Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا دانش آموزان قرنطینه شدند نشان دادن هیچ نشانه

مقامات بهداشت عمومی می گویند دو نفر از دانش آموزان که قرنطینه به دنبال مواجهه با یک بیمار مبتلا به کروناویروس شد نشان دادن هیچ نشانه و مطرح شده حداقل خطر گسترش ویروس با توجه به دستورالعمل CDC.

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه روز دوشنبه اعلام کرد که دو نفر تحت قرنطینه و حضور در فعالیت های مدرسه پس از آمدن به تماس با یک بیمار که تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

منطقه مدرسه مقامات می گویند نه آنچه در مدرسه با حضور دانش آموزان — تصمیم گیری است که نشان دهنده چالش مقامات چهره به عنوان آنها به دنبال حفظ اعتماد عمومی در حالی که افشای اطلاعات است که می تواند منجر به وحشت. در همان زمان آنها با کشتی چقدر اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن رهبران مدرسه در حال ساخت برنامه های احتمالی باید آن را تبدیل به لازم به مدارس در هفته های آینده با توجه به کوروناویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

روز سه شنبه در فلوریدا وزارت بهداشت گفت: ساراسوتا دانش آموزانی که به حال خود قرنطینه نشان داده نمی شود هر گونه علائم و تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس است و به همین دلیل منطقه مدرسه و DOH تصمیم گرفت به نام مدرسه یا مدارس را تحت تاثیر قرار.

G. استیو houston press, اطلاعات عمومی افسر فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی گفت: مراکز کنترل بیماری دستورالعمل دولت است که مردم بیشتر مسری در هنگام بروز علائم ، او گفت: CDC اذعان انتقال ممکن است از افراد بدون علامت است, اما آن را بسیار کمتر احتمال دارد.

“با توجه به علم و محتمل ترین راه است که مردم در حال رفتن به آلوده است توسط یک فرد بیمار. این کودکان است که از مطالعه حذف نیست بیمار است. دوره. و آنها را در مدرسه از آنجایی که ما اطلاع آنها” houston press گفت. “اگر من تا به حال یک معلم و مدیر و یا دانش آموز در مدرسه با یک مورد تایید شده از COVID-19 ما را کاملا شناسایی که مدرسه چرا که پس از آن خواهد بود از بهداشت عمومی بهره است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ما پاسخ سوالات خواننده مورد coronavirus

Houston press گفت: دانش آموزان در ساراسوتا مطرح شده چنین کم خطر تحت CDC دستورالعمل که نامگذاری مدارس می تواند منجر به ترس و وحشت در میان والدین و دانش آموزان.

“این امر تنها در خدمت به ایجاد خرابی در جامعه,” او گفت:.

اما به عنوان پدر و مادر دانش آموزان و کارکنان در واکنش به این خبر که دو ساراسوتا منطقه مدرسه دانش آموزان تا به حال شده است در معرض ویروس بدون دانستن که مدارس آن دسته از دانش آموزان حضور داشتند مشخص شد که جامعه می خواستم جزئیات بیشتر.

“من معلم هستم در ساراسوتا کانتی مدرسه. آیا معلمان مطلع اگر دانش آموز در کلاس درس خود را به طوری که ما می توانید سعی کنید برای محافظت از خانواده های ما ؟ ” یکی از خوانندگان نوشت: در هرالد تریبون را coronavirus سوال صفحه. “به نظر می رسد ما باید این حق را می دانم — نه دانش آموز نام و نام خانوادگی — اما اگر ما در معرض شده اند.”

ساراسوتا عضو هیئت مدیره مدرسه Bridget زیگلر گفت او درک نیاز برای جلوگیری از وحشت اما نگران است که محدود کردن اطلاعات می تواند منجر به گسترده تر از ترس است.

“من درک می کنم که چرا پدر و مادر و کارکنان در حال نا امید” زیگلر گفت. “چرا حتی به ما بگویید اگر شما نمی توانید به ما بگویید که در آن؟”

در این منطقه معوق به وزارت بهداشت در coronavirus مربوط به تصمیم گیری و ارتباطات تاکید بر نیاز به صحبت با یکی از معتبر و صدای واحد در طول زمان از عدم قطعیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

Coronavirus فلوریدا: موارد تایید شده و جایی که آنها در آن قرار دارد

امکان بسته شدن مدارس

دانش آموزان خواهد بود برای شکستن بهار در ساراسوتا آغاز روز شنبه و در گاو دریایی آغاز جمعه. این مهلت یک هفته ای از فعالیت های مدرسه را به کارکنان توانایی ضد عفونی کردن کلاس های درس و به طور موقت سرکوب ترس مسری همکلاسی اما مناطق نیاز به رقابت با دانش آموزان در بازگشت از سفر و احتمال این که ویروس خواهد بود و حتی گسترده تر در روز مدرسه است, برنامه ریزی شده برای از سرگیری.

