فلوریدا بیکاری می تواند به 15.5 درصد در ماه جولای به سیاست های اقتصادی موسسه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

COVID-19 می تواند در نهایت بیشتر برای خرد کردن اقتصاد از رکود بزرگ با توجه به آخرین پیش بینی از سان فرانسیسکو مبتنی بر امور مالی شخصی راه اندازی.

سان فرانسیسکو-بر اساس MoneyGeek این هفته گفت که تعداد کل افراد چپ بیکار در ساراسوتا برادنتون-شمال بندر مترو منطقه به دلیل coronavirus می تواند به 103,975. از دست دادن شغل در طول رکود بزرگ که به طول انجامید از سال 2009 تا 2012 صدر در 37,868 با توجه به MoneyGeek.

“این بحران ما در حال تجربه در حال حاضر اثرات کسب و کار در راه ما ممکن است هرگز قبل از فکر,” شارون Hillstrom, رئيس جمهور و مدیر عامل برادنتون منطقه توسعه اقتصادی, شرکت گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اثرات اقتصادی از COVID-19 همیشه در حال تحول Hillstrom گفت: پس از آن دشوار است در این مرحله برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد پایین خط. اما چندین شرکت تحقیقات باید اطلاعات وارد شده و منتشر شده خود را پیش بینی.

حزبی فکر می کنم تانک موسسه سیاست اقتصادی برآورد شده در این ماه است که نزدیک به 20 میلیون آمریکایی هم می تواند furloughed یا گذاشته ژوئیه. این گروه پیش بینی کرد که فلوریدا نرخ بیکاری را به 15.5 درصد است که ماه با 1,621,074 بیکار.

در روز سه شنبه فلوریدا کوچک مرکز توسعه کسب و کار شبکه (SBDC) گفت که آن خود را خسته کل بودجه 50 میلیون دلار در 1000 کسب و کار است که برای اعمال اضطراری وام پل آغاز در 17 مارس است. در مجموع 38,000 اشخاص کاربردی برای وام های, با توجه به فلوریدا SBDC.

در یک بیانیه Michael W. Myhre مدیر عامل شرکت فلوریدا SBDC شبکه مراجعه کننده را رد کرد و کسب و کار به فدرال منابع در دسترس از طریق مراقبت عمل می کنند.

CareerSource Suncoast سازمان است که کمک می کند تا مردم در پیدا کردن شغل در ساراسوتا-گاو دریایی دریافت 2,734 تماس های هفته گذشته است. در همین هفته در سال 2019 این سازمان تا به حال 937, تماس, ارتباطات, مدیر جن Zak گفت.

CareerSource نیست شاخه ای از دولت بیکاری, اتاق کار, Zak گفت: اما باید توانایی برای نگاه کردن به مردم را به حساب دولت بیکاری وب سایت و تنظیم مجدد خود را پین اگر نیاز بود. اما مردم هنوز هم تماس برای درخواست منابع است.

دولت بیکاری وب سایت buckled تحت موجی از برنامه های هفته پیش در وادار کردن مردم به نوبه خود به مقاله های کاربردی و دولت برای اختصاص بیشتر کارگران و پول را به نگه دارید تا.

“ما نمی رسید که علامت در عین حال که در آن مردم در حال تماس با ما به دنبال شغل مناسب در حال حاضر آنها در حال تماس به سوال در مورد پر کردن بیکاری” Zak گفت. “ما در حال گوش دادن به آنها و تلاش برای کمک به آنها در درک آن است که مصرف چندی. اکثر تماس های ما در حال دریافت هستند افرادی که در بحران فوری دولت نیاز به فایل برای بیکاری و خوراک خانواده خود را.”

هنوز Hillstrom گفت: شرکت وجود دارد که در حال استخدام — فروشگاه های مواد غذایی, مکان, مانند, هدف, سازمان های دولتی محلی و دیگران.

در همکاری با گاو دریایی اتاق بازرگانی ساراسوتا اقتصادی شرکت توسعه و دیگران برادنتون منطقه آغاز شده EDC jobfocus.com یک کار ارسال و تابع جستجو قرار دارد در گاو دریایی مجلسی سایت. محلی کارفرمایان می توانند شغل در سایت و افرادی که به دنبال کار می توانید خود را ارسال رزومه Hillstrom گفت. مردم نیز باید به دنبال شغل از طریق دولت, او گفت:.

یک بار چک حفاظت برنامه بودجه از آمریکا اداره کسب و کار کوچک شروع در جریان Hillstrom گفت که او فکر می کند مردم شروع به بازگشت به کار. وام به دریافت کنندگان نیاز به نگه داشتن کارکنان در اشتغال برای هشت هفته در ازای بخشش وام.

“من می دانم که داشتن صحبت با تعدادی از شرکت ها اگر کسی تا به حال به کسی دراز کردن آن واقعا چیز سخت به انجام این کار برای صاحبان کسب و کار و مدیران اجرائی” او گفت:. “هنگامی که آنها می توانید استطاعت به آنها را اگر آنها تا به حال به وضع آنها خارج خواهد شد که یک مقدار وضعیت بهتر برای همه است.”

در حالی که مدعیان آمار برای ساراسوتا مترو منطقه خود شده اند منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده, Florida, به عنوان یک کل را دیدم 169,885 مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4 و 228,484 هفته قبل از آن.

“این است که یک مایع وضعیت; امیدوارم ما را ببینید در پایان این زودی” Hillstrom گفت. “طرز فکر من این است که” یک روز در یک زمان.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im