Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا بیمارستان یادبود furloughs کارکنان پس از 16 میلیون دلار کاهش

بیمارستان اعلام کرد این کاهش ساعت برای برخی از کارکنان و برش و پرداخت برای مدیران ارشد و دیگر هزینه اقدامات صرفه جویی در.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فقط به عنوان coronavirus بحران ramping تا ساراسوتا بیمارستان یادبود است که مجبور به کردند برخی از کارکنان به طور موقت کاهش ساعت کارکنان و موسسه دیگر صرفه جویی در هزینه برای مقابله با یک شیب کاهش در درآمد.

بیمارستان اعلام کرد کاهش جمعه گفت: درآمد کاهش 16 میلیون دلار در ماه مارس پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور ایالت توقف در روش انتخابی.

پس از فرماندار اجرایی به منظور اعمال جراحی کاهش 50% در ساراسوتا یادبود و تعداد بستری 30 درصد کاهش یافت.

“در ضمن حجم کاهش 45% در SMH دو اورژانس مراکز و 66 درصد آن در هفت مراقبت های فوری و مراکز” بیمارستان گفت: در انتشار اخبار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا یادبود نیز برقرار استخدام یخ قطع پرداخت برای مدیران ارشد و به طور موقت معلق “هر بیمار خدمات و پروژه های که مهم نیست در این زمان.”

“این بسیار دشوار است تصمیم گیری است که ما را به آرامی” بیمارستان مدیر عامل دیوید Verinder روز جمعه گفت در اعلام furloughs. “کارکنان رفته بالا و فراتر از آن برای مراقبت از بیماران ما در طول این بحران حتی به عنوان آنها مضطرب شده در مورد سلامت و رفاه خود و خانواده خود را.”

ساراسوتا یادبود کارکنان که furloughed “را حفظ مواضع خود و به نام بازگشت به کار پس از بیمارستان سوانح طبیعی عملیات و یا زودتر اگر آنها مورد نیاز در طول این بحران” بیمارستان خبر انتشار متحده است.

بیمارستان است که ارائه مزایای به furloughed کارکنان برای حداقل 90 روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

مقامات بیمارستان می گویند آنها انتظار می رود و حتی بیشتر کاهش درآمد در آوریل و مه فقط به عنوان coronavirus بحران پیش بینی شده است برای رسیدن به اوج خود در فلوریدا.

کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته که شامل پول برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما روشن نیست که این پول توزیع خواهد شد به گفته یک SMH سخنگو.

از بعد از ظهر جمعه ساراسوتا یادبود 28 بیماران بستری با COVID-19. وجود دارد پنج SMH بیمارانی که از این بیماری فوت و نه کارکنان که آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>