Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی رستوران آماده شدن برای بدترین

رستوران در ساراسوتا-توزین گاو دریایی که آیا به خوبی از بهداشت عمومی و از دست دادن تمام کسب و کار برای آینده قابل پیش بینی و یا به باز بماند و خطر بالقوه گسترش این بیماری است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

به بسیاری از این زمان از سال در فلوریدا نشان دهنده فرار.

هر کسی که با پول کافی برای بلیط هواپیما و یک Airbnb می توانید از اینجا سر در طی چه معمولا سرد زمان از سال برای استراحت به سواحل شرقی و فشارهای زندگی مدرن ذوب دور دوم آنها به پشت بخوابید صندلی ساحل و جرعه پینا colada.

اما حتی در فلوریدا امریکا فرار زمستان وجود ندارد و در حال اجرا از coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اواسط ماه مارس شلوغ ترین زمان از سال برای پوست کنده عرشه رستوران, نوار خام و منجمد نوشیدنی الکلی نقطه است که مکان در ساراسوتا در برترین نقاط توریستی از جمله خواب نیمروز کلیدی ایجاد کرد و سنت Armands دایره.

اما کسب و کار پایین بود 20 درصد از روز شنبه صاحب راسل Matthes گفت و به احتمال زیاد بهترین سناریو این است که از آن خواهد شد به پایین 50% این هفته به طور معمول شلوغ ترین سال است.

آن را دشوار Matthes گفت: از آنجا که فقط دو سال پیش رستوران ها مانند او در زمان یک ضربه بزرگ به دلیل جزر و مد قرمز و شکوفه که زده در سواحل فلوریدا. به کروناویروس ظهور در پاشنه قرمز جزر و مد خواهد بود بیش از حد برای برخی از کسب و کار برای زنده ماندن او گفت:.

همه چیز را حتی بدتر اگر رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مانند فرمانداران از کالیفرنیا و ماساچوست و واشنگتن اوهایو و رهبران در مناطق دیگر به سفارش رستوران ها و کافه ها بسته به او گفت.

“مالی من مطمئن هستم که چگونه ما را تحمل و آن را” Matthes گفت. “هیچ بیمه را پوشش می دهد هر چیزی شبیه به این. ما نیاز به یک نجات دولت است که می تواند یک کمک مالی و وام است. که احتمالا می تواند نگه داشتن ما از تکمیل ویرانی اقتصادی.”

عنوان مطلب متحده و دولت های محلی تعطیل رستوران ها و کافه ها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همچنان برای به روز رسانی دستورالعمل در مورد اجتماعی فاصله و بهترین شیوه ها در ساراسوتا-گاو دریایی در سمت چپ با یک انتخاب غیر ممکن — آیا به خوبی از بهداشت عمومی و از دست دادن تمام کسب و کار برای آینده قابل پیش بینی و یا به باز بماند و خطر بالقوه تسهیل این بیماری را گسترش.

“رستوران ها در یک موقعیت دشوار از انجام آنچه که بهترین است برای جامعه, در حالی که همچنین قادر به حفظ کسب و کار در همان زمان گفت:” سارا Firstenberger مدیر اجرایی ساراسوتا-گاو دریایی اصل گروه به طور مستقل متعلق به رستوران در این منطقه است.

یا نه رستوران مجاز به ماندن باز coronavirus در حال حاضر ویرانگر کسب و کار ناهار خوری. رزرو رستوران سایت OpenTable گزارش هفته گذشته که تعداد نشسته شام در رستوران در ایالات متحده و انگلستان به پایین 20 درصد در ماه مارس به دلیل نگرانی های اطراف coronavirus.

در فلوریدا تعداد شام در رستوران ها از جمله کسانی که با رزرو و قابل فهم بود پایین و 31 درصد در روز شنبه و 38% در روز یکشنبه از سال گذشته با توجه به OpenTable.

در حالی که رستوران ها و کافه ها باز باقی می ماند بسیاری از آنها تنظیم راه آنها انجام کسب و کار برای انطباق با جهان واقعیت جدید.

