Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا ‘پوسته پوسته شدن پشت در پارکینگ نقض

این شهرستان است که هنوز هم رسما به جمع آوری هزینه برای پارکینگ محفظه مرکز شهر اما پرسنل اجرای نوشته شده نیست و یک بلیط از مارس 18 با توجه به پارکینگ Manager علامت لیون.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — شهر ساراسوتا است که هنوز هم رسما به جمع آوری هزینه برای پارکینگ محفظه مرکز شهر. اما پرسنل اجرای نوشته شده نیست و یک بلیط از مارس 18 با توجه به پارکینگ Manager علامت لیون. و او نمی پیش بینی آنها می شود صدور بیش تقدیر نامه برای مدت زمان از coronavirus بحران است.

لیون گفت: این شهرستان آغاز شده “پوسته پوسته شدن پشت” در پارکینگ نقض قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سفارش بسته شدن کافه ها و رستوران ها در 20 مارس “به سادگی متناسب با محیط در حال تغییر که در حال وقوع بود.” هنوز هیچ نشانه ای ارسال نشده است آموزش رانندگان که تغذیه متر اختیاری است.

جزئی dustup رخ داده در طول یک هرالد تریبون پرس و جو به شهر هال در مورد اینکه آیا قصد دارد به رها کردن پارکینگ محفظه در طول بحران. شهرستان سخنگوی Jason Bartolone پاسخ داد که “در مرکز شهر پارکینگ متر هستند و هنوز هم پرداخت” و بدون توضیح است که پرداخت چنین در حال حاضر داوطلبانه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این بیانیه جلب تیز ملامت دوشنبه از ران صوت رئیس مرکز شهر ساراسوتا تجار ارتباط ران صوت.

“من شگفت زده کرد. من شنیده ام آنها را در اجرای آن گفت:” صوت از صوت نوری بوتیک در سال 1383 اصلی سنت “اما احساس من این است که آنها باید شرمنده از خود را در حالی که هر کس دیگری رنج می برند. شما می توانید نقل قول من در آن است.”

پارکینگ محفظه رفت و آنلاین در تابستان گذشته شده است و یک دکمه موضوع از زمان. مرکز مشتریان و مشتریان می توانند در پارک به صورت رایگان بیش از 10 دقیقه اول و پس از آن به اتهام $1.50 یک ساعت. هزینه ها در اثر از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و نقض هزینه $25. شهرستان, گاراژ, پارکینگ رایگان است برای اولین بار دو ساعت.

Bartolone اعلام شده در دوشنبه ایمیل به هرالد تریبون که پرسنل مجری شد, تغییر در اولویت های خود را.

“از آنجا که COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی اعلام شد” او اشاره کرد در یک ایمیل به هرالد تریبون “ما اجرای پارکینگ کارکنان باید با تمرکز در درجه اول در نقض ایمنی مانند پارکینگ در جهت اشتباه پارکینگ در پیاده رو, خودرو توسعه یافته به سمت راست از راه ،

“وجود دارد هزاران نفر از رایگان پارکینگ در دسترس (88 درصد از فضاهای مرکز شهر) از جمله در شهرستان پارکینگ گاراژ” Bartolone افزود که ارائه حداقل 2 ساعت از پارکینگ رایگان.”

که یادآوری ادامه داد: برای rankle صوت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“تا آنجا که پارکینگ رایگان می رود من در 1300 بلوک,” او گفت: “بنابراین اگر شما به کف خیابان شما می توانید پیدا کردن یک نقطه پارکینگ. یا شاید بیش از این کتابخانه است. بنابراین اگر آنها می گویند وجود دارد هزاران نفر از آنها وجود دارد هزاران نفر در مرکز شهر خیابان اصلی منطقه شما باید برای رفتن به خارج از این منطقه را به یک نقطه پارکینگ.”

لیون گفت: رانندگان “خوش آمدید” به خاطر پرداخت متر اگر آنها می خواهند. او اضافه کرد که تا اطلاع ثانوی پرداخت آنلاین هزینه برای هر بلیط نوشته شده در 60 روز گذشته متوقف شده که باید مجازات برای پرداخت اواخر.

“اما با خیابان های خالی و تنها با داشتن یک زن و شوهر از مردم برای نظارت بر مسائل ایمنی آن را بسیار روشن این است که لازم نیست و من می دانم که بسیاری از رستوران های مردم و کسب و کار مردم به خود را مهمان این مورد نیاز نمی باشد” لیون گفت. “ما سخت کار کرده ام به این کار برای کسب و کار مرکز شهر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>