Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی فروشگاه های مواد غذایی در حفظ و تطبیق

Publix شروع خواهد شد ارائه خرید ساعت برای کارکنان بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان در روز پنج شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فروشگاه های مواد غذایی در ساراسوتا-گاو دریایی برخی از معدود باقی مانده “ضروری” فروشگاه های خرده فروشی هنوز هم مجاز به کار در سطح ایالت در ادامه به انطباق با COVID-19 خرید محیط زیست به عنوان مصرف کنندگان را بیشتر احتیاط در ترس از ابتلا به گسترش ویروس.

در Publix, فروشگاه راهرو در حال حاضر یک راه برای تشویق اجتماعی فاصله و کاهش شانس است که خریداران را به تماس با یکدیگر است.

شش پا افزایش نیز مشخص در پرداخت و مدیران می تواند محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک بار.

Aldi فروشگاه نیز نورد یکی از راه راهرو با توجه به شرکت.

این ماه Publix شروع به ارائه گزینه های پرداخت بدون تماس مانند اپل پرداخت گوگل پرداخت و سامسونگ پرداخت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“در این بی سابقه ای در برابر ما نیاز به ایجاد مشتریان ما سفر به فروشگاه ما سریع تر و کارآمد تر” ماریا Brous مدیر ارتباطات Publix گفت. “با تسریع این گزینه پرداخت ما کمک خواهد کرد که مشتریان کاهش تماس با معمولا با استفاده از سطوح مانند پین پد.”

اواخر ماه گذشته سوپر مارکت های زنجیره ای شروع به ارائه خرید ساعت منحصر به فرد برای افراد مسن است. تمدید خرید ساعت برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بیمارستان در حال برنامه ریزی برای شروع روز پنج شنبه.

شهروندان ارشد دسترسی منحصر به فرد به Publix فروشگاه ها بین 7 و 8 صبح روز سه شنبه و چهارشنبه و اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بیمارستان قادر خواهد بود به فروشگاه به تنهایی از 8 تا 9 بعد از ظهر پنج شنبه ها و 7 تا 8 صبح در روزهای جمعه. Publix داروخانه ها نیز باز خواهد شد در آن زمان.

Detwiler مزرعه بازار شروع به ارائه درایو-از طریق خرید مواد غذایی دو هفته پیش در نخل باد بزنی و در روز سه شنبه گسترش خدمات به آن ونیز فروشگاه.

درایو از طریق خرید نیز موجود است در Detwiler فروشگاه در ایالات متحده 301 در نخل باد بزنی و در کلارک و سریع جاده ها در ساراسوتا. حدود 130 آیتم ها در دسترس هستند و فرم سفارش شده در این شرکت در Facebook صفحه و سایت شب قبل از.

Detwiler را نیز ارائه می دهد خرید ساعت برای افراد مسن و معلول و در خطر روزانه از 7 تا 8 صبح

روز دوشنبه در جنوب شرقی فروشنده شرکت مادر of Winn-Dixie پرداخت برای مواد غذایی از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول خود را منحصر به فرد خرید ساعت 8-9 p. m. در این ساعت برای اولین بار از فروشگاه باز از دوشنبه تا جمعه است که اختصاص داده شده به سالمندان و خطر خریداران.

جنوب شرقی فروشنده نیز در اسرع وقت استخدام آن نهفته محدود ساعات کار و اخراج.

Aldi گفته است که با اجازه دادن به مشتریان به فروشگاه خود را در یک زمان. کارت حمل متخصصان پزشکی را مجاز به قطع خطوط خارج از فروشگاه ها اگر یک اشکال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

“اگر یک خط به شکل خارج از فروشگاه ما, ما با مهربانی از مشتریان ما را به ایستادن حداقل شش فوت دور از فرد در مقابل آنها و حفظ آن فاصله امن در سراسر کل تجربه خرید” شرکت نوشت در وب سایت خود را.

Winn-Dixie, Publix, Detwiler این بازار تازه و غذاهای کل باید همه نصب شده از جنس پلکسی گلاس در پرداخت برای حفاظت از کارکنان و مشتریان است.

بازار تازه نیز ارائه می دهد منحصر به فرد ساعت برای افراد مسن و از 8 تا 9 صبح در روزهای هفته.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>