Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا دانش آموزان در یادگیری تمرکز حواس

درونی Explorer یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا دانش آموزان تمرین تمرکز حواس, معرفی شد, مدارس در ساراسوتا کانتی این هفته برای کمک به کاهش استرس COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

هنگامی که دانش آموزان در ساراسوتا کانتی ورود به کلاس های آنلاین معلم خود را ممکن است شروع به از طریق هدایت آنها را از طریق یک مراقبه.

برنامه درونی اکسپلورر شده است سرنشین, در تعدادی از مدارس در ساراسوتا در این سال و در این هفته با انتقال به آموزش آنلاین آن را در دسترس به عنوان یک برنامه تلفن برای همه منطقه مدارس به استفاده از.

“ما به سرعت چرخد و به ارائه دسترسی در صفحه اصلی از طریق دستگاه های تلفن همراه به دلیل استرس خانواده ها در حال تجربه فاجعه بار است و مانع خواهد شد تنظیم هیجانی و یادگیری آمادگی اگر نه کاهش” گفت: Laura Bakosh از بنیانگذاران درونی اکسپلورر, Inc., غیر انتفاعی. “علوم اعصاب پشت این است که یک مغز که بسیار تاکید مغز است که نمی توانند یاد بگیرند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

برنامه جدید یک فرمت از برنامه که استفاده شده است در حدود 4000 مدارس در سراسر کشور است.

“در حال حاضر با این ویروس با بسته شدن مدارس و با بسیاری از مردم به طور ناگهانی پیدا کردن که آنها در حال خروج از محل کار و یا furloughed استرس است که واقعا بیش از بالا” Bakosh گفت.

برنامه راهنماهای دانش آموزان ، والدین و معلمان از طریق پنج حدود 10 دقیقه برنامه های صوتی است که پیاده روی کاربران از طریق دنباله ای است که به منظور کمک به کودکان در درک آنچه اتفاق می افتد در ذهن خود می دانم که افکار و احساسات خود را و یاد بگیرند که چگونه چیزهایی که می آیند و بروید.

حدود 3000 دانش آموزان در ساراسوتا کانتی را امضا کرده اند تا برای برنامه این هفته است.

“ما احساس می کنیم مثل این واقعا فرصت را به چیزی فوق العاده مثبت و مفید را در طول زمان است که بسیاری از بسیار ترسناک اخبار اتفاق می افتد” Bakosh گفت. “در طول این زمان واقعا بیش از حد بالا و استرس و آن را یک ابزار است که بیشتر مربوط در حال حاضر از همیشه.”

Bakosh برنامه بنیانگذاران زندگی و کار در ساراسوتا.

برای اجرای این برنامه در ساراسوتا کانتی مدارس Charles & Margery Barancik بنیاد به $50,000.

“ما اغلب تمرکز بر تروما و مداخله است, اما این چیزی است که می تواند کمک به جلوگیری از که از اتفاق می افتد گفت:” جان Rocky معاون ارشد رئیس جمهور برای همکاری و تاثیر در Barancik پایه و اساس است. “و آن را در آینده از دیگر محلی نابغه که توسعه چیزی است که حق در اینجا در جامعه ما — ما خاوری خواستار هاروارد برای این است.”

برای ثبت نام دانش آموزان و والدین می توانند دانلود رایگان نرم افزار و ثبت نام با مدرسه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>