Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی اشغال هتل کاهش مییابد

برخی از هتل ها در ساراسوتا کانتی 10 درصد اشغال در حال حاضر نسبت به سال گذشته زمانی که countywide نرخ اشغال برای این ماه بود 89.6%. گاو دریایی شهرستان را به اشغال در مارس 2019 شد 92.5 درصد و امروز هتل بین 3% و 15%.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در ساراسوتا-برادنتون منطقه ماه مارس مترادف با ترافیک در خلیج مکزیک درایو شلوغ رستوران غذاهای دریایی که در آن انتظار مشترک است و اتومبیل های پر شده با طولانی انبوهی از شن و ماسه.

اما نه این مه.

برخی از هتل ها در ساراسوتا کانتی هستند و تنها 10 درصد اشغال شده که در سال گذشته countywide نرخ اشغال برای این ماه بود 89.6%. گاو دریایی شهرستان را به اشغال در مارس 2019 شد 92.5% و امروز هتل بین 3% و 15% را اشغال کردند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

خالی هتل ها کنتراست کاملا با آنچه تا به حال شده است شلوغ ترین ماه فوریه تا کنون برای ساراسوتا کانتی. داده های اولیه نشان می دهد اشغال برای ماه فوریه افزایش 5 درصد به 88.4% و $214 روزانه به طور متوسط نرخ اتاق.

فقط یک ماه بعد مراجعه ساراسوتا جمهور ویرجینیا هیلی گفت: مرکز شهر ساراسوتا در هنر, شادی و سرور عمومی, هتل, تصمیم به از طریق 7 آوریل. که در آن نقطه, هتل, خواهد داد, او گفت:.

او انتظار دارد که دیگران نیز به طور موقت در اوج از آنچه معمولا در فصل بالا.

“برای برخی از خواص در عمل 10 درصد سطح آن را به معنای واقعی کلمه نه به اندازه کافی برای نگه داشتن چراغ,” او گفت:.

به دلیل غیر قابل پیش بینی از گسترش COVID-19 سفر به فلوریدا در شلوغ ترین زمان از سال است که اساسا در وقفه.

بسیاری از هتل ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار است که با تکیه بر گردشگری با استفاده از درآمد حاصل از این زمان از سال برای حفظ آنها در طول کندتر ماه مانند ماه های اوت و سپتامبر. بدون که فصلی درآمد آنها در حال حاضر رو به مخاطره آینده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

هیلی گفت: بسیاری از بازدید ساراسوتا اعضای مطمئن نیستید در مورد که در آن به نوبه خود. بسیاری از اشتباه در مورد جدید کروناویروس پاسخ قانون اطراف مرخصی خانواده و تلاش برای کشف کردن بسته محرک اقتصادی فدرال.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیز قادر نخواهد بود برای دریافت قابل توجهی وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک زیرا آنها نمی باید وثیقه.

“چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت است. مردم تعجب ” چگونه من می توانم نگه داشتن کسب و کار من رفتن ؟ من باید سعی کنید منظقه خدمات یا من بهتر از خاموش کردن?'” هیلی گفت.

پل پار مالک مشترک از خواب بعدازظهر غروب رویال اجاره تعطیلات در خواب نیمروز کلید گفت که او در حال حاضر تنها یک اجاره در سایت. این گروه از اوهایو که تصمیم به تمدید اقامت زیرا حتی بدون دسترسی به ساحل, آنها ترجیح می دهند که در سانی خواب نیمروز کلید از در خانه در سرما.

پار گفت: او با ارسال یک ایمیل به هر کسی که تا به حال رزرو بین 21 مارس و پایان مارس گفتن آنها را آنها می تواند استفاده از پول از رزرو خود را به آمده به عقب در زمان های مختلف که بسیاری از انتخاب را انجام دهد.

“ما را بیشتر از ما پول در ماه مارس و آوریل; این است که ما فصل بزرگ و ما شده ایم از بین برود” او گفت:. “هنگامی که آن را واقعا ستاره دار شدن مشغول بود که ما از دست همه چیز است.”

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط تخمین زده می شود در روز دوشنبه که 44 درصد از کارکنان هتل در هر دولت پیش بینی شده که شغل خود را از دست در حال حاضر.

در فلوریدا هتل به طور مستقیم به کار 201,433 و پشتیبانی در مجموع 747,705 شغل با توجه به ارتباط و همانطور که از هفته گذشته 88,631 مستقیم شغل و 305,146 از مشاغل غیر مستقیم بودند پیش بینی شده برای ناپدید شده اند.

