Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا تست گزینه های ممکن است به زودی گسترش SMH سخنگو می گوید

بیمارستان در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه می تواند مورد رسیدگی 4,100 بیماران قبل از آنها نیاز به تماس با دولت برای کمک به.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — چند محلی پزشکان ممکن است به زودی قادر به جمع آوری نمونه برای افرادی که نمی دیدار با دولت موظف معیارهای تست.

ساراسوتا یادبود بیمارستان تحت درمان چهار بیمارانی که آزمایش presumptively مثبت برای COVID-19 شدید تنفسی تحتانی بیماری نیز نامیده می شود coronavirus. دو نفر از کسانی که بيماران با خیال راحت تخلیه, با توجه به کیم وحشیانه یک سخنگوی بیمارستان. بيماران مبتلا به اين سه مرد و دو زن سن 50-87.

در حال حاضر تنها بیمارستان می تواند جمع آوری نمونه برای آزمایش به صورت COVID-19 اگر بیماران با معیار. آنها از بیماران با علائم جزئی باقی می ماند در خانه با استامینوفن برطرف کننده سرفه واکسپکتورانت ، نوشیدن آب تنی و استراحت. اگر علائم بدتر تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از آمدن به بیمارستان برای اطمینان از شما نمی گسترش این ویروس به دیگران است. ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای آزمایش و درمان است.

تست اولویت داده شده به بیماران بستری در بیمارستان.

تست در مطب و درمانگاه می تواند به طور چشمگیری افزایش مقدار مثبت آزمایش برای بیماری چیزی است که در دسترس بوده است.

درایو-توسط مجموعه سایت های که ایجاد شده اند در مناطق همجوار Savage گفت.

شناسایی زود هنگام این ویروس در بیماران با علائم جزئی می تواند کمک به کاهش خطر برای جامعه و کاهش بار در بیمارستان منطقه که ظرفیت برای رسیدگی به هجوم زیادی از COVID-19 بيمار.

دکتر محلی دفاتر و مراقبت فوری/راه رفتن در مراکز درمانی نیست و باید توانایی تست برای COVID-19 و زیاد کارکنان آموزش دیده و تجهیزات برای جمع آوری نمونه ها در دفاتر خود برای تست Savage گفت: در یک ایمیل.

تمام درخواست ها برای COVID-19 تست در حال بررسی توسط SMH کارکنان و بیماری های عفونی تیم با استفاده از آخرین guidances از CDC و معیارهای تعیین شده توسط مقامات بهداشتی دولت.

دولت غربالگری معیار شامل:

• بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه نشانه های حاد دستگاه تنفسی تحتانی بیماری (تب و سرفه و تنگی نفس) و با یک یا بیشتر از معیارهای زیر:

• افرادی که تا به حال یک تماس نزدیک با یک آزمایشگاه تایید COVID-19 مورد

• افراد بستری حاد تنفسی تحتانی بیماری با منشا ناشناخته

• سابقه سفر به و یا از یک تاثیر منطقه جغرافیایی گسترده با جامعه انتقال

• سابقه مسافرت های بین المللی و یا کروز

• 65 یا بیش با شرایط بهداشتی مزمن

• ضعف سيستم ايمنی افراد

SMH در حال کار با تجاری labs, تلاش برای تشخیص و LabCorp به سطح شیب دار تا آن تست توانایی در فلوریدا این هفته است. نمونه نمونه می توان به تجاری لاس برای بیمارانی که ممکن است دیدار با دولت معیارهای اما دسترسی محدود باقی مانده است. وجود دارد هیچ مبتنی بر جامعه یا درایو تست سایت در ساراسوتا-گاو دریایی با خیال راحت به جمع آوری نمونه ها به صورت گسترده تست.

بیمارستان در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه می تواند مورد رسیدگی 4,100 بیماران با توجه به آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت قبل از آنها نیاز به تماس با دولت برای کمک به.

با توجه به اداره آمار ایالات متحده منطقه ما حدود 821,000 ساکنان با 264,700 بیش از سن 65 — سن مراکز کنترل بیماری می گوید که به احتمال زیاد به رنج می برند عوارض شديد از رمان coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بیماری شدید می تواند رخ دهد در حدود 16% از موارد و یا حدود 131,400 ساکنان CDC هشدار می دهد.

تعداد بیمار است که می تواند پایمال بیمارستان منطقه.

Coronavirus در حال حاضر نیست که یک واکسن.

روز سه شنبه دولت شاهد 45 درصد جهش در تعداد موارد تازه تشخیص داده شده بالا بردن تعداد موارد به طور چشمگیری از 216 به 314.

