Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی رستوران شیفت به برو تحویل

قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام رستوران ها به سوئیچ به طور انحصاری برای بایگانی اطلاعات و تحویل بسیاری از ساراسوتا-گاو دریایی رستوران در حال حاضر رفتن که راه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

Circo تنها رستوران در مرکز شهر ساراسوتا که در آن ممکن است به منظور هر دو یک مرغ و بیسکویت تاکو و بوربن مارگاریتا, معمولا این نوع افراد که از فشارهای زندگی روزمره است.

اما در طول چند هفته گذشته به عنوان coronavirus همچنان گسترش آن در سراسر جهان چیزهایی که ما استفاده می شود استفاده می شود به تعداد به عنوان ثابت در زندگی ما از نظر قانونی دیگر مجاز برای هم بودن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در بعد از ظهر جمعه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی تمام رستوران ها و غذا (میلادی) در فلوریدا به حالت تعلیق در محل مواد غذایی و مصرف الکل برای مشتریان. رستوران می تواند در حال حاضر تنها کار بر روی یک را از اساس DeSantis گفت: supplaning بخشنامه قبلی در این هفته که رستوران کاهش به 50 درصد ظرفیت اجتماعی ایجاد فاصله. ممنوعیت الکل تحویل برای رستوران ها تحت شرایط خاصی نیز برداشته.

قبل از این فرمان اجرایی صادر شد, این رستوران در حال حاضر در حال حرکت است در جهت بایگانی اطلاعات تنها و در حال برنامه ریزی برای ماندن در این راه تا زمانی که در غیر این صورت گفته.

ادامه مطلب: Coronavirus فلوریدا: رستوران رسانی ساراسوتا برادنتون-ونیز-پونتا گوردا

“این واقعا خوب خط ساخت یک کسب و کار تصمیم گیری و تلاش برای حمایت از کارکنان ما. ما در یک دیوانه زمان حال” جو Seidensticker صاحب ساراسوتا در Tableseide رستوران که صاحب Circo و چند مفهوم دیگر گفت. “ما در حال تصمیم گیری در ساعت توسط ساعت, 24 ساعت در روز در حال حاضر.”

برای مقابله با سراسر کشور تغییر جهت بایگانی اطلاعات و تحویل به مردم همچنان به دنبال راه هایی برای به حداقل رساندن تماس با چندین مواد غذایی خدمات تحویل گرفته اند عمل است. Postmates است صدور یک اورژانس چشم پوشی در هزینه های شارژ برای رستوران ها و فروشگاه ها که هنوز به ثبت نام برای پلت فرم خود را. و DoorDash و خاویار هستند waiving کمیسیون برای 30 روز برای رستوران جدید که ثبت نام, در میان چیزهای دیگر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ساراسوتا در Gecko Grill & Pub مکان های روز پنج شنبه اعلام کرد یک منحصر به فرد تحویل همکاری با نیش تیم ملی. این شرکت برگزاری رویداد امضا حوادث و پذیرایی ارائه شده است خانواده-وعده های غذایی سبک برای وانت و تحویل در عرض 15 کیلومتر از آن فضا در فرود در ساراسوتا.

به عنوان رستوران را تغییر وجود دارد نه بسیاری از خانه روند گفت: Patrick Moreo استاد و مدیر دانشکده هتلداری و گردشگری رهبری در دانشگاه فلوریدای جنوبی ساراسوتا-گاو دریایی. معمولا آن شامل اصلاح یک منو برای برو دوستانه-اقلام و گرفتن حق ظروف.

“هنگامی که شما در حال انجام وانت شما نمی دانید که چگونه زمان زیادی وجود دارد برای رفتن به بین زمانی که آنها را انتخاب کنید تا مواد غذایی و آن خانه; ما باید به فکر که” Moreo گفت. “البته شما در حال رفتن به اتمسفر اما شاید شما آن را به خانه و خوردن آن در پاسیو خود را و یا خود را رواق.”

