Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا به بابی جونز لیدو استخر و پارک

آغاز روز شنبه از طریق پایان ماه آرلینگتون پارک و آبزیان پیچیده بابی جونز باشگاه گلف میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, استخر, Payne, پارک, پارک اسکیت و تنیس مرکز و رابرت L. Taylor مرکز جامعه بسته خواهد شد

ساراسوتا — ساراسوتا روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در سازمان حوادث و فعالیت های در مجموعهای از امکانات تفریحی در شهر و در مقیاس آینده جلسات عمومی را به سرعت گسترش coronavirus.

آغاز روز شنبه از طریق پایان ماه آرلینگتون پارک و آبزیان پیچیده بابی جونز باشگاه گلف میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, استخر, Payne, پارک, پارک اسکیت و تنیس مرکز و رابرت L. Taylor مرکز بسته خواهد شد.

ساراسوتا در پارک ها و سواحل باز باقی خواهد ماند اما ساکنان “به شدت توصیه می شود” به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت در مورد اجتماعی فاصله و محدودیت در مجامع عمومی.

جمع آوری زباله و بازیافت ادامه خواهد داد به عنوان طبیعی است. برای ماه آینده این شهر را نیز به حالت تعلیق خاموش کردن ساکنان آب و تشویق مردم به پرداخت آنلاین و یا از طریق تلفن.

در حالی که در پارک ها و زمین های بازی کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند شهرستان کمیسیون در روز دوشنبه با اشاره به بالقوه بازبینی این تصمیم در روزهای آینده.

شهر کمیسیون بعدی جلسه به طور منظم برنامه ریزی شده برای آوریل 6, لغو شده است. همه برنامه ریزی مشورتی جلسات هیئت مدیره از جمله برنامه ریزی و توسعه, نقد و بررسی, کمیته نیز به حالت تعلیق برای 30 روز آینده.

کمیسیون همچنین در نظر گرفتن میزبانی مجازی مبتنی بر وب جلسات کمیسیون در آینده نزدیک.

روز دوشنبه کمیسیون تثبیت معمولی خود را از هشت ساعت به طور منظم جلسه کمیسیون. تالار شهر نیز ظرفیت محدود در داخل اتاق به 50 نفر است. کمیسر ویلی Shaw, قدیمی ترین انتخاب رهبر با حضور در جلسه از طریق تلفن.

سخنرانان در نظر عمومی که صحبت به کمیسیون در مورد موش ها و بی خانمانی در سلبی پارک جراح عمومی هشدار در قهوه ظروف و اهمیت اوج بار من در جهانی همه گیر شد و دستور داد به دو صندلی نشستن دور و یا به دور از هیئت مدیره.

“من نمی ترسم از او گفت:” یکی از ساکنان در نظر عمومی.

“آن را در مورد ترس گفت:” شهردار جن Ahearn-Koch. “آن را زیر دستورالعمل CDC.”

با تنش های در حال اجرا بالا چندین کمیسیون قطع و یا صحبت بیش از یک دیگر.

در یک نقطه در طول بحث به طور بالقوه در ادامه به یارانه بابی جونز, زمین گلف, معاون شهردار Shelli Freeland ادی گفت: “ببخشید من انجام نداده است.”

Coronavirus باقی مانده شمای کلی از نزدیک به چهار ساعت جلسه و حتی در بخش های به ظاهر نامرتبط. چند کمیسیون به نظر می رسد با احتیاط از صرف پول در پروژه های شهرستان به عنوان ساراسوتا پرانتز برای تاثیر اقتصادی این بیماری ناشی از ویروس است.

کمیسر هاگن برودی گرفت موضوع را با استفاده از $335,000 جمع آوری شده از کسب و کار فعلی مالیات به پرداخت پنج بسته در بیت لحم کلیسای باپتیست ساراسوتا برای کمک به تحریک نوتون اقتصاد است.

“ما باید با تمرکز بر چگونه ما در حال رفتن برای کمک به (کسب و کار) آن را از طریق این بعد بسیار دشوار از چند ماه گفت:” برودی تنها در کمیسیون به رای در برابر خرید.

در اقدام دیگر:

در حالی که بسیاری از ایجاد شغل و توسعه مجدد نیاز به باقی می ماند در داخل نیوزیلند 86 درصد از جامعه کلنگی آژانس بودجه اختصاص داده شده در خارج از نوتون منطقه.

است که “توجه داشته باشید” گفت: Freeland ادی قبل از کمیسیون به اتفاق آرا پذیرفته شده در سازمان تنظیم مقررات را در گزارش مالی سالانه خود را برای سال است که سپتامبر به پایان رسید. 30.

سازمان تنظیم مقررات که مسئول بررسی شرایط شهر و توصیه به کمیسیون صرف $2.2 میلیون دلار در پروژه های که شامل خیابان پیشرفت در لیمو خیابان شمالی خیابان نخل و همچنین نوتون جاده و Fredd اتکینز پارک بهبود.

مشمول مالیات ارزش ملک در نیوزیلند خوبی توسعه منطقه افزایش 16 میلیون دلار یا 11.16% از سال قبل است.

کمیسیون همچنین توافق کردند روز دوشنبه به بخشی از یارانه بابی جونز. در حالی که در ابتدا درخواست $824,960 از این صندوق استفاده می شود برای حفظ شهر پارک کمیسیون مستقر در $250,000 با پتانسیل بعد از بحث در مورد بسته شدن گلف تا زمانی که ساخت و ساز آغاز می شود در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>