Cornhole و تصویری چت در محبوبیت رشد می کنند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با ساختمان های خود را در مجازی مستند به دلیل coronavirus که محدود کرده است توانایی خود را برای دیدن یکی دیگر خانواده و دوستان خارج ساکنان و کارکنان در محلی بازنشستگی مراکز در نظر گرفتن روش های جدید برای فعال ماندن و متصل است.

“بازی ها مانند cornhole شده است بسیاری از سرگرم کننده است حتی اگر ما همیشه مراقب باشید به ماندن شش فوت از هم جدا” گفت: خلیج روستای ساراسوتا ساکن جنت هایمن.

به عنوان تعدادی از تسهیلات مراقبت دراز مدت با هر دو مشکوک یا تایید موارد این ویروس به رشد مدیران هستند که محتاط تر و سازماندهی تغییر قوانین و مقررات.

“ما شروع کردن گفتن مستقل ساکنان آنها تنها می تواند اجازه می دهد تا بازدید کنندگان لازم و در حال حاضر آن را قطع و به هیچ بازدید کننده ای گفت:” دیانا Caughron مدیر مقیم غنی سازی در خلیج ایجاد کرد. “در حال حاضر وجود دارد یک فرآیند غربالگری که در آن فقط کارکنان و ساکنان است که می تواند به ساختمان است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

غربالگری شامل یک سری از سوالات همراه با در نظر گرفتن درجه حرارت. “حتی رانندگان باید برای نمایش فقط برای خالی کردن در بارانداز” اضافه شده Caughron.

“در خارج از اتاق خود را وجود دارد حد 2-4 نفر و بیشتر از این زمان را صرف خارج از منزل, بازی بازی. وجود دارد مقدار زیادی از مواد ضد عفونی کننده با سلامتی هماهنگ کننده نظارت مداوم است.”

در پلیموث هاربر در ساراسوتا خلیج ساکنان در حال حاضر خانه نشین. “آنها فقط مثل من و شما. آنها کابین تب و مایل به دریافت به خارج گفت:” گوردون اوکاوا (ابهامزدایی) معاون بازاریابی و امور جامعه در بندر پلیموث در ساراسوتا خلیج.

به رغم چالش های اوکاوا (ابهامزدایی) می گوید: ساکنان به نظر می رسد به احساس امن تر و آگاهانه تر.

“ما آماده شده است برای این کار پس از ژانویه و فوریه. تیم در حال آماده گفت:” اوکاوا (ابهامزدایی).

با افزایش تعداد COVID-19 عفونت در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه اعلام کرد که او ارسال 10-عضو اعتصاب تیم به امکانات در جنوب فلوریدا است که در اکثر عفونت های گزارش شده برای تست ساکنان و کارکنان.

“این مهم برای شناسایی افرادی که تست مثبت به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و این به ما کمک خواهد کرد انجام این کار” DeSantis گفت.

با توجه به اخبار سرویس فلوریدا در این فلوریدا بزرگترین آزمایش تلاش در دراز مدت مراقبت از امکانات و همراه هفته پس از فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش نشد که COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus “پتانسیل را دارد که در نتیجه حمله بالا نرخ در میان ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان” پس از معرفی به امکانات.

DeSantis گفت: این تست می توان در ابتدا با انجام چهار عضو تیم و در رابطه با گارد ملی فلوریدا, اخبار, خدمات گزارش شده است.

“انجام اعتصاب تیم من فکر می کنم خواهد بود خوب برای ساکنان. اما من همچنین فکر می کنم این امر می تواند خوب برای شناسایی این با کارکنان بسیار مناسب کارکنان می تواند جدا شود و ما می توانیم جلوگیری از شیوع بیماری در میان کارکنان در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات” DeSantis گفت. “این مهم است حفاظت اضافی و یک مرحله اضافی.”

که در آن وجود دارد یک بحران وجود دارد فرصت است.

“فن آوری است که قطعا افزایش یافته است” Caughron گفت. “ما در خانه تلویزیون کانال و ما دائما در حال استفاده از آن است. ما تنها استفاده از آن را به صورت اطلاعیه در گذشته و هرگز استفاده می شود اما در حال حاضر ما نشان می دهد فیلم ها.”

هایمن می برد تناسب اندام معلم و کلاس است که در حال حاضر در دسترس در تلویزیون. “او فوق العاده است و تمام کارکنان ممتاز است.”

“کانال ایجاد شده گسترده تر سطح آگاهی می گوید:” اوکاوا (ابهامزدایی).