باز-تهویه صندلی یکی از مزایای رزرو در شمال تمیمی دنباله تا به حال تا زمانی که فرماندار دستور داد تمام رستوران ها بسته به جز برای تحویل و به رفتن است.

مالک جسیکا سیمونز گفت: کارکنان که معمولا در خدمت نوشیدنی و اجرای مواد غذایی در رزرو رستوران در حال حاضر دوباره راه اندازی به عنوان تحویل رانندگان است. آنها حتی یک کارمند است که یک barista و یک سرور با یک استعداد برای بازاریابی است که کار بر روی بازاریابی و طراحی وب سایت برای هم بودن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

یک هیات از 12 رستوران در آنجا کاهش یافته و به سه نفر به علاوه آشپز سیمونز گفت. هنوز هم افرادی که در آپارتمان مجاور شده اند بسیار حمایت او گفت:.

“متفاوت است چرا که ما یک کسب و کار کوچک در سمت کوچکتر و آن را کمک می کند که ما می توانیم زیرک,” او گفت:.

Tableseide رستوران است که با استفاده از آن پذیرایی کارکنان به ارائه مواد غذایی در عرض 15 مایل از درخت لیمو آشپزخانه در کف خیابان Seidensticker گفت: هر چند او گفت که در روز دوشنبه وانت نقطه برای مواد غذایی خواهد شد به احتمال زیاد در هر دو لیبی محله Brasserie مکان — Southside روستا در ساراسوتا و در دانشگاه پارک وی و لورن جاده در لیکوود در مرتع پرورش احشام.

توسط دوشنبه, Seidensticker گفت که او انتظار دارد به یک جداجدا سفارش داده شده در منوی بالا و در حال اجرا است. از جمعه Tableseide takeout, منو, بود, خانواده و سبک با گزینه برای خرید شراب و آبجو و مشروب.

هنوز به رفتن سفارشات تنها در حدود 1-2 ٪ از Tableseide کسب و کار قبل از coronavirus رسید. و اگر چه تغییر به این مدل ممکن است به کمک این شرکت به طور موقت وجود دارد واقعا هیچ پوشش نقره ای برای سرور و bartenders که تکیه بر راهنمایی.

صبح روز جمعه Seidensticker گفت: ساعت قطع شده است در حدود 95% در سراسر هیئت مدیره. او گفت که او در حال انتظار برای شنیدن از دولت فدرال و دولت های ایالتی در مورد چه نوع از کمک های در دسترس خواهد بود برای کارمندان نیاز دارند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

حمایت از فصل های

Tableseide حدود 1000 کارمند بین همه رستوران آن, او گفت:.

“هدف اصلی ما در حال حاضر به نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم در حقوق و دستمزد به عنوان امکان پذیر است مگر اینکه ما می بینیم که آن را مفید است که آنها نمی,” او گفت:. “ما با این فرض که رستوران ها بسته خواهد شد و توقیف در برخی از نقطه. ما در حال آماده شدن برای که به خوبی و به کارکنان به عنوان بسیاری از منابع ما می توانید به صورت لحظه ای. وجود دارد بسیاری از شرایط مختلف است که می تواند آشکار.”

Moreo گفت که اگر چه سفارش رستوران ها بسته شده اما برای بایگانی اطلاعات و تحویل می تواند صدمه دیده است, کسب و کار, او گفت که او فکر می کند فرماندار احتمالا تا به حال هیچ انتخاب است.

“اگر آن را به معنی صرفه جویی در جمعیت من فکر می کنم او احتمالا یک تصمیم که او را دیدم هیچ جایگزینی برای” او گفت:. “من فقط می خواهم بگویم به من رستوران همکاران فقط نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو و من می گویند به مراجعان حمایت رستوران در هر راه شما می توانید برای زمانی که شما می توانید. حتی اگر شما در حال چیدن در محدود کردن آن را خوب غذا را هنوز هم خوب است.”

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>