در ساراسوتا کانتی 34,000 مردم به طور مستقیم یا غیر مستقیم شاغل در هتل ها هیلی گفت. روز چهارشنبه او تخمین زده است که حدود 90 درصد از کسانی که شغل هستند یا از بین رفته یا در معرض خطر است.

در گاو دریایی, گردشگری, حساب 26,000 شغل. الیوت Falcione مدیر اجرایی برادنتون منطقه کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: حداقل 50 درصد از کسانی که در معرض خطر هستند.

“ما باید بیشتر مادر و پاپ کسب و کار از شرکت های بزرگ. مامان و میآید لازم نیست پایتخت برای زنده ماندن این برای یک دوره طولانی از زمان,” او گفت:. “فدرال بسته محرک ممکن است قادر به خرید ما برخی از زمان و کارمندان بیش از قوز کردن اما که نمی کاهش میزان اضطراب در ما. بزرگ وجود دارد ناشناخته وجود دارد.”

آینده بودجه

آن ناشناخته در این نقطه چقدر قابل توجهی coronavirus تحت تاثیر گردشگری در ساراسوتا-گاو دریایی. یک تصویر کلی از این خواهد آمد که گردشگری توسعه, مالیات, مجموعه, آمار و ارقام منتشر شده توسط هر دو شهرستان است.

آن را به خصوص دشوار هیلی گفت: به دلیل دسامبر ، ژانویه و فوریه برای اولین بار ماه که در طی آن کسب و کار بود واقعا بازگشت به سطح نرمال پس از طولانی 2018 جزر و مد قرمز و شکوفه.

“ما هنوز هم هل دادن بازیابی سال گذشته است. ما در نهایت برگشت به حالت عادی و پس از آن این اتفاق می افتد,” او گفت:.

گردشگری توسعه مالیاتی, همچنین شناخته شده به عنوان بستر مالیات 5 ٪ مالیات بر کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در هر دو شهرستان است. در پایان سال مالی, تخت, مالیات بر درآمد تقسیم شده است و مورد استفاده برای چیزهایی مانند ساحل نگهداری و renourishment بازاریابی و تبلیغات و Suncoast آبزی مرکز طبیعت همکاران غیر انتفاعی است که اجرا می شود ناتان Benderson پارک.

اگر تخت مجموعه های مالیاتی به میزان قابل توجهی پایین در پایان سال مالی همه ذینفع می تواند ایستاده به از دست دادن پول است.

بازدید ساراسوتا در حال حاضر پیش بینی بودجه در سال مالی 2020 هیلی گفت: از آنجا که شهرستان کمیسیون منتخب در ماه ژانویه را به یک بخش از تخت مالیاتی بودجه معمولا با توجه به بازدید ساراسوتا برای پرداخت جدید ریزه آکواریوم دریایی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر اقدامات شدید گرفته شده است.

بازدید ساراسوتا قرار داده و هزینه های توقف در محل از دو هفته پیش و فسخ بسیاری از قراردادهای موجود از جمله تمام قراردادهای بین المللی.

“ما در حال ساخت کاهش در حال حاضر به عنوان مقدار پول به عنوان ما می تواند احتمالا زمانی که ما وارد یک فاز بهبود هر زمان که ممکن است” هیلی گفت.

Falcione گفت: برادنتون منطقه بازدید دفتر برنامه توسعه به مردم را دوباره به این رستوران پس از بحران است. اما در حال حاضر آن را نیز متوقف تبلیغات حتی در درایو گردشگری بازارهای مانند جنوب شرقی چون بدون سواحل, باز, بازگشت سرمایه گذاری در حداقل است.

او گفت: این شهرستان دارای حدود 1 میلیون دلار در صندوق ذخیره که در آن می توانید شیر را در صورت لزوم.

در حال حاضر او گفت: بهترین چیزی که ساکنان و بازدید کنندگان می توانید انجام دهید این است که حمایت از کسب و کارهای محلی.

“اگر شما می توانید سفارش غذا از رستوران ارائه و یا انجام وانت, آن کمک می کند تا به نگه داشتن کسب و کار خود را زنده” Falcione گفت. “آیا همه شما می توانید به آنها خدمت می کنند چرا که آنها به ما خدمت کرده است, با کیفیت, برای بسیاری از سال های بسیاری است.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>