Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا بیمارستان یادبود منفی آزمایش

ساراسوتا یادبود فرستاده اولین دسته از نمونه های بیمار به حالت lab برای coronavirus تست شنبه و دریافت نتایج شنبه شب.

اولین گروه از ساراسوتا یادبود بیمارستان بیماران تست شده برای coronavirus ندارد, بیماری, بیمارستان, مقامات روز پنجشنبه گفت.

ساراسوتا یادبود فرستاده اولین دسته از نمونه ها از 14 بيمار به حالت lab برای coronavirus تست شنبه و دریافت نتایج شنبه شب.

“ما خوشحال به گزارش که نتایج ما را دریافت کرده اند به تاریخ شده اند و منفی وجود دارد اما بسیاری از ویروس های در گردش در این زمان از سال و بسیاری از آزمایشات است که می خواهد اجرا می شود” ساراسوتا یادبود مدیر عامل دیوید Verinder گفت: در آزادی مطبوعات. “ما باید هوشیار باشند و آماده شده است که برای تغییر.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

برخی از coronavirus نتایج آزمون ساراسوتا یادبود بیماران هنوز در انتظار است.

“SMH همچنان برای درمان حجم بالا از بيماران مراجعهکننده با بیماری تنفسی و ارسال نمونه اضافی برای تست اما در حال حاضر نه هر presumptive یا تایید موارد” آزادی مطبوعات می گوید.

ساراسوتا یادبود تست مبتلا به کروناویروس پس از رد سایر علل احتمالی برای بیماری های تنفسی مانند آنفولانزا.

“کسانی که به بیمارستان و دیدار با CDC معیارهای ممکن است COVID-19 coronavirus ها را در انزوا و تحت درمان با همه لازم است اقدامات احتیاطی در حالی که بیمارستان کامل باتری از آزمایشات برای رد کردن آنفلوانزا و سایر ویروس ها” انتشار متحده است. “اگر این نتایج منفی مقامات بهداشتی دولت تست نمونه برای COVID-19 در دولت اجرا labs در تمپا جکسون و میامی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد که دو مورد اول از coronavirus در دولت روز یکشنبه از جمله فردی که تحت درمان پزشکان در بیمارستان از ساراسوتا. یکی دیگر از موارد تایید شده اند در دولت پس از آن با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام آخرین مورد یک مرد مسن در دسته ماهی تابه – در روز پنج شنبه.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>