Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا veteran مجموعه به بازگشت به خانه از هند

Kendra Simpkins بود که نام ساراسوتا 2019 ارتش جانباز از سال اجرا می شود و غیر انتفاعی عملیات جنگجو حل شده در هند از ماه مارس 2.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ارتش جانباز و ساراسوتا ساکن Kendra Simpkins گیر کرده در هند بیش از یک ماه در حال حاضر. اما اگر همه چیز طبق برنامه است که می تواند به زودی تغییر کند.

او آمدن به خانه.

Simpkins برنامه ریزی شده است به ترک از هند در مارس 7, با توجه به انتشار اخبار منتشر شده توسط کنگره Vern Buchanan. بوکانان در حال کار با سفیر آمریکا در هند به منظور امن ایمن گرداند از چندین ترکیبات که در خارج از کشور از جمله Simpkins بود که نام ساراسوتا 2019 زن جانباز از سال است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

او رشته نظارت با توجه به شیوع کروناویروس که هند مبتنی پرواز به عنوان بخشی از جهان کامل ترین و کل مستند پاسخ به این ویروس.

“من صحبت با سفیر آمریکا در هند در این آخر هفته و او به من اطمینان داد که Kendra خواهد بود در آینده پرواز” گفت: Buchanan در انتشار اخبار. “من در تلاش برای کمک به دیگر ترکیبات به دام افتاده در خارج از کشور به خانه به عنوان به خوبی. آن را بسیار خسته کننده اعصاب برای همسایگان ما به دام افتاده در خارج از کشور به این کشورها محدود کردن پرواز و قفل کردن سفر در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

اما این اولین پرواز خانه Simpkins است برنامه ریزی شده بود. او تا به حال پنج پروازهای لغو شده به عنوان بخشی از یک 21 روز قرنطینه در دهلی نو پس از ورود او در هند در مارس 2. او اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی در ساراسوتا به نام “عملیات جنگجو قطعنامه” است که کمک می کند تا خدمات نظامی و اعضای خانواده خود را کاهش PTSD و دیگر مسائل مربوط به سلامت روانی و برنامه ریزی شده بود برای انجام یک دو هفته غوطه وری به یوگا درمانی در شمال شهر ریشیکش خود اعلام یوگا پایتخت جهان است.

Simpkins که درمانگر دارای مجوز و افتخار مرخص شد در سال 2010 تاسیس و بهره برداری جنگجو قطعنامه در سال 2018 همراه با شریک زندگی خود را Ryan Praefke به عنوان یک راه برای درمان PTSD مشتریان با روش چند لایه که شامل حل سریع درمان و دقیق کلاس های یوگا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Praefke گفت: در یک ایمیل به هرالد تریبیون در روز یکشنبه که او عاشق این ایده است که وزارت امور خارجه است که در هماهنگی پرواز در 7 و امیدوار است که آن را “او را برای بازگشت به خانه و حتی امن تر و امن است.”

“Kendra Simpkins درست است بازمانده در هر معنی واقعی کلمه و می داند که چگونه به بهترین استفاده را از هر وضعیت مانع و یا تغییر ناگهانی برنامه — اما در هر صورت با همه تغییر تاریخ هند تحمیل شد در مرزها و فضای آن را فوق العاده می دانم که او می تواند به خانه با خیال راحت و در مدت کوتاهی — با تشکر در بخش های بزرگ به کنگره Vern بوچانان و وزارت امور خارجه ایالات متحده” نوشت Praefke.

نخست وزیر هند نارندرا تحمیل 21-day مستند در هند 1.4 میلیارد شهروندان را ترک کرده است که تعدادی از گردشگران رشته در کشور و قادر به بازگشت به خانه.

اما در میان همه گیر جهانی, این یک مشکل نیست که منحصر به هند است. بوکانان گفت که او تا چند دیگر ترکیبات گیر در کشورهای خارجی از جمله پرو که او در حال کار به خانه به ارمغان بیاورد. او کار کرده است با وزارت امور خارجه است که در تنظیم پروازها بر اساس نامنظم به دریافت ترکیبات خانه از انواع کشورها با توجه به انتشار اخبار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

این همچنین شامل شش برادنتون و ساراسوتا ساکنان که اجازه داده شد به ترک کشتی کروز شاهزاده خانم مرجانی شنبه شب پس از نمایش برای COVID-19. کنگره Buchanan کار کرده بود با شهردار میامی-Dade County, کارلوس Gimenez را امتحان کنید و خود را برای اطمینان از امن برای بازگشت به خانه در حالی که کسانی که در کشتی که تست مثبت نشده است قادر به بازگشت.

“هیچ کس می خواهد به دام افتاده در یک کشور خارجی که یک بیماری همه گیر در حال وقوع است,” بوچانان گفت: در آزادی مطبوعات. “این مهم است که آنها را به خانه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها می تواند پیوست با خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>