Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا مدارس preps آموزش آنلاین ابزار

منطقه خواهد شد صدور یک نظرسنجی که برای تعیین دانش آموزان فاقد دسترسی به اینترنت به عنوان coronavirus است و مقامات در حال آماده شدن برای امکان آموزش از راه دور.

Sarasota County School District مقامات همچنان به توسعه برنامه های احتمالی ممکن است از تعطیلی مدرسه به عنوان بیشتر و بیشتر مناطق در سراسر کشور در حال تعلیق کلاس با توجه به گسترش coronavirus.

ساراسوتا از بهار آغاز می شود پنج شنبه برای دانش آموزان و در روز جمعه برای معلمان است. در این منطقه مشغول به کار در رابطه با فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان ویروس ارائه نصب بهداشت عمومی نگرانی و امکان داشتن نزدیک به مدارس پس از رخصتی بهار آمده است و مقامات در حال کار برای اطمینان از این منطقه حاضر ظرفیت یادگیری آماده است.

به عنوان از ظهر چهارشنبه 1,251 مدارس در سراسر کشور به حال تعطیل و یا برنامه ریزی شده به تحت تاثیر قرار تقریبا 856,520 دانش آموزان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط آموزش و پرورش در هفته است. بسیاری از این مدارس با تکیه بر ابزارهای آنلاین را به تلاش برای ادامه مدرسه از راه دور.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دستیار سرپرست و رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی گفت: دانش آموزان عادت به استفاده از برنامه های آموزشی آنلاین, بنابراین تغییر از آموزش خواهد بود نه به عنوان نمایشی برای دانش آموزان امروز آن را به عنوان یک بار بود.

“همه ما kindergarteners از طریق هشتم کلاس دسترسی به iReady و دیجیتال محیط زیست به طوری که آنها بیشتر ماهر در آن از شما ممکن است تصور کنید” کینگزلی گفت.

ساراسوتا با استفاده از تخته سیاه پورتال های آنلاین که در آن معلمان می توانند در پست درس و تکالیف همراه با iReady یک برنامه تعاملی است که آینه نوع مواد دانش آموزان را ببینید در فلوریدا استانداردهای ارزیابی. معلمان همچنین می توانید با برقراری ارتباط با دانش آموزان از طریق ایمیل.

برای آموزش آنلاین برای تبدیل شدن به یک واقعیت در انتخابات کار کرده اند به اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. افسر ارشد عامل جودی دوما گفت: منطقه خواهد بود توزیع یک نظرسنجی برای دیدن آنچه که در صد از دانش آموزان لازم نیست دسترسی به آموزش آنلاین ابزار و مقامات رسیده اند به این شهرستان از طریق وزارت بهداشت به دیدن اگر آنها دسترسی به برخی کدهای پستی “کانون” مناطق.

این منطقه همچنین دریافت تلفن همراه نقاط مهم برای خدمات اینترنت از طریق کمک مالی از حداکثر سرعت دویدن و به حدود 180 چپ برای خانواده های فاقد دسترسی به اینترنت است. دوما گفت: منطقه خواهد خرید بیشتر در صورت لزوم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

سرپرست Mitsi کورکوران گفت: او به تازگی در یک کنفرانس تلفنی با دیگر superintendents و خیلی از نگرانی دانش آموزان از دست رفته کلاس در اطراف محور سوم-کلاس و سالمندان دبیرستان. سوم-کلاس باید FSA برای پیشبرد به کلاس چهارم, مگر اینکه آنها واجد شرایط برای معافیت و سالمندان باید کسب حداقل 24 واحد فارغ التحصیل با استاندارد دیپلم.

مقامات بهداشت منجر شده اند تلاش برای به حداقل رساندن گسترش ویروس و ساراسوتا مسئولان مدرسه در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت در تمام ویروس های مربوط به تصمیم گیری است.

“فلوریدا وزارت بهداشت مجاز به اقدام در مورد COVID-19” در فلوریدا وزارت آموزش و پرورش وب سایت متحده است. “مدارس و کالج ها باید کار به طور مستقیم با خود محلی شهرستان ادارات بهداشت برای ایجاد پروتکل برای کنترل گسترش COVID-19 و آموزش های عمومی در پیشگیری است.”

آزمایش های دولت برنامه ریزی شده است برای بودن مارس 1, دادن مدارس تقریبا یک هفته و نیم برای قرار دادن تا آموزش بعد از رخصتی بهار, قبل از تست آغاز می شود.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>