زنده از ساعت 7 صبح در www.onechristwoncity.com فقط قبل از 7:08 صبح طلوع آفتاب.

خدمات آغاز خواهد شد در 7:14 صبح به دلیل عبور از 2 تواریخ 7:14 در جدید نسخه شاه جیمز از کتاب مقدس توضیح داد: جیم Foubister رئيس جمهور از یکی مسیح برنده شهر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

که گذشت آمده است: “اگر من مردم که اسم من را خاضع و دعا و به دنبال صورت من به نوبه خود از شریر خود را, راه, پس از آن من را بشنود و از آسمان را ببخش گناه خود و درمان خود را زمین است.”

کلیساها نیز ارسال شده نشانه های محاط با “ترس نیست! 2 تواریخ 7:14” در اطراف شهر.

پیام وجود دارد Foubister گفته است که به منظور “تشویق مردم است که ما در حال رفتن را از طریق این.

“این نیست که آن را فقط یک چالش است.”

ونیز افزایش پخش و تولید شده توسط Ken واگنر از درخشش رسانه خواهد بود از نامعلومی کلیسا با نمای کاملی از طلوع آفتاب Foubister گفت.

-31 دقیقه برنامه از ویژگی های چهار شبان — سفت برت, New Life Church; مایک هادسون مسیح ونیز کلیسای; Dwight دالبی, Auburn, جاده Presbyterian Church; جان مایر یاران Bible Church — و Foubister.

علاوه بر پخش زنده Foubister گفت: طلوع آفتاب سرویس در دسترس خواهد بود در یوتیوب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

“ما در حال تلاش را به راحتی به آنها را به خانه های خود را, این چیزی است که ما در حال تلاش برای به انجام,” او اضافه شده است. “یکی از کریس برنده شهر است همه چیز در مورد نشان می دهد که ما همه را از طریق یکی از این و آن مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>