بیشتر از آن 45 درصد افزایش به نظر می رسد در جنوب فلوریدا که در آن تست شده و قوی ترین.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده گاو دریایی شهرستان دارای هشت بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus نیز نامیده می شود COVID-19 از جمله یک فردی که درگذشت. بیماران پنج مرد و سه زن است.

در سطح ایالت, در علاوه بر این به 314 موارد مثبت وجود دارد 878 نفر تحت نظارت بر بهداشت عمومی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در همین حال وزارت امور خارجه دستور داده است تا 2 میلیون ماسک صورت هزاران نفر از لباس های محافظ و هزاران نفر از هواکش و تخت بیمارستان در انتظار یک بیمار افزایش است.

پزشکان

مونیکا Yadav سخنگوی پزشکان در بیمارستان می گوید: این تسهیلات در شرق ساراسوتا کانتی دارای 155 تخت و 16 واحد مراقبت های ویژه تخت. روزانه بالغ در نوسان است و آنها تنظیمات مناسب را به جای بیماران. این یکی از بیش از 2100 HCA سایت های بهداشت و درمان در سراسر کشور است.

پزشکان گفتند که این به نوبه خود می تواند به سایت های دیگر برای کمک به از جمله همکار HCA بیمارستان بلیک مرکز پزشکی که دارای 383 تخت و حدود 25 تخت ICU.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما آمادگی اضطراری افزایش برنامه های پوشش طیف گسترده ای از چالش های بالقوه از جمله جایگزین مراقبت های سایت,” او گفت:. “این است که در حال بررسی روزانه از محلی و ایالتی و ملی چشم انداز و ما آماده برای هدایت منابع به عنوان مورد نیاز است.”

Yadav گفت: پزشکان و بلیک بيمارستان که باید فعال عملیات اورژانس مراکز در حال نظارت بر لوازم و تجهیزات برای اطمینان از آنها لوازم مورد نیاز برای مراقبت از بیماران.

بیمارستان در حال بررسی انواع منابع از جمله خود سازمان نیروی انسانی برای حمایت اضافی نیروی انسانی نیاز دارد.

پزشکان و بلیک بیمارستان در حال حاضر کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی و منطقه ای عرضه زنجیره ای در سراسر کشور باید سهام برای حمایت از بیمارستان های کوتاه مدت و برنامه آمادگی اضطراری آدرس دراز مدت نیاز دارد Yadav گفت.

بيمارستان ندارد درخواست کمک از دولت هنوز Yadav گفت: با توجه HCA است انتقال موافقت نامه در محل با بیمارستان در سراسر کشور و ملت در شرایطی که حمایت های بیشتر و یا تخصص مورد نیاز است برای یک بیمار است. با این حال بیمار باید به اندازه کافی پایدار به توان با خیال راحت حمل و نقل.

ویروس تست

ساراسوتا بیمارستان یادبود — یکی از بزرگترین بیمارستان های کشور — یک 839-تخت تسهیلات با هفت مراقبتهای غلاف با مجموع 62 اتاق. این 33 فشار منفی در اتاق با توانایی ساخت است.

یک فشار منفی بیرونی اتاق انتظار برای جدا کردن دستگاه تنفسی بیماران از دیگران ایجاد شده در ساراسوتا بیمارستان یادبود و شمال بندر اتاق اورژانس.

مانند پزشکان ظرفیت تغییرات روزانه است.

بیمارستان نشانگر حدود 660 بستری بود و از 788 در مارس 15; یک بیمارستان سرشماری نشان داد 636 بیماران در روز یکشنبه است. به طور متوسط برای مدت مشابه در سال گذشته 665 بالا از 751 در مارس 10, 2019.

خوشه در سرشماری به طور معمول نسبت به عمل جراحی و یا افزایش پذیرش از اتاق اورژانس.

وحشی نسبت تعداد رکورد در طول چند سال گذشته به بیمارستان و رشد و کیفیت مراقبت و طیف وسیع تری از خدمات پزشکی در مقایسه با دیگر بیمارستان ها.

وجود دارد در حال حاضر 53 بحرانی در مراقبت از بیماران.

SMH 90 هواکش و 16 بیشتر دستور داده شده است. این شهر همچنین دارای تهویه هوا ماسک و یکبار مصرف دستگاه تهویه مصنوعی است که می تواند مورد استفاده در اورژانس افزایش شرایط. بیست و نه در حال حاضر در حال استفاده است.

SMH تاسیس یک مرکز فرماندهی و اورژانس preparendness تیم که در حال کار در سراسر ساعت برای چند هفته گذشته Savage گفت. آنها در حال نظارت بر گسترش coronavirus در کشور ما و جامعه است.