Caughron می گوید ساکنان’ استفاده از تکنولوژی بی سابقه است. “ساکنان با استفاده از Facetime با خانواده. کارکنان ما این است که رفتن را از یک اتاق به اتاق کمک و کمک به آنها برای Facetime و آنها را آنلاین.”

هر دو Plymouth بندر و خلیج ایجاد کرد باید در محل فروشگاه که در محل قبل از COVID-19 شیوع. در حال حاضر این تاسیسات برای ساکنان.

“خرید آنلاین است یک تغییر بزرگ و یکی از ما شروع به اجرای اوایل با کمک از کارکنان” اوکاوا (ابهامزدایی) می گوید. “(ساکنان) در حال بهره گیری از آن و پیدا کردن آن آسان به حرکت است.”

Caughron می افزاید: “در بیشتر قسمت سخت ترین قسمت است خرید. روستای خلیج همیشه یک فروشگاه کوچک است که توسط اجرا اقامت داوطلبان. آن را همیشه یک محل که در آن ساکنان که آیا درایو می تواند اجرا برای دریافت یک جعبه حبوبات و یا چیزهایی مانند آن. در حال حاضر همه در حال رفتن به پایین. من کارکنان خرید تقریبا هر روز به فروشگاه نگردند.”

“چیزهای کوچک, چیزهای بزرگ, چیزهای می گوید:” اوکاوا (ابهامزدایی). “قهرمانان من هستند کسانی که به پوشیدن ماسک خود را به حداقل رساندن خطر در خانه بماند.” او همچنین در لیست کسانی که در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و کارکنان اتاق ناهارخوری کارکنان است که ارائه مواد غذایی به آپارتمان.

“من واقعا تحت تاثیر قرار با ساکنان که داوطلب شده اند در فروشگاه ما. آنها در حال کار روزمره با کارکنان. نیم دوجین ساکنان شده اند دوخت ماسک. آنها وجود دارد در تمام طول روز می گوید:” Caughron.

در جمعیتی که در معرض انزوا بر افسردگی طولانی مدت انشعابات از COVID-19 مستند هنوز به تعیین خواهد شد.

بیش از 6.5 میلیون آمریکایی با سن 65 سال و مسن تر در برخورد با افسردگی در برخی از سطح با توجه به اتحاد ملی در بیماری های روانی (نامی). بیش از نیمی (52%) از سالخورده مراقبت از ساکنان علائم افسردگی در مقایسه با 10-15 ٪ از افراد مسن در جامعه زندگی. موسسه ملی پیری (نیا) می گوید که یکی از عوامل وجود دارد که به طور بالقوه می تواند افزایش علائم افسردگی است. این انزوا است.

کل فرایند شده است “خشن و عاطفی اما قادر به دیدن افراد داوطلب و کمک به یکدیگر شده است, نشاط بخشی” هایمن گفت. “امروز من برداشت یک ماسک ساخته شده توسط داوطلبان ما.”

Caughron می گوید خلیج روستا فعال بودن در مواجهه با این مشکل است. کارکنان با استفاده از آن در خانه کانال تلویزیونی “به ارائه اطلاعات و حفظ روحیه. ما یک شوخی و روز ما, روحانی به فکر, از روز است.”

آخر هفته گذشته, Bay Village, ویژه, عید پاک, پرده, نمایش, همراه با تزئین ماسک محافظ.

این کمک می کند که بسیاری از مردم شده اند ارسال کارت به ساکنان.

“من دریافت کارت هر روز از خارج از درب آکادمی و همچنین برخی از کارکنان کودکان که می خواهید ارسال کارت. یک روز من کار می کرد در مرکز بهداشتی و من در زمان برخی از کارت های اطراف. این یک بانو او نمی تواند بشنود بسیار خوبی در همه, من دست او کارت. او به من نگاه کرد و گفت: “برای من؟” من گفتم: “بله!” و او تا به حال بزرگترین لبخند. آن را واقعا کمک می کند که همه چیز آنها را تشویق.”

این ویروس همچنین آورده است این اغلب رقابتی ارشد جوامع با یکدیگر است.

“ما در حال حاضر همکاری های تجهیزات PPE در صورت نیاز می گوید:” اوکاوا (ابهامزدایی). “این الهام بخش ما در اینجا هستیم تا به یکدیگر کمک کنند. ما یک جامعه ما به سهم هر یک از دیگر بار. ما در حال انجام بهترین کار است که ما می توانید بهترین بهره را از ساکنان این است که هدف ما و ایمن ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de