Firstenberger گفت: رستوران در حال اجرای جدید روش های تمیز کردن و تمرکز بیشتر بر تحویل و بایگانی اطلاعات. بسیاری از رستوران ها و کافه های فروش می تواند چیزهایی مانند شراب به مشتریان خود را, بنابراین برای یک شب تاریخ در مراجعان می توانید یک وعده غذایی کامل به علاوه شراب به علاوه دسر, او گفت:.

اما برای برخی از کسب و کار مانند انگلستان عرشه بایگانی اطلاعات به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی برای شناور باقی می ماند. برای کسب و کار مانند Capo قهوه بیرونبر 50 ٪ از کسب و کار. اما برای Daiquiri عرشه آن را کمتر از 3 درصد است.

“ما با تاکید بر (takeout) بیشتر است. ما در حال حاضر قرار دادن یک به روز رسانی برای رفتن روند در وب سایت ما. اما که نمی خواهد بود قادر به حفظ درآمد ما قادر به پرداخت همه راه ما در حال پرداخت آنها در حال حاضر” Matthes گفت. “اگر ما تنها به و برو که نمی خواهد کار برای ما است.”

Capo قهوه است که دیگر امکان نشستن در کافه های آن صاحب رافائل Perrier گفت. کافی شاپ محل در بازار در دانشگاه مرکز شهر بود به شب دوشنبه تا اطلاع ثانوی و این شرکت در حال بررسی چه چیزی را در مورد فروشگاه خود را در تمپا بین المللی پلازا. Capo محل در فرودگاه بین المللی تمپا نیز کاهش ساعت, او گفت:.

تصمیم گیری چگونه به حرکت رو به جلو است و روز به روز روند Perrier گفت. هر جنبه ای از Capo کسب و کار — از آن کافه به خود فروشی های جانبی تحت تاثیر قرار شده است coronavirus. این شرکت دارای حساب های عمده فروشی در میامی و با والت دیزنی جهان که بسته خود پارک در روز یکشنبه.

Perrier گفت که او نگران چگونه خود را بیش از 130 نفر خواهد کرایه بدون کار. اما او همچنین نگران گسترش بیماری است.

“من فکر نمی کنم ما در حال تحقق شدت از همه چیز” Perrier گفت. “من هرگز بدبین و یا کسی که انجمن و یا نگرانی در مورد هر چیزی اما آن را بسیار ترسناک در حال حاضر.”

Poppo را Taqueria که دارای هفت مکان در ساراسوتا-گاو دریایی نیز باز برای کسب و کار روز دوشنبه اما مالک Michael Coleman گفت: او را تشویق مشتریان برای سفارش غذا آنلاین. در روز سه شنبه کلمن گفت که او انتظار دارد که حمل و نقل دستگاه های دستی است که به کارکنان اجازه می دهد به ایستادن در خارج و گرفتن سفارشات.

مایکل Evanoff صاحب Evie را میخانه & Grill رستوران در ساراسوتا و Ellijay, Evie را در نقطه رستوران و ماورا در عقاب و سفید بوفالو سالن در مک اینتاش جاده گفت که او نگران برای 400 نفر از کارکنان. او گفت که او مطمئن نیست که در این نقطه که آیا او می خواهم که قادر به ارائه غرامت اگر رستوران دستور داده شد به تعطیل.

“کارکنان و اعضای آنها را به پرداخت صورتحساب” او گفت:. “مردم می خواهید به کار می کنند اما بدیهی است که وجود دارد یک نگرانی سلامت.”

Matthes گفت که او فکر می کند تلفات اقتصادی کسب و کار و کارگران را یک تهدید بزرگتر از coronavirus خود را.

بسیاری از کارکنان خود را زندگی می کنند چک چک, او گفت:. در صورت ادامه این مردم از دست دادن شغل خود و نه قادر به پرداخت صورتحساب خود از جمله پزشکان هزینه اگر آنها در نهایت بیمار است.

“آنها شروع به از دست دادن خانه های خود را اجاره املاک و سلامت خود را بیمه. آن را بسیار مضر است.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>