“در حالی که ما نمی توانیم آینده را پیش بینی ما به طور مستمر ارزیابی نیازهای ما و ایجاد کاهش و طرح های احتمالی برای چالش های بیمارستان ها ممکن است در هفته ها و ماه های پیش رو” Savage گفت. “ما در حال کار با تامین کنندگان ما نیز به عنوان دولت و مدیریت اضطراری مقامات به اطمینان حاصل شود ما دسترسی به تجهیزات اضطراری در صورت نیاز.”

بیمارستان شناسایی مناطق دیگر و سایت های که در آن می تواند منزوی و درمان هجوم بیماران و همچنان برای نظارت بر ظرفیت کارکنان و تجهیزات برای تعیین اگر آن نیاز به ایجاد تغییرات در راه بیمارستان عمل می کند. غیر اورژانس های پزشکی می تواند به تعویق افتاد برای کمک به آزاد کردن منابع برای مدیریت هجوم COVID-19 بيمار و تبدیل انتقادی مراقبت از غلاف به واحد درمانی در صورت لزوم. افزایش بیمارستان آماده مستقر در جنوب گاراژ در SMH.

“اگر منطقه ما تجربه قریب به اتفاق خروش بیمارستان ها و اورژانس محلی و مدیران باید از این ابزار ارتباطی فرآیندها و پروتکل های در محل برای هماهنگ کردن یک ایالت مشارکتی در پاسخ به اطمینان مردم از دریافت مراقبت که آنها نیاز به” Savage گفت.

بازنشسته پزشکان و پرستاران که در حال حاضر داوطلب در SMH امکانات در حالت آماده به کار برای کمک به آنها مجوز اجازه می دهد تا به عنوان به خوبی به عنوان یک کار استخر بالینی و غیر بالینی کارکنان است که می تواند reassigned از وظایف عادی برای رسیدگی به هجوم بیماران.

تعدادی از پرستاران و پزشکان که کار پاره وقت می توانید شیفت اضافی در صورت نیاز. نیروی انسانی شرکت در سراسر کشور رسیده و نشان داد آنها در حال آماده شده برای ارسال به سفر پرستاران و پزشکان به بیمارستان نیاز دارند.

بیمارستان دارای یک عرضه ماسک, سپر, هود, چشم, حفاظت, لباس و دستکش. آنها را اجرا کنید ، وجود دارد منابع در دسترس است. آنها در حفظ منابع برای بیماران که شامل معرض خطر قرار گرفتن در معرض در حالی که زیر CDC دستورالعمل برای حفاظت از کارکنان.

SMH است که نظارت بر آن “رایت رای” برای تامین روزانه و کار کردن با فروشندگان و شرکای دولت به حفظ عرضه کامل در این رویداد اضطراری لوازم مورد نیاز در آینده است.

SMH می گوید که می خواهد انتقال بیماران پیوند به تمپا عمومی بیمارستان زیرا آنها انجام پیوند اعضا.

“از ظرفیت بیمارستان های محلی و بهداشت عمومی آزمایشگاه باقی مانده محدود اولویت داده شده به بیماران بستری (در درجه اول بیشتر در معرض خطر افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی) و همچنین مردم با علائم و شناخته شده قرار گرفتن در معرض این ویروس از طریق مسافرت و یا تماس با افراد دیگر آلوده” Savage گفت: در یک ایمیل. “با وجود سلامت عمومی آزمایشگاه در فلوریدا (تمپا میامی و جکسون) در حال اجرا و هفت روز هفته. به نوبه خود در اطراف زمان برای نتایج به طور معمول طول می کشد 24-48 ساعت است.”

DOH

Steven G. houston press سخنگوی فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی می گوید: بیمارستان های مسئول به سعی و “کار کردن” مراقبت از بیمار قبل از تماس با دولت در بخش بهداشت و درمان و خدمات اورژانس.

“آنچه شما را به طور مداوم این است که ما یک پزشکی افزایش طرح برای جامعه است که شروع به پرداختن به یک جامعه از طریق عملیات اورژانس مرکز” houston press اشاره شده است وجود ندارد و اقدامات از فرماندار به استقرار بیمارستان در ساراسوتا کانتی.

سه بیمارستان در حال حاضر دستور داده شده است در coronavirus باغ اورلاندو, Ocala و شهرستان Broward.

به منظور کاهش فشار بر روی محلی امکانات مراقبت های بهداشتی houston press می پرسد افراد با علائم جزئی به خود درمان و خود را منزوی مگر اینکه وضعیت خود را بدتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>