Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا مرکز علوم به دنبال کمک به ساخت ماسک

این Suncoast علم مرکز توسعه نمونه ماسک و سپر را در آن دولت از-هنر آزمایشگاه, اما آن را نیاز داوطلبان و کمک به پیدا کردن کسانی که در نیاز.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — محلی علوم آزمایشگاه فراهم می کند که دانش آموزان با دولت از هنر تجهیزات دست در یادگیری است که به دنبال جامعه کمک برای ساخت ماسک و سپر و ارزیابی نیازهای غیر اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این Suncoast مرکز علوم/Faulhauber آزمایشگاه ساخت نمونه تجهیزات حفاظت شخصی استفاده از لیزر برای سرعت بخشیدن به فرآیند ساخت. آنها در حال توسعه نمونه های اولیه از مواد است که به راحتی در دسترس هستند.

هنگامی که آنها در حال تکمیل یک طرح توزیع ایجاد خواهد شد.

اما آنها به کمک شما نیاز به آن را انجام دهد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“ما بزرگترین نیاز است منابع” گفت: Jenn Sams مدیر بازاریابی و ارتباطات در Suncoast مرکز علوم. “ما در حال کار با JoAnn پارچه, اما به عنوان یک غیر ضروری کسب و کار آنها می تواند به پایین.”

برای تولید ماسک و سپر آزمایشگاه نیاز به دوخت کش که موجب صرفه جویی در زمان در ساختمان. آنها در بر داشت یک راه برای تجهیزات کار با نوارهای لاستیکی و دوخته رشته است که می تواند گره خورده و تنظیم شده است.

اولین دسته از درخواست ها پذیرفته می شود به صورت آنلاین از طریق آوریل 3.

آزمایشگاه مشغول به کار در همکاری با یک گروه از داوطلبان میان جهانی همه گیر.

Sams گفت: آنها حاضر به همکاری با کسب و کارهای محلی برای تولید انبوه است.

آنها با هدف re-تامین امکانات زندگی کمک پرستاری, خانه, دیگر غیر مراقبت های بهداشتی اولیه و امکانات مطب با ماسک.

برای پر کردن نظرسنجی, بازدید: https://bit.ly/fablabppe.

“من فکر می کنم آن را بسیار آسان به احساس درماندگی در حال حاضر” Sams گفت. “ما بسیاری از منابع در آزمایشگاه ما که به عنوان یک نتیجه از این حضور ما فرو رفته است. ما داوطلبان اجتماعی فاصله.

“دیدن وزارت بهداشت سفارش N95s اما دانستن آنها نمی خواهد به هر کسی که نیاز آنها را به شنیدن حکایات در مورد افرادی که در خانه سالمندان سفارش bandannas — اگر ما می تواند ضربه های کوچک از آن چیزی بود که ما می خواستیم انجام دهیم.”

راش از COVID-19 گسترش در سراسر فلوریدا آلوده از 2900 نفر پس از اولین مورد گزارش شده Feb. 29. از کشته شدن بیش از 30 نفر در سطح ایالت.

تامین تجهیزات حفاظت فردی محدود است و به سرعت در حال کاهش در هر روز.

این Suncoast مرکز علوم است که به دنبال داوطلب با مهارت های دوخت یا چرخ خیاطی به کمک ماسک تمایل به نمونه اولیه و تولید ماسک و سپر و مردم به توزیع تجهیزات و یا انتخاب کنید تا لوازم.

افراد علاقه مند به کمک باید با پر کردن نظر سنجی.

The Fab Lab فراهم می کند دسترسی به کامپیوتر-طراحی به کمک تجهیزات و دیگر نرم افزار, نرم افزار, برش لیزری, پرینتر 3D وینیل برش CNC روتر, تجهیزات لحیم کاری ابزار قدرت و بیشتر.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>