Coronavirus فلوریدا: SCF اهدا تجهیزات به بیمارستان

کالج ایالتی فلوریدا اهدا هزاران نفر از اقلام از تجهیزات حفاظت فردی به گاو دریایی یادبود بیمارستان و ونیز منطقه ای Bayfront سلامت در این هفته.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

داوطلبان از کالج ایالتی فلوریدا گاو دریایی-ساراسوتا تحویل هزاران نفر از اقلام از تجهیزات حفاظت شخصی از مدرسه به ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت و گاو دریایی بیمارستان یادبود این هفته به عنوان محلی اتاق اورژانس بریس برای یک پتانسیل موج از بیماران با توجه به کوروناویروس.

هر دو بیمارستان در حال پذیرش کمک های مالی از منابع و SCF است نمایندگان در هر موسسه هیئت مدیره.

“در زمان هایی از این ما نیاز به کار با هم و کمک به یکدیگر که در آن ما می توانیم” SCF دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای مت کانل گفت. “دانشکده ما بودند و مشتاق برای کمک به محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خدمت جامعه ما است. و ما می دانیم که دانش آموزان ما افتخار خواهد بود.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

استادان و کارکنان و مدیران آزمایشگاه لود کردن و تحویل ماسک, انزوا, لباس و امتحان و دستکش استریل از کالج علوم بهداشت برنامه های در برادنتون لیکوود مزرعه و ونیز ساخت تحویل در روز دوشنبه و سه شنبه.

دانش آموزان در SCF پرستاری برنامه اغلب خود را کامل بالینی ساعت در دو بیمارستان و همانطور که در سال گذشته حدود سه از پنج پرستاران در بيمارستان منطقه بودند SCF فارغ التحصیلان با توجه به آزادی مطبوعات از مدرسه.

گاو دریایی بیمارستان یادبود مدیر عامل شرکت کوین DiLallo تشکر SCF جمهور کارول Probstfeld و کانل برای تامین.

“کمک مالی خود را در طول این مراقبت های بهداشتی بحران بسیار قدردانی” DiLallo گفت. “ما همه در این با هم.”

به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید کمک مالی منابع به MMH تماس بتی Chambliss, مدیر بازاریابی و ارتباطات در 941-745-7545. برای کمک به ونیز منطقه ای تماس جولی بیتی, مدیر بازاریابی در 941-483-7797.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>