Coronavirus فلوریدا: Sarasotans نوبت به خارج از منزل

با بیشتر و بیشتر حوادث در ساراسوتا لغو و یا به تعویق افتاد و هر روز به دلیل coronavirus مردم رفتند به سواحل و پارک در روز شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

زمانی که فیل Schalman و کارول مور-Schalman وارد در ساراسوتا در تعطیلات دو هفته پیش از آن محل متفاوت بود. حوادث فراوان, فروشگاه مواد غذایی, قفسه کامل شد و مردم دست تکان داد زمانی که آنها ملاقات کرد.

در حال حاضر دو هفته بعد زن و شوهر بازی شافل بورد در یک پارک در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید. آنها نا امید شدند آنها نمی کنید برای دیدن ساراسوتا ارکستر اما در حال خارج تشویق آنها را به آنها گفت.

“ما همیشه به حال جهان طبیعی برای بلند کردن ارواح ما” کارول مور-Schalman گفت. “می خواهم بدانم اگر مردم در حال کشف دوباره و دوباره قدردانی است که در حال حاضر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آنها احساس بی میل در مورد پرواز به خانه روز بعد به مونتگومری در ایالت پنسیلوانیا که در آن وجود دارد 20 تایید موارد COVID-19. اما برای روز آنها با بهره گیری از 80-درجه آب و هوا و آبی روشن آبهای ساراسوتا.

بسیاری دیگر به دنبال کت و شلوار. ساراسوتا کانتی سواحل آنقدر کامل آن را سخت برای پیدا کردن پارکینگ. Boaters پر خلیج و دوچرخه سواران سوار کردن مشغول پیاده رو.

جان Jekeilek یک ساراسوتا ساکن بود که آفتاب در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید گفت: ساحل شلوغ تر از حد معمول. اما روال تغییر کرده است. او همیشه در ساحل در تعطیلات آخر هفته.

“من بیش از حد نگران,” او گفت:. “شما انجام آنچه شما باید انجام دهید. پاک ماندن و شستن دست های خود را.”

خوش شانس Leprechaun 5K در ناتان Benderson پارک در ساراسوتا برنامه ریزی شده بود برای شنبه اما پس از لغو شهرستان و دولت به شدت توصیه می شود برای اجتناب از اجتماعات بزرگ.

لیندا Schultheis و پسر عموی او ران Jadi زد مسابقه آنها برای امضا به رغم لغو, همراه با حدود 50 دوندگان دیگر چادری به رنگ سبز.

“من آمده اند به هر حال اگر آنها هنوز هم تا به حال آن را شاید انجام نمی فروشندگان و چیزهای شبیه به آن گفت:” Schultheis. “این یک روز زیبا. ما خوشحال به اینجا زندگی می کنند.”

در Bayfront پارک در مرکز شهر ساراسوتا علامت Libowitz یک مربی زندگی و مشاور ساط با دوست خود چاک پیزا باطنی شفا دهنده مراقبه است.

پیزا گفت: مشتریان خود را داشته اند که افزایش اضطراب پس از coronavirus بیماری همه گیر.

“شما می توانید تمام خود را فردی کار روی خودتان است, اما ما همه بخشی از یک انرژی جمعی,” پیزا گفت. “بنابراین شما در حال رفتن به انتخاب کنید تا انرژی است که در اطراف.”

برای مقابله با کروناویروس اضطراب Libowitz توصیه صرف زمان خارج از منزل, خوردن غذاهای سالم و گوش دادن به دارای دو گوش برای تلفن های موبایل.

“اگر مردم در مقابله تولیدی راه به جای خرید تمام کاغذ توالت در خارج وجود دارد خواهد بود بیشتر احساسی هماهنگی” Libowitz گفت. “ما تفکر در طبیعت به دلیل آن را همیشه در هماهنگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>