Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی اقتصاد به 2.3 میلیارد دلار رسید مطالعه می گوید:

اطلاعات شرکت پیش بینی ده ها هزار نفر از کار محلی ضرر و زیان به کنگره می گذرد اقتصادی نجات بسته است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا-گاو دریایی اقتصاد را متناوب 2.3 میلیارد دلار ضربه در طول سه ماه بعد از از دست دادن فعالیت های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس یک مطالعه جدید می گوید.

محلی زیان کار خواهد شد در ده ها هزار نفر با توجه به StratoDem تجزیه و تحلیل داده های شرکت در کمبریج ماساچوست است.

که وخیم هوا می آید که کاخ سفید و سنای آمریکا اعلام کرد رهبران توافق روز شنبه در یک بی نظیر 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه به عجله برای کمک به کسب و کار و کارگران دولت و دولت های محلی و یک سیستم مراقبت های بهداشتی سالمندان ناودان های coronavirus بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این بزرگترین اقتصادی نجات لایحه در تاریخ است. این بسته در نظر گرفته شده است به عنوان یک weekslong یا monthslong پچ برای اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا بدتر و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن نزدیک به 20 ، 000 نفر در سراسر جهان.

در ضمن ساراسوتا کانتی است که پیش بینی برای دیدن 25% کاهش در تولید ناخالص داخلی در طول ماه آوریل تا ژوئن دوره StratoDem گفت.

که ترجمه را به حدود 1.3 میلیارد دلار ضرر اقتصادی و یا در مورد $6,300 به ازای هر خانوار در درجه اول با توجه به افراد کمتری تولید اقتصادی خروجی در کار است.

گاو دریایی شهرستان را تجربه 28 درصد رکود در تولید ناخالص داخلی میلیارد و 993 میلیون, تاثیر StratoDem گفت. خانواده ها را رنج می برند به طور متوسط $5,700 از دست دادن در حقوق خانواده, هزینه های کسب و کار و سرمایه گذاری است.

شغل های محلی خواهد بود “نابود” گفت: جیمز چانگ یک شریک در StratoDem.

“ما فقط هنوز نمی دانم که آیا آن را بیشتر شبیه 20,000 یا 40,000 شغل از دست, بسته, بسیاری چقدر ملت می تواند به پایین نگه داشتن سرایت و این که آیا فدرال محرک نیز تحریک کار حفظ و نگهداری و ایجاد شغل” او گفت:.

“برای کسانی که به دلایل ما نیز هنوز نمی دانید که چقدر از دست دادن شغل خواهد شد به طور موقت یا دائم. اما ما نمی دانیم که حتی اگر وجود خواهد داشت بسیاری از مشاغل نابود بخشی از این مشاغل را جایگزین شغل جدید برای مقابله با افزایش تقاضا برای e-commerce, تدارکات, بهداشت و درمان و تدارکات و مراقبت های بهداشتی تولید و در میان سایر دسته بندی ها” او گفت:.

اقتصادی داده است که “شفاف” او گفت:.

“ایالات متحده وارد یک رکود تیز در مارس سال 2020” او گفت:. “در حال حاضر پیش بینی اجماع ملی تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم است که در حال حاضر -18.1 درصد بیشترین رکود در تاریخ ایالات متحده تولید ناخالص داخلی اندازه گیری.”

گردشگری محور اقتصاد مانند ساراسوتا-گاو دریایی را کرایه بدتر در ماه های آینده, او گفت:.

“اکثر شهرستانهای ایالات متحده به احتمال زیاد یک -15 ٪ -20 ٪ کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی” چانگ گفت. “اما در میان متوسط و بزرگ ایالات متحده آمریکا استان ها – جمعیت بیشتر از 250,000 – چکه-پایین تاثیر از COVID-19 ضربه بسیار سخت تر برای شهرستانهای محور گردشگری و یا دوره ای تولید دیدن قطره از -25 ٪ یا بیشتر.”

تولید ناخالص داخلی یا GDP است که ارزش پولی همه تمام شده کالا و خدمات تولید شده در طول یک دوره خاص. آن را فراهم می کند یک اقتصادی لحظهای که تخمین اندازه و رشد اقتصاد است.

بسته محرک اقتصادی یکی از بزرگ “کارت های وحشی” در پیش بینی که چگونه منطقه و فلوریدا را بهبود می یابند از او آسیب چانگ گفت.

500 صفحه-به علاوه اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

آن را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

“اگر محرک اقتصادی انجام شده است حق ما را ببینید تثبیت انتظار می رود در سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم ملی تولید ناخالص داخلی پیش بینی های بزرگ سرمایه گذاری بانک ها” چانگ گفت. “ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

StratoDem گفت: پیش بینی خود را بر اساس تلفیقی از ملی پیش بینی های صادر شده طی هفته گذشته توسط گلدمن ساکس JP مورگان, مورگان استنلی, UBS و دویچه بانک که StratoDem تجزیه و تحلیل بیشتر تصفیه شده را به سطح شهرستان.

در حالی که آن را سخت برای پیدا کردن هر گونه لکه های روشن در حال حاضر چانگ می گوید اقتصادی بهبود می تواند قوی است.

“مناطق که بالا ادواری حساسیت می تواند تولید برخی از کشور بیشترین رشد را در بهبود, به خصوص اگر آنها مایل به ادامه سرمایه گذاری در خود و بهبود خود را در طول یک رکود,” او گفت:. “من امیدوار هستم که مناطق حفاری های عمیق به پیدا کردن راه هایی برای ادامه سرمایه گذاری در خود را پس وقتی آن را درست انجام شود این مجموعه تا signifiant رشد در بهبودی به دنبال دارد.

“انسان اساسا اجتماعی و تجربی و ما در حال حاضر تحقق آنچه گرفته شده است از ما دور است. هنگامی که ما همه پشت در جا پای سفر خواهد بود. زمان بزرگ,” او اضافه شده است.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>