Fulton County Georgia بسته مدارس در روز سه شنبه پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19. این منطقه در گرجستان بزرگترین مرکز جمعیت با حدود 95,000 دانش آموزان و 107 مدارس.

همانطور که از ظهر سهشنبه, هیچ فلوریدا مدارس در حال تعطیل و فقط تعداد انگشت شماری از مدارس خصوصی بود لغو کلاس ها در هر نقطه با توجه به شیوع.

Houston press وجود دارد گفت: هیچ فرمول خاص برای تصمیم گیری که آیا برای بستن مدارس زیرا هر عنوان مثال ممکن است قرار گرفتن در معرض متفاوت است. در گرجستان گفته است که کارکنان عضو که تا به حال قرارداد coronavirus تا به حال در تماس با بسیاری از دانش آموزان و کارکنان در بیش از یک مدرسه. Houston press گفت که بسیار متفاوت تر از یک مدرسه یادگیری است که به کسی نشان دادن هیچ نشانه ای تا به حال تماس با فرد آلوده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

ساراسوتا منطقه مدرسه سخنگوی Kelsey Whealy گفت: همه پدر و مادر حق دارند برای حفظ کودکان خود را از مدرسه به خانه اما او گفت: خانواده ها نیاز به پایبندی به سیاست های منطقه که نیاز به یک یادداشت نوشته شده است و از پدر و مادر یا نگهبان ظرف سه روز از زمان غیبت معاف می شود.

چندین دانشگاه از جمله دانشگاه ایالتی فلوریدا, آیا آمادگی برای تغییر به آنلاین مبتنی بر یادگیری ، Whealy گفت: ساراسوتا مسئولان مدرسه بودند بررسی خود از راه دور-آموزش گزینه های.

اما گرفتن هزاران نفر از دانش آموزان در محدوده سنی از مهد کودک تا 12 درجه آماده شده را بلافاصله تغییر به آموزش آنلاین است که به مراتب پیچیده تر از آن خواهد بود در دانشگاه. همه دانش آموزان دسترسی به کامپیوتر و یا اینترنت و دانشجویان جوان به خصوص ممکن است مبارزه به عنوان آنها سعی می کنند برای انتقال به مستقل آموزش آنلاین برنامه.

Edwina الیور اصلی در اما E. بوکر مدرسه ابتدایی گفت: متوسط و بالا مدرسه سن کودکان به طور کلی بیشتر استفاده می شود برای یادگیری آنلاین. بسیاری از دانش آموزان در اما E. بوکر دسترسی ندارند به یک لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی و خواهد به جای تکیه بر قرص و یا پدر و مادر خود را’ تلفن.

الیور گفت: معلمان خود را آپلود واقعی درس به یک سایت تعاملی است که دانش آموزان می توانند دسترسی و آموزش آنلاین به احتمال زیاد خواهد بود اعدام از طریق یک برنامه مانند iReady یا عمل فلوریدا استاندارد ارزیابی در دسترس از طریق سازمان حفاظت محیط زیست اما او انتظار ندارد که برای تبدیل شدن به ضروری است.

“این چیزی است که من پیش بینی اتفاق می افتد,” او گفت:.

تست خارجه آغاز می شود مارس 1, بنابراین مدارس باید یک هفته و نیم به پایان برساند آماده سازی پس از رخصتی بهار, جلوگیری از هر گونه تاخیر از ویروس.

در گاو دریایی شهرستان مدرسه منطقه در حال آماده سازی آموزش مجازی و راه را برای دانش آموزان به دسترسی از راه دور به معلمان است. Genelle Yost معاون سرپرست خدمات آموزشی گفت: آماده سازی شده طوری که سیستم می تواند اجرا شود “در هر شرایط اضطراری است.”

CDC توصیه می کند بسته مدارس اطمینان از تداوم برنامه غذا با پیدا کردن راه هایی برای توزیع مواد غذایی به دانش آموزان است. در گاو دریایی شهرستان حدود 62 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و کاهش قیمت غذا مزایای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>